Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Vidět jako zamlada může i šedesátník. Klinika OFTEX zná recept

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Oční centrum a Oční klinika Pardubice nabízí kvalitní a kompletní ambulantní oční péči - oční vyšetření, diagnostiku a léčbu chorob šedého zákalu, zeleného zákalu, odstraňování dioptrických vad (krátkozrakosti, dalekozrakosti, astigmatismu), onemocnění očního pozadí (sítnice) a sklivce.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vidět jako zamlada může i šedesátník. Klinika OFTEX zná recept | foto: Oční klinika OFTEX

Věk člověka se prodlužuje, ale některé části lidského těla se prostě opotřebovávají. Mnozí nad padesát důvěrně znají situace, kdy přestože nosili jen brýle na dálku, stále častěji je zvedají z nosu a doostřují při čtení. A když nepomůže ani to, rezignují. Prostě přišel čas druhých brýlí, případně nemalá investice do multifokálních skel.

A samozřejmě s tím hned každého napadají všechny nepříjemnosti tipu někde zapomenutých či vyměněných "druhých očí". A co teprve váš tolik oblíbený tenis a další sportovní aktivity.

Brýle nejsou nezbytné, vidět ostře lze i bez nich

Recept na to zná Oční klinika OFTEX Pardubice a jeho účinnost potvrzují stovky spokojených pacientů.

Vše vyřeší jednoduchý zákrok. "Při něm je pacientovi do oka vpravena multifokální nitrooční čočka místo té původní. Vše probíhá ambulantně při místním umrtvení a netrvá déle než dvacet minut. Pacient necítí žádnou bolest, pouze mírný tlak, a po zákroku odchází se zalepeným okem domů," vysvětluje primář Vladimír Korda.

Hned druhý den pacient běžně čte, sleduje televizi, počítač. "Dokonce má-li zaměstnání v kanceláři, není důvod, aby zůstával doma," dodává Korda. Většinu pacientů překvapí barevná paleta a ostrost vidění, kterému odvykli.

Vidět jako zamlada může i šedesátník. Klinika OFTEX zná recept

Co všechno zákroku pro odstranění dioptrických vad předchází?

Pohovor a podrobné zhruba hodinové vyšetření na několika špičkových přístrojích. Výsledkem je stanovení typu operace a čočky. Kromě standardních multifokálních čoček tu nabízejí i čočky na zakázku - vyrobené podle zadaných parametrů. Ten, jehož chlebem je práce na počítači, tady může dostat letošní novinku v ČR - trifokální čočku.

"Ta je schopna zajistit vidění do blízka, dálky a díky svým vlastnostem i na tzv. třetí vzdálenost, která je využívaná zejména pro vidění na PC, což dosud nebylo možné. Tuto unikátní čočku doporučujeme všem náročným klientům, hlavně těm, kteří počítač potřebují ke své každodenní práci," vysvětluje Vladimír Korda.

Stačí se tedy objednat a nechat si doporučit řešení přímo na míru. Na pracovišti Oční kliniky OFTEX máte jistotu špičkových odborníků, kvalitních služeb, skutečně osobního přístupu a flexibility. Termín vyšetření i zákroku si vybíráte sami, pozdní odpolední hodiny a soboty tu nejsou výjimkou.

Podrobné informace o pracovištích očního centra, klinice OFTEX, vyšetřeních a zákrocích najdete na internetových stránkách www.oftex.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Remek očekával, že bude mít české následovníky

Remek očekával, že bude mít české následovníky

První československý kosmonaut Vladimír Remek, od jehož startu uplynulo 2. března přesně 40 let, předpokládal, že dříve...

Franchisingová síť NATURHOUSE hledá zdatné podnikatele

Jan Gonda, Master-franchisant NATURHOUSE pro ČR a SR

Franchising s NATURHOUSE je poměrné jednoduchá cesta k podnikání s jistotou. Franchisor předá celé know how a je...

Najdete na iDNES.cz