Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Venkovní areál termálního parku TERMÁLY LOSINY byl otevřen

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Na koupání venku v běžném bazénu to ještě není, ale v termálních bazénech se krásně prohřejete a uděláte i něco pro své zdraví. Termální park TERMÁLY LOSINY otevřel návštěvníkům začátkem května svůj venkovní areál. Na jaké služby se můžete těšit? A co vás čeká v Termálech v létě?

Venkovní areál termálního parku TERMÁLY LOSINY byl otevřen | foto: Lázně Velké Losiny

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

TERMÁLNÍ LÁZNĚ ve Velkých Losinách patří mezi nejstarší a nejznámější moravské lázně. Svůj věhlas si získaly jak díky léčebným sirným termálním pramenům, tak pro svou příjemnou polohu v podhůří Hrubého Jeseníku. Vyvěrá zde celkem pět pramenů a některé z nich tryskají až z hloubky 1 000 metrů.

Venkovní areál termálního parku TERMÁLY LOSINY byl otevřen
Venkovní areál termálního parku TERMÁLY LOSINY byl otevřen

Tyto prameny jsou považovány za léčivé a pro svůj obsah síry a sirných sloučenin za jedny z nejkvalitnějších v České republice. Koupele v těchto přírodních pramenech jsou základem zdejší lázeňské léčby a napomáhají ke zlepšení zdravotního stavu při léčbě kožních, pohybových a neurologických onemocnění. 

Také k napájení všech bazénů v termálním parku TERMÁLY LOSINY je používán přírodní léčivý pramen Žerotín, jehož teplota je u vývěru
kolem 36 °C. Nechte se proto unést do světa souznění člověka s přírodou, do místa pro vaši harmonii a zdraví.

Ke koupání láká venkovní areál

Neváhejte a vyzkoušejte koupání v termální vodě pod širým nebem, objevte relaxační účinek termálních pramenů a načerpejte novou energii při odpočinku, zábavě či pohybových aktivitách v termálních bazénech. 

Plavání patří mezi jedny z nejzdravějších sportů. Nepřetěžuje klouby, napomáhá při správném posilování a má blahodárný vliv i na srdce. Šetrně také posiluje ochablé svaly podél páteře a přispívá ke zvětšení vitální kapacity plic.Místní termální voda navíc přispívá k relaxaci a posilování svalstva, ohebnosti kloubů a pomáhá také při termoregulaci.

Venkovní areál termálního parku TERMÁLY LOSINY byl otevřen
Venkovní areál termálního parku TERMÁLY LOSINY byl otevřen

Termální park TERMÁLY LOSINY otevřel po zimě svůj venkovní areál se čtyřmi termálními bazény. Své tělo rozproudíte v aktivním bazénu s tobogánem, který je určený jak ke sportovním aktivitám, tak i k zábavě, a skýtá nádherný výhled do okolního parku. S ratolestmi můžete dovádět v malém dětském bazénku. Nechybí zde hřib, skluzavka ani vodní trysky.

Vašim dětem rozhodně nebude zima, teplota vody se pohybuje mezi
34 – 36 °C. Velmi oblíbené jsou relaxační bazény s perličkovými lehátky a sedátky, které jsou určeny pro odpočinek, relaxaci a uvolnění namožených svalů. Relaxační termální bazén s průplavem do vnitřního bazénu má celoroční provoz. Uvnitř pak můžete využít dalších pět bazénů.

Odpočinout si můžete také na letní pergole s nádherným výhledem na lázeňský park a Jeseníky, nebo ve čtyřech typech saun. Dopřejte svému tělu například ledové osvěžení s nádechem adrenalinu v ledové komoře, mráz prospívá nejen duševní pohodě, ale i kráse.

Nedaleko venkovních bazénů se nachází také dětské hřiště ve tvaru korábu, kde dětem vykouzlí úsměv na tváři houpačky, dřevěné kuželky, trampolína a oblíbená lanová dráha.

Venkovní areál termálního parku TERMÁLY LOSINY byl otevřen
Venkovní areál termálního parku TERMÁLY LOSINY byl otevřen

V bezprostřední blízkosti venkovních bazénů si můžete odpočinout ve čtyřech příjemných denních apartmánech, ve kterých nechybí koupelna, obývací pokoj a kuchyňský kout.

Ve vodě rychle vyhládne. V termálním parku můžete doplnit energii a posílit své tělo v samoobslužné restauraci nebo v letním kiosku. Restaurace ve vnitřní části parku nabízí širokou nabídku teplých a studených pokrmů. Jsou připravena různá menu, ovocné a zeleninové saláty a dezerty. Osvěžující občerstvení si můžete dopřát i v letním venkovním kiosku.

Kalendář akcí

Termální park TERMÁLY LOSINY nabízí různé akce a slevy. Kalendář akcí najdete na internetových stránkách termálního parku, ale jen pro zajímavost třeba každé úterý probíhá saunovačka za symbolickou korunu a středa přeje aktivním seniorům. 

Ve čtvrtek si můžete užít zkrácené koupání na 1,5 hodiny za 200 Kč a na lázeňský pátek získávají ubytovaní klienti vstupné na tři hodiny do bazénů za pouhých 100 Kč. Rodinná sobota láká na saunování pro celé rodiny, dítě do 15 let má vstup do saun za poloviční cenu. Každou neděli máte od 16 do 20 hod na tříhodinové vstupné do bazénů 30 % slevu.

Fotogalerie

Pokud navštívíte termální park v den vašich narozenin, získáte navíc krásný dárek v podobě zvýhodněného vstupu.

Chystáte se navštívit termální park TERMÁLY LOSINY s celou svou partou nebo školní třídou? Využijte skupinové zvýhodněné vstupné pro 20 a více osob s 15 % slevou! Stačí si jen rezervovat termín.


Léto v termálním parku TERMÁLY LOSINY

Také na léto a prázdniny je připraven pestrý zábavný program. Děti budou nadšené z pestrých animačních programů a rodiče z odpočinku nebo aktivního cvičení v bazénech.

Venkovní areál termálního parku TERMÁLY LOSINY byl otevřen

V průběhu letních prázdnin se můžete každou červencovou středu a neděli těšit na tematické programy, v srpnu budou probíhat akce ve čtvrtek a neděli. Nebudou chybět animační programy pro děti jako je řádění s maskotem TERMÍKEM a dalšími. Užijete si pohybové hry ve vodě i na suchu a herní stanoviště s úkoly. Je připravena celá řada zábavných akcí. Samozřejmostí je cvičení ve vodě a úžasné soutěže o diplomy a malé ceny.

Wellness hotel DIANA

Ideální zázemí pro váš pobyt v Jeseníkách vám nabídne nedaleký Wellness hotel DIANA, který je vhodný i pro rodiny s dětmi. Hotel je vyhlášen pro svou skvělou kuchyni, která získala řadu ocenění. Při ubytování navíc získáte vstup do termálního parku TERMÁLY LOSINY s 50 % slevou a řadu dalších výhod.

Venkovní areál termálního parku TERMÁLY LOSINY byl otevřen

Z kola rovnou do Termálů

Podhůří Jeseníků láká nejen ke koupání, ale také k vyjížďkám na kole. Každý si zde najde tu pravou trať, záleží jen na vás, jakou náročnost a délku si zvolíte. Nezapomeňte pak z kola skočit rovnou do Termálů a dopřát si relaxaci v místní termální vodě.

Užijte si hezké léto.

www.termaly-losiny.cz


Nejčtenější

Znepokojivá pravda o sportování v dětském věku

Znepokojivá pravda o sportování v dětském věku

Nastal čas změnit nebezpečnou praxi. Omezme hlavičkování míče u dětí ve fotbale: chraňme vyvíjející se mozek dítěte.

Jaké výhody nabízejí posuvné systémy balkónových dveří?

Jaké výhody nabízejí posuvné systémy balkónových dveří?

Posuvné systémy balkónových dveří vpustí do vašeho domova maximum slunečních paprsků a zajistí vám dostatek výhledu....

Elektrický pečící hrnec Pečenka vám připraví jídlo i na zahradě

Elektrický pečící hrnec Pečenka vám připraví jídlo i na zahradě

Venku je nádherně, tak proč strávit půl dne vařením doma v kuchyni, když můžete připravit výtečné jídlo i venku na...

Venkovní areál termálního parku TERMÁLY LOSINY byl otevřen

Venkovní areál termálního parku TERMÁLY LOSINY byl otevřen

Na koupání venku v běžném bazénu to ještě není, ale v termálních bazénech se krásně prohřejete a uděláte i něco pro své...

Zdražil vám dodavatel energie nebo změnil obchodní podmínky?

Zdražil vám dodavatel energie nebo změnil obchodní podmínky? Co s tím?

Ceny elektřiny na velkoobchodním trhu stoupají a vypadá to, že na lepší časy se v tomto směru neblýská. Zvýšení cen...

Další z rubriky

Pryč s celulitidou a tukovými polštáři, připravte se na léto!

Pryč s celulitidou a tukovými polštáři, připravte se na léto!

Přestože dle kalendáře je pořád jaro, vysoké teploty připomínají spíše léto a my začínáme odhazovat teplé oblečení a...

Jde to i bez kouzel. Stačí se zeptat toho správného zrcadla

zrcadlo GLAMOUR

Vyděsíte se pokaždé, když spatříte vlastní odraz v zrcadle? Nezoufejte, za vaší nespokojeností stojí pravděpodobně i...

Plastové nebo kovové: které brýle jsou lepší?

Plastové nebo kovové: které brýle jsou lepší?

Je to teprve nedávno, co se nejvíc nosily černé plastové brýle. Teď je zase nejžhavějším trendem úplný opak: tenoučké...

Vínové líčení pro všechny milovníky červené

Vínové líčení pro všechny milovníky červené

Arome.cz Patříte mezi příznivce všech odstínů červené a rádi byste je nosili nejen na rtech, ale i na očích? Nebojte se odvázat a...

Najdete na iDNES.cz