Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Veletrhy módy STYL a KABO jsou tady opět s řadou novinek

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Mezinárodní veletrhy módy STYL a KABO vstupují již do svého 38. ročníku a opět přichází s novinkami a inovacemi. První novinkou je termín konání. Tentokrát od neděle do úterý od 21. do 23. srpna.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Veletrhy módy STYL a KABO | foto: Veletrhy Brno, a. s.

Změna termínu konání veletrhů STYL a KABO je vedena snahou zpřístupnit jej majitelům a personálu butiků a maloobchodních prodejen, kteří se mnohdy během týdne nemohou na akci vypravit. Pro ty by měla být návštěva doslova povinností! V neděli 21. srpna 2011 bude stát registrační vstupenka na veletrhy módy jen 40 Kč.

V pavilonech P a V je pro návštěvníky připravena další novinka - zdarma tlumočnický servis, který je určen obchodníkům ke zjednodušení komunikace se zahraničními vystavovateli. Ke každé vstupence obdrží návštěvníci zdarma Mapu značek, podle které se budou velice snadno orientovat v jednotlivých pavilonech P, F a V.

Lingerie & Beachwear bude v srpnu opět dominantní

Na veletrhu STYL bude opět dominující branže Lingerie & Beachwear - jediná odborná přehlídka spodního prádla, plavek, plážového oblečení a punčochového zboží v České a Slovenské republice.

Veletrhy módy STYL a KABO IV

Její součástí bude opět přehlídkové molo s prezentací nových kolekcí na sezonu jaro - léto 2012. Přehlídky Lingerie & Beachwear SHOW budou probíhat 3x denně na přehlídkovém mole v pavilonu F a navíc budou doplněny exkluzivní unikátní kolekcí plážového oblečení a plavek vytvořenou studenty a návrháři VOŠ a SUPŠ Brno pod vedením pedagogů Petra Kaloudy a Marcely Čapkovičové na téma "SWIMWEAR IN THE CITY" - bezstarostná atmosféra plážového města na veletrhu v Brně, která řeší otázku: "Jaké oblečení zvolit pro cestu z pláže do města nebo na  večerní párty!"

Kolekce jsou vytvořeny z materiálů a doplňků společností: ALTRA, PLEAS, YKK, SILK&PROGRESS, doplněných o bižutérii a bižuterní komponenty firem GLASS MOTIV a ODVARKA BIJOUX. Koho zajímá tato branže, neměl by srpnové veletrhy módy v Brně opomenout.

Veletrhy módy s novými značkami

Nové značky na stylu, které doporučujeme k návštěvě na jejich expozicích, vstupují na trh se zajímavým zbožím, proto si zaslouží Vaši pozornost - volnostylové oblečení představí FASHION ME z Rakouska a UAB CITYONE z Litvy, mladou módu JUST-R předvede italská Ranieri Group z Boloně.

Veletrhy módy STYL a KABO II

Z Německa se představí světoznámá značka pánské módy WILVORST, stejně jako dámská móda BARBARA LEBEK a společenské šaty PREMODE COUTURE z Vídně.

Pánskou a dámskou konfekci předvede také česká značka Norafashion s.r.o., dámskou pak poprvé i česká W LINIE. Kožené a dámské oděvy přiveze z Řecka GOMORE TRADING. Branži spodního prádla obohatí nová značka FEST společnosti Enterprise AIST z Ruska, punčochové zboží poprvé představí Litevská značka SPARTA i český výrobce HOZA, s.r.o.. PLEAS předvede kolekci prádla značky SCHIESSER, BELTGUYS z Polska zase opasky.

Vystavovatelé, kteří navštíví brněnské veletrhy módy poprvé, se objeví i v pavilonu P brněnského výstaviště, ve kterém bude probíhat veletrh obuvi a koženého zboží KABO. Novinkou bude australská značka obuvi BLUNTSTONE FOOTWEAR, stejně jako SZOPR ALEKSANDAR ze Srbska. Módní kabelky zde představí poprvé i značka JK VERSLAS z Litvy a VERDE z České republiky. Poprvé se budou prezentovat  také španělské značky FERMIN GROUP s dámskou obuví a E FERRI interbags s obuví a kabelkami.

Evropský unikát! Prezentace výrobního procesu

Na výstavní ploše v pavilonu F bude pro odborné návštěvníky i vystavovatele připravena unikátní instalace s názvem "La Manufacture" aneb "jak vzniká dámská podprsenka od A-Z". Projekt La Manufacture představuje názorným způsobem složitý proces výroby dámského spodního prádla. Forma prezentace "krok za krokem" pomůže obhájit výslednou cenu finálního produktu v konfrontaci s jinými, výrobně nesrovnatelně snadnějšími, textilními výrobky.

Součástí této evropské unikátní prezentace výrobního procesu spodního prádla - podprsenky - bude instalace tří profesionálních šicích strojů různého určení a typu, na nichž bude v průběhu konání veletrhu profesionální šička předvádět vybrané výrobní operace. Tuto nevšední součást doprovodného programu, který nabízí veletrhy módy STYL připravili organizátoři ve spolupráci s odborným garantem - firmou ALTRA, a.s.

Speciální přehlídky návrhářů

Zajímavou novinkou budou v neděli a v úterý přehlídky kolekcí etablovaných českých a slovenských návrhářů - TOP DESIGNER STARS - MEN a TOP DESIGNER STARS WOMEN. Své kolekce představí v neděli 21. 8. 2011 bývalí vítězové soutěže TOP STYL DESIGNER Marcel Holubec, Pavel Jevula, Petr Kalouda, Lukáš Kimlička a Brice Mensah.

Veletrhy módy STYL a KABO III

V úterý 23. srpna 2011 to budou návrhářky Eva Brzáková, Iveta Řádková, Mária Štraneková, Miroslava Talavašková a Lada Vyvialová. Uprostřed veletržního termínu se v pondělí 22. srpna 2011 uskuteční  unikátní přehlídka návrháře Vladimíra Staňka, který představí novou českou pánskou konfekční značku STINAK s autorskými doplňky. Přehlídka má název: PRODUCER WANTED! - HLEDÁME VÝROBCE PRO NOVOU ČESKOU KONFEKČNÍ ZNAČKU "STINAK"!

Doprovodný program, kterým se veletrhy módy STYL a KABO mohou pyšnit, je tentokrát v nebývalé míře prošpikován zajímavými přednáškami, workshopy a semináři. Více informací o doprovodném programu najdete na www.styl.eu nebo www.kabo.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Balená voda od Pražských vodovodů a kanalizací dobývá metropoli

šéf projektu balené vody PVK Miroslav Vavroušek se starostou Městské části...

Pražské vodovody a kanalizace (PVK) nabízejí unikátní zdroj náhradního zásobování – balenou vodu v sáčcích. Obsahuje...

Další z rubriky

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Minimalismus je trendy, stává se z něj nový životní styl a kromě módy a designu se promítá i do gastronomie. Užijte si...

Veolia věnovala na projekty svých zaměstnanců čtyři miliony korun

Veolia věnovala na projekty svých zaměstnanců 4 miliony korun

V roce 2018 získalo finanční dar z programu MiNiGRANTY Nadačního fondu Veolia na 144 projektů. Jde o veřejně prospěšné...

I vy v sobě najdete talent. Začněte malovat

Máme pro vás skvělou zprávu. I vy můžete namalovat třeba takhle krásnou květinu!

Věděli jste, že i vy můžete začít kreslit nebo malovat? Ano, zvládnete to také a ještě si nádherně odpočinete u...

Najdete na iDNES.cz