Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Vedle tradičních kartonů vsadil LITOBAL na ekologické papírové tašky

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Patříte k perfekcionistům, kteří si vyhrají i se zabalením dárku, nebo naopak nejste zrovna manuálně nejzručnější? Necháváte vše na poslední chvíli a jako naschvál žádný balicí papír nemáte po ruce? Ideálním řešením je papírová taška. Vypadá elegantně a vy tak získáte originální obal bez práce.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Papírové tašky se dají použít jako originální dárkový obal a stává se pravidlem, že je využívají k zabalení nákupu i obchody se značkovou módou. | foto: Litobal

Právě o papírové tašky rozšířila svůj sortiment v roce 2011 firma Litobal,
s. r. o., která působí na českém trhu již 25 let. Specializuje se na kartonové obaly a vyrábí různé druhy krabic a kartonů, balicí papíry, roličky papíru a rovněž papírové sáčky a obaly, vznikající často na speciální na přání odběratelů. Vedle kupeckých a svačinových sáčků tak v nabídce najdete např. sáčky na hot-dog nebo hamburgery. Výjimkou nejsou ani kartony či sáčky s potiskem.

Tradiční krabice i atraktivní sáčky

LITOBAL je tradičním výrobcem různých typů kartonových krabic. Vedle klopových krabic vyrábí i krabice vyseklé pomocí výsekových raznic. Můžete si zvolit materiál (karton, papír) a vybrat si i z několika typů velikostí či skládaček.

Další variantou jsou krabice s víkem, které firma dodává v rozloženém tvaru. Vnitřní velikost krabice i volbu materiálu lze přizpůsobit přání zákazníka, k vnitřnímu vybavení mohou patřit mřížky nebo proklady z vlnité či hladké lepenky. Lepenkové krabice nebo krabice s víkem není problém opatřit logem, telefonním kontaktem, RESY či dalšími přepravními znaky.

Vedle tradičních kartonů vsadil LITOBAL na ekologické papírové tašky

Vedle tradičních kartonů vsadil LITOBAL na ekologické papírové tašky

Papírové sáčky a tašky na export

Vedle kupeckých a svačinových sáčků různých rozměrů tvoří velkou část výroby papírové sáčky s potiskem. Zákazník má příležitost vybrat si materiál, velikost i počet barev. LITOBAL tiskne papírové sáčky s bočním skladem i bez něj, specialitou jsou pak papírové sáčky na párek v rohlíku nebo hamburger s obrázkem pokrmu.

Od roku 2011 má společnost ve své nabídce také papírové tašky s plochým nebo krouceným uchem. U tašek s plochým uchem existují jako možné varianty hnědý a bílý pytlový papír, nebo hnědý či bílý sulfátový hlazený papír a možnost až šestibarevného potisku. Pestrou barevnou škálu provedení mají papírové tašky s krouceným uchem.

Na zakázku si lze objednat větší množství produktů nebo variantu tašky s barevně odlišenými odnosnými uchy, jinak lze využít e-shopu firmy na http://eshop.litobal.cz/.

Vedle tradičních kartonů vsadil LITOBAL na ekologické papírové tašky

Papírové tašky a sáčky od firmy LITOBAL si oblíbili i obchodníci s potravinami v zahraničí.

Kromě zásobování domácího trhu vyrábí LITOBAL i na export. K jeho nejvýznamnějším odběratelům papírových sáčků a tašek patří zejména velkoobchody s papírem, obchodní řetězce, pekárny, obchody s oděvním a spotřebním zbožím i výrobci potravin a obchodníci s rychlým občerstvením ve Francii, Německu, Rakousku, Slovensku a také ve Švýcarsku. Ti všichni využívají produktů firmy LITOBAL jako papírových obalů k zabalení vlastních výrobků nebo k propagaci své firmy.

Moderní technologie a ekologické hledisko

Papírové tašky mají ve srovnání s igelitovými sáčky, které jsou stále více na ústupu, mnoho výhod – nezatěžují životní prostředí, snadno se recyklují a zároveň splňují i estetické hledisko. V papírové tašce si dnes můžete odnést domů čerstvé pečivo i modelovou konfekci. Není divu, že je dnes obchodníci hojně využívají. Dají se opatřit různými potisky i logem obchodu a dělat tak prodejci dobrou reklamu.

Vedle tradičních kartonů vsadil LITOBAL na ekologické papírové tašky

Při výrobě barevných papírových tašek LITOBAL využívá nejmodernějších technologií.

Rozšířením portfolia o papírové tašky firma LIBOBAL prokázala, že se nebojí investovat do budoucnosti, a má zároveň ekologické cítění. Výroba tašek z biologického materiálu, u něhož je důležitá rozložitelnost i možnost recyklace, znamenala rovněž nákup nových nejmodernějších technologií. Výsledkem jsou produkty, které dnes ocení vyspělá západní Evropa.

Společnost LITOBAL sídlí v Husově ulici v Moravských Budějovicích a má v současné době asi 70 zaměstnanců. Pravidelně podporuje kulturní i sportovní dění v regionu - přispívá na tenisové turnaje, hudební festivaly či společenské akce a patří ke stálým sponzorům hokejového klubu HC Moravské Budějovice.

Více o firmě i produktech naleznete na www.litobal.cz.

 

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

AMAKO: Jedeme naplno a stále zrychlujeme

AMAKO: Jedeme naplno a stále zrychlujeme

Nenechte si ujít v pořadí již 26. ročník Mezinárodního veletrhu elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace,...

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Povánoční výprodej začíná. A to i v segmentu zahradní techniky a bazénů

Povánoční výprodeje začínají. A to i v segmentu zahradní techniky a bazénů

Nabušená sekačka, sestava krásného zahradního nábytku z tropického teakového dřeva, plynový gril nebo dokonce parádní...

Najdete na iDNES.cz