Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Vinotéka & Alkotéka STYLE nabízí nejlepší světová a tuzemská vína

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Procestovat kus světa, poznat dokonalé souznění dané země, slunce a chuti a přitom zůstat v České republice? A navíc v útulném prostředí? Tento lákavý sen můžete snadno proměnit ve skutečnost. Stačí navštívit příjemnou Vinotéku & Alkotéku STYLE v centru Ostravy a začít ochutnávat nabídku vinných pokladů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vinotéka & Alkotéka STYLE nabízí nejlepší světová a tuzemská vína

Pestrá nabídka tuzemských i zahraničních vín

V osobitém prostředí Vinotéky & Alkotéky STYLE v centru Ostravy na Vás čeká široký výběr velmi kvalitních českých a moravských vín, reprezentativní výběr zahraničních vín, ale také kvalitní sudová vína a bohatý doplňkový sortiment.

Vinotéka se nachází přímo v centru Ostravy na křížení ulic Čs. legií a Tyršovy v čp. 26. Konají se zde řízené degustace vín s účastí sklepmistra či zástupce daného vinařství jako prezentace jednotlivých vinařství.

Vína z Arménie, Austrálie, Nového Zélandu, Černá Hory, Francie, Madeiry, Španělska, Portugalska, Chile, Gruzie, Maďarska, Itálie, Německa? Váháte, pro které sáhnout? Kvalifikovaný personál Vám s radostí doporučí to pravé víno pro vás a vaše přátele nebo vám pomůže s výběrem vína jako dárku, poradí, jak hledat ideální víno jako doprovod Vašich slavnostních chvil.

V ostravské vinotéce STYLE si na své přijdou nejenom milovníci a přátelé zahraničních vín, ale i tuzemské provenience. Ampelos, Bíza, Záblacký, Jedlička & Novák, Hanzel, Horák, Hradil, Košut, Mádl, Livi, Neoklas, Sedlecká, Sonberk, Stapleton Springer, Tetur, Prátová, Skalák, Kobylí.

Skutečně impozantní zástup nabízených moravských a českých vinařství. Velký sortiment domácích vín je pečlivě vybírán na základě dlouholeté spolupráce s moravskými a českými vinaři. Všechna domácí, ale i zahraniční vína vinotéka STYLE vybírá na základě přísného senzorického hodnocení.

Vinotéka & Alkotéka STYLE

Vinotéka & Alkotéka STYLE

Výběr z bobulí i vína s firemní etiketou

Třešinkou na dortu vinné nabídky pozdního sběru či výběru z hroznů jsou archivní vína, vína ledová, slámová, výběr z bobulí, z cibéb a sekt. V nabídkové paletě ale nechybí ani kvalitní vína sudová, vína portská a fortifikovaná.

Vinotéka STYLE jde zákazníkům naproti. Potřebujete zajistit vína s firemní etiketou třeba jako vánoční poděkování zaměstnancům, obchodním partnerům či pro firemní obchod? Pro Vinotéku & Alkotéku STYLE žádný problém. STYLE zajistí a dodá i potřebné množství vybraného vína pro přímou klientelu i gastronomii. Najdete tu i široký výběr značkového alkoholu, jak zahraničního tak tuzemského.

Nic však nenahradí osobní zkušenost a příjemná ochutnávka v hezké vinotéce. Měrou vrchovatou vám nezapomenutelný zážitek pro chuťové buňky zprostředkuje bohatá nabídková paleta zahraničních i tuzemských vín ve Vinotéce & Alkotéce STYLE v centru Ostravy.

Podrobné informace o nabídce vín s podrobným představením jednotlivých vinařství i tipy na ochutnávku vybraných druhů vína najdete na internetové adrese: www.vinoteka-style.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Prague PlayOffs 2018: Vyhrajte dvě vstupenky v hodnotě 7 380 Kč

Prague PlayOffs 2018: Vyhrajte 2 vstupenky v hodnotě 7 380 Kč

Milujete koně? Účastníte se různých parkurových klání? Ať už je vaše odpověď kladná na první či druhou otázku, případně...

Pokročilou Business Intelligence zvládnete i v MS Excel, stačí když…

Pokročilou Business Intelligence zvládnete i v MS Excel, stačí když…

Až dva miliardy řádků dat, možnost pokročilého vyhodnocování dat v čase z různých zdrojů, snadná vizualizace do všech...

I vy v sobě najdete talent. Začněte malovat

Máme pro vás skvělou zprávu. I vy můžete namalovat třeba takhle krásnou květinu!

Věděli jste, že i vy můžete začít kreslit nebo malovat? Ano, zvládnete to také a ještě si nádherně odpočinete u...

Najdete na iDNES.cz