Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Ve sportovním komplexu Vitality v Beskydech to žije

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Navštivte moderní sportovní komplex ve Vendryni. Čeká tu na vás sport, relaxace a zábava. Sportovní aktivita a příjemné posezení ve Vitálním restaurantu jsou skvělým tipem na trávení volného času.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Ve sportovním komplexu Vitality v Beskydech to žije! | foto: Stáj Vitality v Beskydech

Sportovní komplex společnosti VITALITY Slezsko, s.r.o. se nachází v podhůří Těšínských Beskyd ve Vendryni a navazují na něj v těsné blízkosti další dva sportovní areály v Bystřici.

Profesionální tenisové zázemí

Dominantou pro sportovní komplex je vynikající tenisové zázemí, které splňuje nejpřísnější kritéria pro pořádání turnajů vrcholových hráčů či kempů mládeže. Zahrajete si zde na 4 venkovních antukových kurtech a 2 venkovních betonových kurtech s povrchem REBOUND ACE.

Z míry vás nevyvedou ani zimní měsíce či nepříznivé počasí. Pro tento účel vám plně poslouží tenisová hala se 4 kurty s australským povrchem REBOUND ACE.

Ve sportovním komplexu Vitality v Beskydech to žije!

Díky sportovním nadšencům a hlavně profesionálnímu teamu trenérů je zajištěn 100 % servis pro hráče - výuka tenisu, vyplétání raket, tuning a testování raket, profesionální nahrávací stroj Point Swiss, videoanalýza, nahrávací zeď.

Sportovní komplex Vitality nezapomíná ani na ty nejmenší, každoročně jsou pořádány letní sportovní tábory, zajištěna je individuální výuka tenisu pro děti, k dispozici je kurt pro nejmenší. Zde vás skvěle připraví na sezónu v rámci přípravných tenisových a kondičních kempů.

Sportovní komplex Vitality nabízí i další vyžití

Ti, kteří příliš neholdují tenisu, si vyberou ze široké škály dalších sportů jako je badminton, nohejbal, volejbal, stolní tenis, plážový volejbal, streetball anebo mohou jen relaxovat při skvělé masáži.

Zejména v letních měsících ocení návštěvníci areálu 18 prvotřídních drah minigolfu. Pro rodiny s dětmi je minigolf spojený s příjemným venkovním posezením tou pravou relaxací. Sportovní komplex je doplněn o moderní dětský ráj se spoustou prolézaček a dětských aktivit. V září byl otevřen nový bowling se speciální úpravou drah pro děti, který zajistí výbornou zábavu pro celou rodinu.

Zoufat si nemusíte ani v případě, že chcete navštívit sportovní komplex a zapomenete sportovní vybavení, ve vitálním obchůdku si můžete vše potřebné zakoupit či zapůjčit. Pokud se rozhodnete pro vyjížďku do okolí, můžete si zapůjčit nová kola či elektrokola. Skvělým tipem vám může být krátký výlet do čtyři kilometry vzdáleného jezdeckého areálu Vitality, jehož velkou výhodou je celoroční provoz díky moderní kryté části.

Netradiční zážitky v Beskydech

Pro zpestření pobytu návštěvníků sportovní komplex disponuje herní zónou Weykick, petanquem, cricketem, outdoorovým golfem a diskgolfem, skákacími botami či možností virtuálního sportování. Skvěle se zabavíte jízdou na Segway, lukostřelbou nebo na laserové střelnici.

Ve sportovním komplexu Vitality v Beskydech to žije!

Pokud se rozhodnete navštívit sportovní komplex a strávit tam delší čas, ten nejlepší servis vám poskytne nový čtyřhvězdičkový hotel Vitality spojený s areálem nadzemním průchodem. Druhou volbou je osm kilometrů vzdálený nový stylový penzion Ovečka určený především pro rodiny s dětmi.

Sportovní komplex a mnoho dalšího naleznete na www.vitalityslezsko.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Právě teď je nejlepší doba pro pořízení klimatizace. Zní vám to nesmyslně? Zima je ale často obdobím slev a ppředevším...

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne)výhody?

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne) výhody?

Stejně, jako by se auto bez pomoci jen těžko hýbalo, kdyby nemělo motor, tak i hodinky potřebují k tomu, aby mohly...

Remek očekával, že bude mít české následovníky

Remek očekával, že bude mít české následovníky

První československý kosmonaut Vladimír Remek, od jehož startu uplynulo 2. března přesně 40 let, předpokládal, že dříve...

Najdete na iDNES.cz