Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Vinylové podlahy Vinylcork jsou krásné a praktické

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Vinylové podlahy Vinylcork nabízejí ty nejlepší vlastnosti vinylu a korku. Získáte tak moderní podlahy, které do vašeho domova vnesou dotek přírody.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Tawern | foto: Korek Jelínek

Vinylcorkové podlahy obsahují dvojitou vrstvu korku, čímž se liší od ostatních vinylových podlah nabízených na našem trhu. Korek navíc pro svou pružnost a dynamiku tlumí kročejový hluk a poskytuje tepelnou i zvukovou izolaci.

Vinylová vrstva je vyrobena z alespoň 50 % recyklovaného plastu, díky čemu se nezatěžuje životní prostředí výrobou nových materiálů. Tato vrstva má jedinečnou povrchovou úpravu, která dává těmto podlahám vynikající antiabrazivní a antibakteriální vlastnosti.

Pearl

Spolehnout se můžete na mimořádnou trvanlivost a špičkovou kvalitu provedení celé lamely. Podlahy jsou opatřeny zámkovým systémem UNICLIC a jsou vhodné pro podlahové topení. Tato podlahová řada se může pyšnit zajímavými barevnými dekory, které si jistě najdou ve vašem domově své místo.

Helios

Co se týče pokládky, doporučili bychom vám instalaci plovoucí podlahy ponechat odborné firmě. Ovšem pokud si troufáte sami, máme pro vás návod krok po kroku, jak na to.

Vyberte si z atraktivních dekorů

Dnešní moderní vinylové podlahy se vyznačují vysokou odolností, příznivou cenou a širokou nabídkou atraktivních dekorů. Vinylové plovoucí podlahy Vinylcork jsou k dostání v mnoha dekorech od odstínů přírodního dřeva až po dekory v podobě přírodního kamene a vintage.

Comcrete Light

VINYLSTEP

Fotogalerie

Vinylcorkové podlahy můžete použít i na schody. Schodové profily VINYLSTEP spolehlivě splní funkční, bezpečnostní, ale i estetické požadavky. Mají bezpečné oblé hrany a protismykovou úpravu a jsou vysoce odolné vůči poškrábání. Díky složení schodového profilu (vinyl, dvě vrstvy korku a HDF deska) schodiště při chůzi nevrže ani nepraská.

Jelikož je při vytváření schodiště použit ten samý dekor, jako je vaše podlaha, dosáhnete jednotného vzhledu schodiště a podlahy, což vytváří velmi dobrý estetický detail ve vašem interiéru. Obložení schodovým profilem se netýká pouze nových schodišť, problémem nejsou ani stará či nadstandardně široká schodiště.

Vinylové podlahy Vinylcork nabízí tradiční firma Korek Jelínek

Vinylové podlahy Vinylcork nabízí společnost Korek Jelínek, spol. s r. o., která se korkem - tímto jedinečným přírodním produktem, zabývá již od roku 1855.

Pro svou spolehlivost a kvalitní zboží získala společnost Korek Jelínek dokonce prestižní certifikát Ověřeno zákazníky, který je udělen na základě spokojenosti ověřených zákazníků serveru Heureka.cz.

Více informací najdete na www.korek.cz.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Společnost Pražská plynárenská se od června zařadila mezi společnosti, které se nebojí využívat nové technologie a svým...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Střední Čechy zvou i na cizokrajná zvířata. Jejich maskotem je pratur

Střední Čechy zvou i na cizokrajná zvířata. Jejich maskotem je pratur

Objevte svět zvířat ve středních Čechách. Středočeský kraj je plný domácích, divokých, exotických, ale i pravěkých...

Další z rubriky

Pohřební služba Praha ELPIS spouští nové webové stránky

Pohřební služba Praha ELPIS spouští nové webové stránky

Postihla vás ztráta blízkého člověka? Právě pro vás je zde Pohřební služba Praha ELPIS, která poskytuje své služby na...

Youtubeři v Central Kladno

Youtubeři v Central Kladno

Originální rozloučení s prázdninami a zahájení nového školního roku připravuje na pondělí 3. září 2018 od 10.00 hodin...

Revoluce v pražské a regionální dopravě

Revoluce v pražské a regionální dopravě

Od 27. srpna je cestujícím v Praze a Středočeském kraji k dispozici nový regionální dopravní systém PID Lítačka, který...

Najdete na iDNES.cz