Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Vekra okna představuje novinku Vekra Design

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Moderní plastová okna musí splňovat řadu požadavků. Samozřejmostí jsou výborné tepelně izolační vlastnosti, ale nabídka nezůstává pozadu ani z hlediska designu okenních profilů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Okna Vekra Design | foto: Vekra Design

Značka Vekra vyrábí plastová okna v ČR již 20 let a na zdejším trhu je nejznámější značkou oken. Plastová okna Vekra jsou vyráběna výhradně v ČR ze špičkových německých profilových systémů. Vekra se snaží plnit potřeby zákazníků k plné spokojenosti tak, aby se na její produkty a služby mohli vždy spolehnout.

Plastová okna, která Vekra nabízí, byla obohacena o novinku Vekra Design s elegantním předsazeným oblým křídlem. Okna Vekra Design jsou vhodná pro každý typ stavby, své uplatnění najde zejména u bytových a rodinných domů.

Vekra Design: Úsporná plastová okna v oblém designu

Okna Vekra Design se vyznačují špičkovými tepelně izolačními vlastnostmi, svým zákazníkům budou přinášet trvalou hodnotu v podobě významných úspor za vytápění. Plastová okna Vekra Design mají masivní profil se sedmi komorami, stavební hloubku rámu 76 mm a křídla 82 mm a jsou opatřeny dorazovým těsněním.

Výbornou tvarovou stálost plastových oken Vekra Design zajišťuje ocelová výstuha tloušťky 2 mm. Vekra vyrábí plastová okna výhradně z profilů třídy A s tloušťkou pohledových plastových stěn 3 mm, a to výhradně z prvomateriálu bez recyklovaných plastů. Spolehlivou funkci oken zajišťuje standardní celoobvodové kování se dvěma bezpečnostními uzávěry, které přispívají k většímu bezpečí domova.

Volba zasklení oken přímo ovlivňuje parametry celého okna. Plastová okna Vekra Design se zasklením trojsklem splňují parametry doporučené pro nízkoenergetické stavby.

Plastová okna stále nejžádanější

profil okna Vekra Design II

Pro své výborné vlastnosti a přijatelnou cenu jsou plastová okna stále nejžádanějším produktem na trhu. Zákazníci oceňují zejména nenáročnou údržbu, dlouhou životnost. Okna Vekra Design se hodí pro každou rekonstrukci, ale své uplatnění nachází také v moderní architektuře.

Z profilového systému Vekra Design je možné vyrobit plastová okna a dveře pro jakýkoliv typ moderní stavby, a to včetně atypických tvarů, posuvných dveří a dalších prvků. Zákazníci mohou vybírat z více než 30 různých dekorů a barev.

Neváhejte a šetřete s okny již nyní

Máte-li doma ještě stará okna, u kterých se bojíte zda při náporu počasí a životnosti "přežíjí" další sezónu, nečekejte "až se zima zeptá...". Odborní zástupci vás seznámí s nabídkou oken Vekra, bezplatně zaměří vaše okna, poradí a zpracují cenovou nabídku přesně pro vás. Pokud potřebujete finanční pomoc, lze si pořídit plastová okna také na splátky.

Výměnu oken za nová plastová okna vám značka VEKRA zajistí jako kompletní službu na klíč, včetně úklidu a výmalby. Podle velikosti domu či bytu většinou nepřekročí 1 - 2 dny. Služby demontáže, montáže, zednického zapravení, likvidace a další si samozřejmě můžete volit podle svých potřeb. Služby zajišťují zkušení a prověření montážníci, kteří dokáží vyjít vstříc potřebám zákazníků.

Plastová okna z řady Vekra Design, ale také informace o ostatních produktech a službách najdete na webových stránkách Vekra okna nebo vám je ochotně poskytnou odborní konzultanti na 70 obchodních zastoupeních značky VEKRA po celé ČR. Můžete také bezplatně zavolat na linku 800 183 572.

Autor:

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

50% úspora energií při ohřevu vody? Jde to! Nový inteligentní elektrický ohřívač vody Lydos Hybrid firmy Ariston to...

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Další z rubriky

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Realitní trh dříve a dnes

Realitní trh dříve a dnes

Realitní trh je v současné době synonymem prosperity a opravdu vysokých a příjemných výdělků. Jde o velmi lukrativní...

Proč je kvalitní osvětlení důležité pro zdraví

Proč je kvalitní osvětlení důležité pro zdraví

Přirozený řád lidského života od počátku věků udávaly světlo a tma. Přes den se pracovalo na slunečním světle a v noci...

Najdete na iDNES.cz