Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Veřejný cyklistický závod? Přijďte na Pohár Beskydské magistrály

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Zveme všechny na cyklistický závod Pohár Beskydské magistrály, který proběhne v neděli 11. září 2011 na Morávce v Beskydách. Závodit může téměř každý a navíc je připraven doprovodný program.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Veřejný cyklistický závod – Pohár Beskydské magistrály | foto: Moravskoslezský kraj

Moravskoslezský kraj zve širokou veřejnost na cyklistický závod Pohár Beskydské magistrály 2011. Závod, který proběhne v neděli dne 11. 9. 2011 na Morávce v Beskydech, je jednou z aktivit projektu "Beskydská magistrála", jehož realizátorem je Moravskoslezský kraj a jeho partneři.

Pohár Beskydské magistrály především na zpevněném asfaltovém povrchu

Závodit se bude v různých věkových kategoriích, včetně dětských. Pohár Beskydské magistrály povede lesními cestami v okolí Morávky, především po zpevněném asfaltovém povrchu. Zúčastnit se tedy může kdokoliv, nejmenší děti mohou mít v závodě rodiče jako doprovod. Bude připraven i zajímavý doprovodný program, a to především pro děti, které se tak můžou těšit například na nafukovací hrad, lukostřelbu, malování nebo tzv. bungeerunning.

Pokud chcete zažít Pohár Beskydské magistrály na vlastní kůži, můžete se elektronicky přihlásit na turistických webových stránkách Moravskoslezského kraje www.msregion.cz do 9. září 2011 do 12:00, výjimečně i osobně na místě před závodem. Prezentace před závodem proběhne v den závodu v prostoru startu a cíle (lyžařský areál Morávka - Sviňorky) v době od 9:00 do 10:30, samotný start závodu pak v 11:00.

Pro vítěze v každé kategorii jsou připraveny zajímavé ceny. Výsledky závodu se budou archivovat a budou se sčítat následně se zimním závodem na běžkách, který proběhne v nadcházející zimní sezóně na Bílé. Tedy určitě se nachystejte na účast i v zimě, můžete se stát absolutním vítězem Poháru Beskydské magistrály za sezonu 2011/2012. Návštěvníci i závodníci se zúčastňují na vlastní nebezpečí.

Veřejný cyklistický závod – Pohár Beskydské magistrály1

Lyžařské běžecké a cyklistické závody "Pohár Beskydské magistrály" jsou nové závody pro širokou veřejnost všech věkových kategorií. Jejich zvláštností je, že jednotlivé závody se konají pokaždé na jiném místě v Beskydech a navíc se dohromady počítají výsledky z letního cyklistického závodu se zimním běžkařským.

Každým rokem se koná jeden letní a jeden zimní závod, které kromě jednotlivých vítězů mají dohromady jednoho vítěze celého daného ročníku. První závod na kolech se uskutečnil v létě 2010 na Bílé a zimní běžkařský proběhl letos v únoru na Pustevnách, kde byl také vyhlášen absolutní vítěz ročníku 2010/11.

Co je to vlastně Beskydská magistrála?

Projekt Beskydská magistrála je realizován Moravskoslezským krajem a jeho partnery a je zaměřen na podporu běžeckého lyžování, cykloturistiky a aktivního trávení volného času v Beskydech. Hlavní myšlenkou je marketingově propojit strojově upravované lyžařské běžecké trasy v celých Beskydech včetně jejich využití mimo zimní sezonu.

Více informací o závodu a o projektu Beskydská magistrála najdete na turistických internetových stránkách Moravskoslezského kraje: www.msregion.cz .

Veřejný cyklistický závod – Pohár Beskydské magistrály

Projekt Beskydská magistrála je spolufinancován Evropskou unií v rámci Regionálního operačního programu NUTS II Moravskoslezsko 2007-13.

Veřejný cyklistický závod – Pohár Beskydské magistrály 5

 

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Keramika Soukup: rodinné impérium zrozené z vize a houževnatosti

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh Keramiky Soukup připomíná „americký sen“. Jejímu majiteli se podařilo vybudovat prosperující podnik navzdory...

Finále Plzeň: jediný festival domácí audiovizuální tvorby

Karel Dobrý ve snímku Hastrman

Filmová přehlídka Finále Plzeň oslaví na jaře své jednatřicáté narozeniny. Od 19. do 24. dubna 2018 nabídne to nejlepší...

Další z rubriky

Ergonomická kancelář: zvyšuje výkony a snižuje náchylnost k nemocem

Ergonomická kancelář – zvyšuje výkony, snižuje náchylnost k nemocem

Příjemné pracovní prostředí a kvalitní pracovní pomůcky zvyšují efektivitu pracovníků a snižují jejich náchylnost k...

Jan Nedvěd osvěžil hudební scénu, jak se mu to podařilo?

Jan Nedvěd - foto Adam Pavlíček

Na hudební scéně se objevila mladá krev. Hudební label Mad Baker Music, který se dostal do podvědomí především díky...

Pneumatiky TOMKET byly úspěšně hodnoceny v nezávislém testu

Pneumatiky TOMKET byly úspěšně hodnoceny v  nezávislém testu.

Venkovní teploty nezadržitelně míří vzhůru, a tak nastává každoroční výměna pneumatik. Část motoristů řešící nákup nové...

Najdete na iDNES.cz