Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Vedení účetnictví nikdy nebylo tak snadné!

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Také se obáváte práce dlouho do noci při vyplňování daňového přiznání, jehož termín se nezadržitelně blíží? Nemusíte! Zjednodušte si vedení účetnictví pomocí uživatelsky příjemného software OPTUS.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vedení účetnictví nikdy nebylo tak snadné! | foto: Ac profin s.r.o.

Ty tam jsou doby, kdy se účetnictví vedlo na stozích papírů, ve kterých byl přes veškerý pořádek stejně zmatek a každá uzávěrka znamenala nekonečné listování a pátrání v šanonech. V dnešní době každá společnost i jednotliví živnostníci využívají účetní programy, které výrazně zjednoduší a zefektivní práci.

Účetnictví přístupné kdykoliv a kdekoliv

Jedním z těchto programů je ekonomický systém OPTUS, který již od roku 2001 vyvíjí AC ProFin, spol. s r.o., jejíž hlavní činností je vedení účetnictví pro české i zahraniční klienty. Tento software je založen na internetových databázích a svým uživatelům umožňuje ke zpracovávaným informacím přístup on-line, takže mohou účetnictví vykonávat z domova i zaměstnání bez zbytečného přenášení veškerých podkladů.

Vedení účetnictví nikdy nebylo tak snadné!

Software OPTUS svému uživateli šetří peníze a je vyvíjen se snahou o flexibilní přístup a co nejjednodušší způsob používání. Tento účetní program přináší úspory tím, že jeho uživatel nemusí mít databázový server a nemusí si pořizovat a aktualizovat software. Odpadá mu také starost o bezpečnost a integritu dat, potřebnou pomoc má zajištěnou prakticky ihned, má možnost nejrůznějších forem spolupráce při vedení agend a neomezený přístup ke službě odkudkoliv na světě.

Nenáročné a praktické

Uživatel potřebuje pouze počítač s připojením k internetu a s webovým prohlížečem podporujícím Javascript a Javu. Nároky na server jsou malé. Společnost AC ProFin nabízí různé možnosti spolupráce, služba je postavena na využití otevřených internetových technologií, podmínkou je šifrovaný přístup k datům. Zákazník může využívat jen vybranou část systému, případně zpřístupnit různé oblasti vybraným pracovníkům. Pokud využívá otevřené technologie, počet uživatel je omezen pouze výkonností použitého hardware.

Systém OPTUS pracuje v dvojjazyčné verzi, českém a anglickém jazyce, a je snadno přizpůsobitelný individuálním potřebám. Je možné jej implementovat do stávajících intranetů a podporuje distribuované databáze, což znamená, že se různé části agendy mohou nacházet na různých počítačích kdekoliv na světě a konečnému uživateli se přesto jeví jako jednotný systém.

Vedení účetnictví nikdy nebylo tak snadné!

V software OPTUS najdete knihy pohledávek, závazků, pokladní knihy, elektronické bankovnictví, smlouvy, finanční účetnictví, rozpočet, majetek, kancelář, skladové hospodářství a další speciality dle požadavků klienta.

Účetní program vám umožní snížit obtížnost některých pracovních postupů, například v oblasti fakturace, cashflow společnosti a styku s bankou. Proč tedy něco dělat složitě, když to jde jednoduše?

Společnost AC ProFin, spol. s r. o., která účetní program OPTUS vyvíjí, se zaměřuje na vedení účetnictví českým a zahraničním klientům, z nichž převážnou většinu tvoří renomované zahraniční společnosti nebo jimi vlastněné firmy působící v České a Slovenské republice.

Více informací o účetním programu OPTUS a AC ProFin, spol. s r.o. naleznete na www.acprofin.cz.

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Pro kvalitní plynové armatury se obraťte na specialisty

Pro kvalitní plynové armatury se obraťte na specialisty

Na výrobu a servis plynových armatur, ventilů a uzávěrů se již 27. rokem specializuje firma ARMAGAS s. r. o. Její...

Kolektivní vyjednávání v automobilce TPCA na Kolínsku je v plném proudu

Kolektivní vyjednávání v automobilce TPCA na Kolínsku je v plném proudu

Vyjednávání v TPCA intenzívně probíhá již od října. Ke shodě zatím ve většině požadavků odborů nedošlo. Stávající...

Co je výhodnější? Topení dřevem, plynem nebo elektřinou?

Co je výhodnější? Topení dřevem, plynem, nebo elektřinou?

Opět udeřila zima a my se děsíme účtu za topení. Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu nového domu? Pak se vám určitě...

Najdete na iDNES.cz