Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Vedle tradičních kartonů vsadil LITOBAL na ekologické papírové tašky

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Patříte k perfekcionistům, kteří si vyhrají i se zabalením dárku, nebo naopak nejste zrovna manuálně nejzručnější? Necháváte vše na poslední chvíli a jako naschvál žádný balicí papír nemáte po ruce? Ideálním řešením je papírová taška. Vypadá elegantně a vy tak získáte originální obal bez práce.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Papírové tašky se dají použít jako originální dárkový obal a stává se pravidlem, že je využívají k zabalení nákupu i obchody se značkovou módou. | foto: Litobal

Právě o papírové tašky rozšířila svůj sortiment v roce 2011 firma Litobal,
s. r. o., která působí na českém trhu již 25 let. Specializuje se na kartonové obaly a vyrábí různé druhy krabic a kartonů, balicí papíry, roličky papíru a rovněž papírové sáčky a obaly, vznikající často na speciální na přání odběratelů. Vedle kupeckých a svačinových sáčků tak v nabídce najdete např. sáčky na hot-dog nebo hamburgery. Výjimkou nejsou ani kartony či sáčky s potiskem.

Tradiční krabice i atraktivní sáčky

LITOBAL je tradičním výrobcem různých typů kartonových krabic. Vedle klopových krabic vyrábí i krabice vyseklé pomocí výsekových raznic. Můžete si zvolit materiál (karton, papír) a vybrat si i z několika typů velikostí či skládaček.

Další variantou jsou krabice s víkem, které firma dodává v rozloženém tvaru. Vnitřní velikost krabice i volbu materiálu lze přizpůsobit přání zákazníka, k vnitřnímu vybavení mohou patřit mřížky nebo proklady z vlnité či hladké lepenky. Lepenkové krabice nebo krabice s víkem není problém opatřit logem, telefonním kontaktem, RESY či dalšími přepravními znaky.

Vedle tradičních kartonů vsadil LITOBAL na ekologické papírové tašky

Vedle tradičních kartonů vsadil LITOBAL na ekologické papírové tašky

Papírové sáčky a tašky na export

Vedle kupeckých a svačinových sáčků různých rozměrů tvoří velkou část výroby papírové sáčky s potiskem. Zákazník má příležitost vybrat si materiál, velikost i počet barev. LITOBAL tiskne papírové sáčky s bočním skladem i bez něj, specialitou jsou pak papírové sáčky na párek v rohlíku nebo hamburger s obrázkem pokrmu.

Od roku 2011 má společnost ve své nabídce také papírové tašky s plochým nebo krouceným uchem. U tašek s plochým uchem existují jako možné varianty hnědý a bílý pytlový papír, nebo hnědý či bílý sulfátový hlazený papír a možnost až šestibarevného potisku. Pestrou barevnou škálu provedení mají papírové tašky s krouceným uchem.

Na zakázku si lze objednat větší množství produktů nebo variantu tašky s barevně odlišenými odnosnými uchy, jinak lze využít e-shopu firmy na http://eshop.litobal.cz/.

Vedle tradičních kartonů vsadil LITOBAL na ekologické papírové tašky

Papírové tašky a sáčky od firmy LITOBAL si oblíbili i obchodníci s potravinami v zahraničí.

Kromě zásobování domácího trhu vyrábí LITOBAL i na export. K jeho nejvýznamnějším odběratelům papírových sáčků a tašek patří zejména velkoobchody s papírem, obchodní řetězce, pekárny, obchody s oděvním a spotřebním zbožím i výrobci potravin a obchodníci s rychlým občerstvením ve Francii, Německu, Rakousku, Slovensku a také ve Švýcarsku. Ti všichni využívají produktů firmy LITOBAL jako papírových obalů k zabalení vlastních výrobků nebo k propagaci své firmy.

Moderní technologie a ekologické hledisko

Papírové tašky mají ve srovnání s igelitovými sáčky, které jsou stále více na ústupu, mnoho výhod – nezatěžují životní prostředí, snadno se recyklují a zároveň splňují i estetické hledisko. V papírové tašce si dnes můžete odnést domů čerstvé pečivo i modelovou konfekci. Není divu, že je dnes obchodníci hojně využívají. Dají se opatřit různými potisky i logem obchodu a dělat tak prodejci dobrou reklamu.

Vedle tradičních kartonů vsadil LITOBAL na ekologické papírové tašky

Při výrobě barevných papírových tašek LITOBAL využívá nejmodernějších technologií.

Rozšířením portfolia o papírové tašky firma LIBOBAL prokázala, že se nebojí investovat do budoucnosti, a má zároveň ekologické cítění. Výroba tašek z biologického materiálu, u něhož je důležitá rozložitelnost i možnost recyklace, znamenala rovněž nákup nových nejmodernějších technologií. Výsledkem jsou produkty, které dnes ocení vyspělá západní Evropa.

Společnost LITOBAL sídlí v Husově ulici v Moravských Budějovicích a má v současné době asi 70 zaměstnanců. Pravidelně podporuje kulturní i sportovní dění v regionu - přispívá na tenisové turnaje, hudební festivaly či společenské akce a patří ke stálým sponzorům hokejového klubu HC Moravské Budějovice.

Více o firmě i produktech naleznete na www.litobal.cz.

 

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Další z rubriky

PR for HR - Aby u vás chtěli pracovat - konference PR Summit 2018

PR for HR - Aby u vás chtěli pracovat - konference PR Summit 2018

Nejsou lidi. Tímto povzdechem shrnuje většina personalistů aktuální situaci na pracovním trhu. A začíná přemýšlet: Jak...

Pasivní bydlení: roli hraje úspora, ale i komfort

Výstavba rodinných domů ALEA v Říčanech u Brna

Zelené technologie se při výstavbách bydlení masivně prosazují také v Česku. Za posledních dvacet let ušly dlouhou...

Tři důvody proč vyzkoušet letní drink Cointreau Fizz [kuantró fiz]

Tři důvody proč vyzkoušet letní drink Cointreau Fizz [kuantró fiz]

Chystáte zahradní party pro přátelé nebo jste milovníky letních zahrádek? Právě pro tyto příležitosti je ideální lehký...

Najdete na iDNES.cz