Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Veletrhy módy STYL a KABO jsou tady opět s řadou novinek

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Mezinárodní veletrhy módy STYL a KABO vstupují již do svého 38. ročníku a opět přichází s novinkami a inovacemi. První novinkou je termín konání. Tentokrát od neděle do úterý od 21. do 23. srpna.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Veletrhy módy STYL a KABO | foto: Veletrhy Brno, a. s.

Změna termínu konání veletrhů STYL a KABO je vedena snahou zpřístupnit jej majitelům a personálu butiků a maloobchodních prodejen, kteří se mnohdy během týdne nemohou na akci vypravit. Pro ty by měla být návštěva doslova povinností! V neděli 21. srpna 2011 bude stát registrační vstupenka na veletrhy módy jen 40 Kč.

V pavilonech P a V je pro návštěvníky připravena další novinka - zdarma tlumočnický servis, který je určen obchodníkům ke zjednodušení komunikace se zahraničními vystavovateli. Ke každé vstupence obdrží návštěvníci zdarma Mapu značek, podle které se budou velice snadno orientovat v jednotlivých pavilonech P, F a V.

Lingerie & Beachwear bude v srpnu opět dominantní

Na veletrhu STYL bude opět dominující branže Lingerie & Beachwear - jediná odborná přehlídka spodního prádla, plavek, plážového oblečení a punčochového zboží v České a Slovenské republice.

Veletrhy módy STYL a KABO IV

Její součástí bude opět přehlídkové molo s prezentací nových kolekcí na sezonu jaro - léto 2012. Přehlídky Lingerie & Beachwear SHOW budou probíhat 3x denně na přehlídkovém mole v pavilonu F a navíc budou doplněny exkluzivní unikátní kolekcí plážového oblečení a plavek vytvořenou studenty a návrháři VOŠ a SUPŠ Brno pod vedením pedagogů Petra Kaloudy a Marcely Čapkovičové na téma "SWIMWEAR IN THE CITY" - bezstarostná atmosféra plážového města na veletrhu v Brně, která řeší otázku: "Jaké oblečení zvolit pro cestu z pláže do města nebo na  večerní párty!"

Kolekce jsou vytvořeny z materiálů a doplňků společností: ALTRA, PLEAS, YKK, SILK&PROGRESS, doplněných o bižutérii a bižuterní komponenty firem GLASS MOTIV a ODVARKA BIJOUX. Koho zajímá tato branže, neměl by srpnové veletrhy módy v Brně opomenout.

Veletrhy módy s novými značkami

Nové značky na stylu, které doporučujeme k návštěvě na jejich expozicích, vstupují na trh se zajímavým zbožím, proto si zaslouží Vaši pozornost - volnostylové oblečení představí FASHION ME z Rakouska a UAB CITYONE z Litvy, mladou módu JUST-R předvede italská Ranieri Group z Boloně.

Veletrhy módy STYL a KABO II

Z Německa se představí světoznámá značka pánské módy WILVORST, stejně jako dámská móda BARBARA LEBEK a společenské šaty PREMODE COUTURE z Vídně.

Pánskou a dámskou konfekci předvede také česká značka Norafashion s.r.o., dámskou pak poprvé i česká W LINIE. Kožené a dámské oděvy přiveze z Řecka GOMORE TRADING. Branži spodního prádla obohatí nová značka FEST společnosti Enterprise AIST z Ruska, punčochové zboží poprvé představí Litevská značka SPARTA i český výrobce HOZA, s.r.o.. PLEAS předvede kolekci prádla značky SCHIESSER, BELTGUYS z Polska zase opasky.

Vystavovatelé, kteří navštíví brněnské veletrhy módy poprvé, se objeví i v pavilonu P brněnského výstaviště, ve kterém bude probíhat veletrh obuvi a koženého zboží KABO. Novinkou bude australská značka obuvi BLUNTSTONE FOOTWEAR, stejně jako SZOPR ALEKSANDAR ze Srbska. Módní kabelky zde představí poprvé i značka JK VERSLAS z Litvy a VERDE z České republiky. Poprvé se budou prezentovat  také španělské značky FERMIN GROUP s dámskou obuví a E FERRI interbags s obuví a kabelkami.

Evropský unikát! Prezentace výrobního procesu

Na výstavní ploše v pavilonu F bude pro odborné návštěvníky i vystavovatele připravena unikátní instalace s názvem "La Manufacture" aneb "jak vzniká dámská podprsenka od A-Z". Projekt La Manufacture představuje názorným způsobem složitý proces výroby dámského spodního prádla. Forma prezentace "krok za krokem" pomůže obhájit výslednou cenu finálního produktu v konfrontaci s jinými, výrobně nesrovnatelně snadnějšími, textilními výrobky.

Součástí této evropské unikátní prezentace výrobního procesu spodního prádla - podprsenky - bude instalace tří profesionálních šicích strojů různého určení a typu, na nichž bude v průběhu konání veletrhu profesionální šička předvádět vybrané výrobní operace. Tuto nevšední součást doprovodného programu, který nabízí veletrhy módy STYL připravili organizátoři ve spolupráci s odborným garantem - firmou ALTRA, a.s.

Speciální přehlídky návrhářů

Zajímavou novinkou budou v neděli a v úterý přehlídky kolekcí etablovaných českých a slovenských návrhářů - TOP DESIGNER STARS - MEN a TOP DESIGNER STARS WOMEN. Své kolekce představí v neděli 21. 8. 2011 bývalí vítězové soutěže TOP STYL DESIGNER Marcel Holubec, Pavel Jevula, Petr Kalouda, Lukáš Kimlička a Brice Mensah.

Veletrhy módy STYL a KABO III

V úterý 23. srpna 2011 to budou návrhářky Eva Brzáková, Iveta Řádková, Mária Štraneková, Miroslava Talavašková a Lada Vyvialová. Uprostřed veletržního termínu se v pondělí 22. srpna 2011 uskuteční  unikátní přehlídka návrháře Vladimíra Staňka, který představí novou českou pánskou konfekční značku STINAK s autorskými doplňky. Přehlídka má název: PRODUCER WANTED! - HLEDÁME VÝROBCE PRO NOVOU ČESKOU KONFEKČNÍ ZNAČKU "STINAK"!

Doprovodný program, kterým se veletrhy módy STYL a KABO mohou pyšnit, je tentokrát v nebývalé míře prošpikován zajímavými přednáškami, workshopy a semináři. Více informací o doprovodném programu najdete na www.styl.eu nebo www.kabo.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Právě teď je nejlepší doba pro pořízení klimatizace. Zní vám to nesmyslně? Zima je ale často obdobím slev a ppředevším...

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

Největší pražský krajinářský park Stromovka v letošním roce slaví své 750. výročí založení. Při této příležitosti...

Jak vypadají vítězné návrhy ve studentské architektonické soutěži?

Jak vypadají vítězné návrhy ve studentské architektonické soutěži?

Ceny ve studentské architektonické soutěži Central Group byly rozdány. Vyhlášení výsledků proběhlo v Centru...

Najdete na iDNES.cz