Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Větší komfort a bezpečnost v kasinech zajistí kvalitní kamerový systém

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Splňovat požadavky na monitoring prostoru, zvyšovat bezpečnost zákazníků i personálu a chránit majetek i peníze proti krádeži či podvodům jsou standardní požadavky majitelů kasin na kamerový systém.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Větší komfort a bezpečnost v kasinech | foto: TSS Group s.r.o.

Zábavní průmysl a hazard jsou odvětví, která si žádají přehled o těch nejmenších detailech. Je třeba rozpoznávat hodnoty i počet bankovek, žetonů, ale i drobné pohyby rukou a gestikulaci hráčů. V dnešní době naštěstí existují bezpečnostní systémy, které jsou schopné zmíněné rizikové faktory spolehlivě identifikovat, zaznamenat a okamžitě vyhodnotit.

Jak může vypadat krizová situace a její řešení vyžadující pomoc kamerového systému v praxi si dokáže každý představit.

Krupiér nebo hráč využije nestřeženého momentu k použití triku nebo se snaží zmást druhou stranu klamavým tvrzením ve svůj prospěch.  V tuto chvíli přichází na scénu monitorovací systém. Je nutné v co nejkratší době přesně vyhodnotit dění na daném hracím stole, tudíž musí mít bezpečnostní složky možnost se okamžitě dostat k záznamu.

Vyhodnocujeme-li např. sázku na ruletovém stole, stačí jen jediný telefonní hovor ochranky operátorovi, který na kameře určené pro monitoring daného stolu využije funkci pro okamžité přehrání záznamu 90 vteřin zpět. Detail obrazu pak vyjasní celý incident.

Z pohledu HD kamery operátor uvidí celý stůl a díky dostatečnému rozlišení rozpozná i na milimetry přesně umístění sázky či žetonů. Ze zkušeností provozovatelů kasin i policejních zásahů vyvstal pro tyto krizové situace jediný kandidát na rozhřešitele – dohledový systém Avigilon.

Vyhledání incidentu a vyřešení situace s tímto kanadským monitorovacím systémem je otázkou maximálně 20 vteřin, místo 5 a více minut. Tento fakt podporuje software se speciální technologií přehrávání obrazu HDSM (High Definition Stream Management)

Nastíněním nejjednodušší hypotetické situace však možnosti využití výhod nekončí.

Větší komfort a bezpečnost v kasinech

Nepřetržitý monitoring pokladen a sejfů, vyplácení výher a dohled nad místnostmi pro manipulaci s penězi také vyžadují aplikaci nejspolehlivějších kamerových systémů.

Při počítání peněz se provozovatelům kasin osvědčilo i nahrávání zvuku, což také umožňuje již základní verze softwaru Avigilon Control Center.

Díky propojení všech zabezpečovacích zařízení v objektu se systémem Avigilon je v případě přepadeného personálu použito nátlakové tlačítko pro přivolání pomoci a obraz z kamery monitorující místo události zobrazí v poplachovém okně operátora v dohledovém centru. Ten nemusí dále vyhodnocovat situaci. Všechny potřebné informace vyčte přímo z obrazu kamery a je schopen okamžitě jednat.

Kouzlem celého monitorovacího systému je jeho intuitivnost, uživatelská přívětivost a jednoduchá obsluha. Za výhodou z hlediska času na aplikaci lze považovat i vyškolení profesionálního operátora během jediného dne tak, aby byl schopen využít software Avigilon na 100 %.

Kamerový systém Avigilon  v kasinech přispívá nejen k odhalení podvodníků, ale samozřejmě napomáhá k většímu komfortu pravidelných zákazníků. Investice do HD monitorovacích systémů se tedy vyplácí i v případě, že k incidentu nebo pokusu o něj vůbec nedojde.

Větší komfort a bezpečnost v kasinech

Více informací najdete na www.tssgroup.cz.

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Další z rubriky

Rozjeďte to s digitálními technologiemi na plný plyn

Rozjeďte to s digitálními technologiemi na plný plyn.

Příjemné prostředí je v moderních automobilech jedním z nejdůležitějších prvků, které mají jejich vývojáři na starost....

Získejte zpět svou krásu v laserovém centru VS Lasera

Získejte zpět svou krásu v laserovém centru VS Lasera

Trápí vás nežádoucí chloupky, vrásky, tetování, nebo třeba chrápání? Všeho se můžete bezbolestně zbavit pomocí šetrných...

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

Najdete na iDNES.cz