Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Vekra okna za nejvýhodnější ceny a s celoživotní zárukou na sklo

Komerční sdělení   10:00aktualizováno  10:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Jaro je tady. Okny se do našich domovů každým dnem dostává čím dál tím více slunečních paprsků. Příroda se probouzí a my po vyčerpávající zimě konečně cítíme příliv energie. Pečlivé hospodyňky začínají s jarním úklidem, ke kterému vždy v první řadě patří i čistá okna. Někdy to už ale jen voda a kvalitní čisticí prostředek nespraví a je nutné pořídit okna nová.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vekra a.s. | foto: Vekra a.s.

Ještě větším problémem je, že starými, špatně těsnícími okny nám utíkalo celou zimu teplo, a to silně pocítí rodinné finance. Pro ty z vás, kteří již delší dobu odkládají nákup či výměnu oken, nastává s příchodem jara ta nejvhodnější chvíle svůj záměr realizovat. Vekra okna vám - pomůžeme vám váš záměr zrealizovat.

Teď nebo nikdy - levnější už to nebude

Obecně platí pravidlo, že na jaře je nejvhodnější doba pro výměnu starých oken za nová. V letošním roce platí toto pravidlo více než kdykoliv předtím, a to z více důvodů. Značka Vekra okna vám je na následujících řádcích objasní.

Pokles zakázek ve stavebnictví, který trvá již třetím rokem, donutil výrobce oken k podstatnému snížení cen. Co se týče ceny, tak okna se dnes pohybují na nejnižší hladině za poslední roky. 

Se zlepšením ekonomické situace lze logicky předpokládat, že se ceny budou pozvolna blížit původní úrovni. Na růst cen oken bude mít vliv i stále se zvyšující cena za energie a ropy, což se projeví na vstupních nákladech všech firem, a to i těch vyrábějících okna. Vždyť ropa je např. vstupním materiálem pro výrobu plastů.

Dalším faktorem, který může ovlivnit nárůst cen oken již v letošním roce, je plánované zvýšení daně z přidané hodnoty, které v současnosti vláda připravuje. Vyšší DPH bude mít globální dopad na ceny veškerých produktů.

Levnější už tedy okna rozhodně nebudou, spíše naopak. Za nová okna zákazník může již koncem tohoto roku zaplatit výrazně více, než když si je objedná již nyní na jaře.

Vekra a.s. - dům 1

Levné znamená někdy drahé

Okna si většina lidí kupuje jednou za život, o to větší důraz je třeba klást při výběru na  kvalitu a záruky, které výrobce a dodavatel nabízí. Dvojnásob zde platí ono známé "nejsme tak bohatí, abychom si mohli kupovat levné věci".

Zdánlivě levné okno se totiž může za pár let nepříjemně prodražit. Z pohledu rostoucích cen energií je kvalitní a dobře těsnící  okno investicí, která bude po letech používání přinášet úsporu energie za vytápění. Odborné prameny uvádějí, že méně kvalitní a nevyhovující okna se na tepelných ztrátách domů obvykle podílejí 30 - 40 %. 

Skutečná kvalita tak v konečném důsledku zvýší nejen užitnou hodnotu bytu či domu ale i cenu při případném budoucím prodeji nemovitosti. Proto se hodnotu bytu či domu ale i cenu při případném budoucím prodeji nemovitosti. Proto se vyplatí pořídit si kvalitní okna, protože značka Vekra okna má dlouholetou zkušenost s prodejem.

Cena oken by tedy rozhodně neměla být tím jediným a rozhodujícím kriteriem při výběru.

Silný partner je jistota - jistota jsou Vekra okna

Spolehlivý a kvalitní dodavatel oken poskytne zákazníkovi nejen odpovídající záruku, která je dnes běžně poskytována až na 5 let, ale také odborné poradenství a kvalitní záruční a pozáruční servis. Jistota, že firma bude existovat i za několik let, je tak pro zákazníky dalším faktorem, který by měli při výběru dodavatele oken zvažovat. Vekra okna jsou tedy jistota.

Volbou stabilního a silného výrobce s dlouholetou zkušeností na trhu lze předejít nepříjemným překvapením v případě, že bude třeba okna za několik let seřídit či zakoupit další okna stejné značky při přestavbě nebo rozšíření bytu či domu. Dnes těžko můžeme vědět jaké potřeby budeme řešit za 5 nebo 10 let.

Vekra a.s. - dům 2

VEKRA okna nyní dávají celoživotní záruku na skleněnou výplň oken

Jednou ze silných a stabilních značek je VEKRA OKNA, která již více než 20 let dodává okna a dveře na českém trhu a má tisíce spokojených zákazníků. Nabízí širokou škálu moderních, kvalitních produktů a profesionálních služeb, které uspokojí i ty nejnáročnější požadavky.

VEKRA okna dávají svým zákazníkům vždy něco navíc. Nyní přichází s akční novinkou v podobě celoživotní záruky na skleněnou výplň oken a dveří. Nezáleží zda sklo rozbije malý fotbalista nebo se "něco nepovede". Záruční certifikát VEKRA s celoživotní zárukou na skleněnou výplň oken zajistí na zavolání bezplatné dodání nového zasklení. 

Nárok na získání záručního certifikátu získá ke smlouvě každý zákazník, který poptá VEKRA okna do konce dubna 2011. Záruku lze uplatnit na všechny typy plastových a dřevěných oken a dveří bez ohledu na materiál, velikost či barevné provedení.

Informace o produktech a službách značky VEKRA najdete na stránkách www.vekra.cz nebo vám je poskytnou obchodní zástupci na všech 70 obchodních zastoupeních značky VEKRA okna po celé ČR. Můžete také bezplatně zavolat na linku 800 183 572.

Autor:

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Skupina T.E zahájila výstavbu projektu Bleriot v pražských Kbelích

Skupina T.E zahájila výstavbu projektu Bleriot v pražských Kbelích

V projektu Bleriot v pražských Kbelích skupina T.E postaví do první poloviny roku 2020 více než 150 nových bytů....

Další z rubriky

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

50% úspora energií při ohřevu vody? Jde to! Nový inteligentní elektrický ohřívač vody Lydos Hybrid firmy Ariston to...

Když z obýváku pozorujete okolní přírodu nebo rozsvícené město

Když z obýváku pozorujete okolní přírodu nebo rozsvícené město

Plánujete stavět nebo rekonstruovat? Vlastníte-li pozemek s prostorem pro zahradu, velkou terasu nebo s pěkným výhledem...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Najdete na iDNES.cz