Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Vědecko-technologický park Ostrava nabízí kvalitní zázemí pro firmy

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Vědecko-technologicky park Ostrava, budoucnost města, kde se daří soustředit mozky, jež dokáží zdokonalovat věci i služby, nabízí prostory na vysoké úrovni.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vědecko-technologický park Ostrava jde vstříc pokroku, neváhejte a využijte jeho služeb a zkušeností i pro vaši firmu | foto: VTPO

Park vytváří zázemí všem vývojovým týmům nebo inovačním firmám bez ohledu na obor, navíc je schopen vyhovět nejrůznějším individuálním potřebám a zaměřuje se i na pomoc začínajícím společnostem. Vše potřebné také na www.vtpo.cz

Blízkost univerzitních pracovišť umožňuje vývojovým týmům a firmám pracovat s vědeckými kapacitami z oboru nebo vychovávat si své odborníky už v průběhu jejich studia. Své místo ve VTPO mají i začínající podnikatelé se svými podnikatelskými vizemi.

„Za maximální poradenské podpory a cenově zvýhodněných služeb vIdea inkubátoru si mohou vyzkoušet, zda jsou jejich nápady tržně realizovatelné,“ upřesnil ředitel VTPO Roman Michalec s tím, že již během několika málo měsíců mohou začínající společnosti svou myšlenku dovést do stádia prvního zákazníka.

„Podporu ve VTPO mají i firmy typu start-up, tedy začínající firmy cca do 3 let existence. Lokace firmy v parku neznamená jen získat prestižní adresu, ale také spektrum kvalitních služeb, možnost kooperace a získávání kvalifikovaných pracovních sil,“ doplnil výhody využití služeb VTPO Michalec.

Pojmy „věda“, „technika“ a „podnikání“ spolu zdánlivě příliš nesouvisí. „Drtivou většinu toho, co používáme, jsme museli někde koupit. Naše každodenní rutinní činnosti, ovlivňují věci a služby, které vznikly na základě technologického pokroku. Od mobilu, který dnes používají běžně i děti, po auta, počítače, různé stroje a přístroje, ale i ostatní věci běžné potřeby,“ pokračuje Michalec s tím, že tlak zákazníků, na výrobce je neúprosný.

„Vše musí být sofistikovanější, propracovanější, chytřejší, rychlejší, snadnější na údržbu, vypadat dobře, být šetrné k životnímu prostředí a z hlediska výrobce, to vše vyrobitelné za únosné vstupní náklady ve vztahu k prodejní ceně. A to jsou cíle, ke kterým směřují společnosti využívající širokých služeb vědecko-technologického parku,“ zdůraznil ředitel VTPO Roman Michalec.

Vědecko-technologický park Ostrava jde vstříc pokroku, neváhejte a využijte...

Vědecko-technologický park Ostrava jde vstříc pokroku, neváhejte a využijte...

Za dobu existence VTPO jím prošly desítky firem. V současné době funguje pod křídly VTPO 25 firem, v nichž pracuje přibližně 560 lidí, kteří vymýšlí a navrhují produkty a služby, z nichž nám mnohé pouze zpříjemňují životy, jiné lidem pomáhají nebo dokonce zachraňují lidské životy. Nové technologie pomáhají posunout lidstvo dál.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Moravskoslezský kraj vyhlašuje další kotlíkové dotace.
Moravskoslezský kraj vyhlašuje další kotlíkové dotace

Využijte dotaci až 150 000 Kč a pořiďte si do své domácnosti nový, úsporný kotel. Ušetříte peníze, ochráníte zdraví svých dětí a zlepšíte ovzduší ve svém okolí.  celý článek

Slavnostní krájení dortu, zleva Ivo Vondrák - hejtman Moravskoslezského kraje,...
Moravskoslezské inovační centrum Ostrava slavnostně otevřeno

V pátek 13. října se Moravskoslezské inovační centrum Ostrava, a.s. (MSIC) oficiální cestou představilo veřejnosti. Setkání se zúčastnilo 250 hostů z řad...  celý článek

Ostravar slaví 120 a o víkendu zve všechny na narozeninovou oslavu do pivovaru.
Ostravar slaví 120 a o víkendu zve všechny na narozeninovou oslavu do pivovaru

Pivovar Ostravar oslaví dvacátého čtvrtého října již své 120. narozeniny. Od chvíle, kdy první vrchní sládek ostravského pivovaru František Hörbinger roztopil...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.