Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Vědecko-technologický park Ostrava nabízí kvalitní zázemí pro firmy

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Vědecko-technologicky park Ostrava, budoucnost města, kde se daří soustředit mozky, jež dokáží zdokonalovat věci i služby, nabízí prostory na vysoké úrovni.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vědecko-technologický park Ostrava jde vstříc pokroku, neváhejte a využijte jeho služeb a zkušeností i pro vaši firmu | foto: VTPO

Park vytváří zázemí všem vývojovým týmům nebo inovačním firmám bez ohledu na obor, navíc je schopen vyhovět nejrůznějším individuálním potřebám a zaměřuje se i na pomoc začínajícím společnostem. Vše potřebné také na www.vtpo.cz

Blízkost univerzitních pracovišť umožňuje vývojovým týmům a firmám pracovat s vědeckými kapacitami z oboru nebo vychovávat si své odborníky už v průběhu jejich studia. Své místo ve VTPO mají i začínající podnikatelé se svými podnikatelskými vizemi.

„Za maximální poradenské podpory a cenově zvýhodněných služeb vIdea inkubátoru si mohou vyzkoušet, zda jsou jejich nápady tržně realizovatelné,“ upřesnil ředitel VTPO Roman Michalec s tím, že již během několika málo měsíců mohou začínající společnosti svou myšlenku dovést do stádia prvního zákazníka.

„Podporu ve VTPO mají i firmy typu start-up, tedy začínající firmy cca do 3 let existence. Lokace firmy v parku neznamená jen získat prestižní adresu, ale také spektrum kvalitních služeb, možnost kooperace a získávání kvalifikovaných pracovních sil,“ doplnil výhody využití služeb VTPO Michalec.

Pojmy „věda“, „technika“ a „podnikání“ spolu zdánlivě příliš nesouvisí. „Drtivou většinu toho, co používáme, jsme museli někde koupit. Naše každodenní rutinní činnosti, ovlivňují věci a služby, které vznikly na základě technologického pokroku. Od mobilu, který dnes používají běžně i děti, po auta, počítače, různé stroje a přístroje, ale i ostatní věci běžné potřeby,“ pokračuje Michalec s tím, že tlak zákazníků, na výrobce je neúprosný.

„Vše musí být sofistikovanější, propracovanější, chytřejší, rychlejší, snadnější na údržbu, vypadat dobře, být šetrné k životnímu prostředí a z hlediska výrobce, to vše vyrobitelné za únosné vstupní náklady ve vztahu k prodejní ceně. A to jsou cíle, ke kterým směřují společnosti využívající širokých služeb vědecko-technologického parku,“ zdůraznil ředitel VTPO Roman Michalec.

Vědecko-technologický park Ostrava jde vstříc pokroku, neváhejte a využijte...

Vědecko-technologický park Ostrava jde vstříc pokroku, neváhejte a využijte...

Za dobu existence VTPO jím prošly desítky firem. V současné době funguje pod křídly VTPO 25 firem, v nichž pracuje přibližně 560 lidí, kteří vymýšlí a navrhují produkty a služby, z nichž nám mnohé pouze zpříjemňují životy, jiné lidem pomáhají nebo dokonce zachraňují lidské životy. Nové technologie pomáhají posunout lidstvo dál.

Autor:

Nejčtenější

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

I pořízení vozu může být rychlé a jednoduché. Pokud máte vybrané auto, stačí najít toho pravého prodejce a nakonec...

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním.

Chránit obyvatele před následky sucha i extrémů počasí pomohou starostům nové dotace z fondů EU. Rezort životního...

Další z rubriky

Investoři stále čelí požadavkům BOZP

Investoři stále čelí požadavkům BOZP.

Pro mnoho zadavatelů staveb je posouzení potřeby koordinátora BOZP na staveništi stále velkou neznámou. V roce 2016...

Virtuální svět otevřel své brány v ostravském Avion Shopping Parku 16. října

Virtuální svět otevřel své brány v ostravském Avion Shopping Parku 16. října.

Unikátní interaktivní výstavu plnou moderních technologií otevřelo nákupní centrum Avion Shopping Park Ostrava ve svých...

Plynule anglicky do jednoho roku

Plynule anglicky do jednoho roku.

V mnoha jazykových školách tráví studenti příliš času nad gramatikou, gramatickými cvičeními či překlady článků. Tím...

Mercedes Třída E 2,0...
Mercedes Třída E 2,0...

r.v. 2017, naj. 16 600 km, diesel
1 276 215 Kč (s DPH)

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.