Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Ve sluneční energii je budoucnost

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Firma ZG invest nabízí kromě realizaci fotovoltaických elektráren také solární panely, LED velkoplošné obrazovky, LED osvětlení, vakuové kolektory. Vše pro úsporu energie.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Ve sluneční energii je budoucnost! | foto: ZG Invest

Fotovoltaika

Fotovoltaické moduly jsou vyrobeny za vysokých výrobních standardů s nejnovějšími fotovoltaickými technologiemi. Nezávislé globální testovací laboratoře potvrdily, že splňují všechny striktní požadavky pro bezpečnost a spolehlivost provozu. Mají osvědčení typu UL, CE, TUV a IEC. Všechny fotovoltaické moduly jsou vyrobeny z nejtrvanlivějších průmyslových materiálů. Jsou zkonstruovány pomocí rámů z vysoce kvalitního hliníku a z vysoce transparentního temperovaného skla s nízkým obsahem železa.

větrné elektrárnyNezávislé elektrické systémy

Svým zákazníkům nabízíme širokou škálu produktů na větrnou energii. Nabízíme kompletní sestavy systému - větrnou turbínu, solární panely, regulátor, měnič napětí a akumulátory.

Ohřev teplé vody pomocí sluneční energie

Kompletní sestavy inteligentního solárního ohřevu teplé užitkové vody obsahují vakuový solární kolektor, tlakovou nádobu – bojler, jehož vnitřní nádoba je z oceli s porcelánovým povrchem či v provedení nerez, pracovní stanici, expanzní nádobu a nerezový či alu- eloxovaný rám a kompletní soupravu nerezových montážních dílů.

sluneční energieBojler obsahuje tepelný výměník – 1 měděnou spirálu uvnitř (dvouvalentní), 2 měděné spirály uvnitř (trojvalentní) plus 1,5 až 2,5 KW záložní a elektrické topné těleso.

Pracovní stanice se skládá z oběhového čerpadla, inteligentního digitálního ovládání včetně senzorů, přímého nastavení regulace průtoku, tlakoměru, přetlakového ventilu, jednocestného ventilu, uzávěru, měděných trubek, expanzní nádoby a tepelné izolace.

Úspora energie na území ČR je 55 – 75% v závislosti na geografické poloze.

Ohřev vody v zimě na 45-65 °C, v létě 60–95 °C. Nejlepší energetický zisk při úhlu 38°/45°.

Budoucnost Země: Pouliční úsporné High Power LED osvětlení

Výhody: Revoluční fotometrický design, zajišťující rovnoměrný jas chodníku, unikátní design integrované čočky a stínidla, jedinečný a novátorský design integrovaného modulu, lehký a tenký zevnějšek. Neobsahuje žádné nepříznivé záření, zásadně eliminuje plýtvání světlem. LED žárovkyVylučuje vysokonapěťový efekt pohlcování prachu, tím nezpůsobuje zatemnění světelného zdroje jako běžné výbojky. Vylučuje stárnutí a zežloutnutí tradičních stínidel způsobené prohřátím, jenž zkracuje průměrnou životnost a snižuje jas. Začne svítit bez prodlení, vylučuje zrakovou únavu způsobenou záblesky u tradičních pouličních světel. Je odolné proti nárazu, bez ultrafialového a infračerveného záření, eliminuje nízkou a vysokou teplotu barvy rtuťové výbojky.

Použitím ultra vysokého výkonu a jasu High Power LED světelných zdrojů můžete snížit náklady za el. energii o 50 - 80 %. Při průměrném provozu 10 hodin denně je životnost více než 13 let, to je 5 až 10krát více než u tradičních sodíkových či rtuťových výbojek. LED neobsahují žádné olovo, žádnou rtuť, neznečišťují životní prostředí.

Chcete využít sluneční energii? Jsme tu pro vás!

Kontakt

ZG Invest, s.r.o.

Dělnická 382/32
70800 Ostrava-Poruba

Mobil:
+420 602 720 069
+420 776 831 510
+421 910 220 323

E-mail:
info@zginvest.cz

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

Na českém trhu nabízí produkty Abbkine společnost BIOGEN Praha, která je zde pro vás už 22. rokem. Co vše v portfoliu...

Mějte své globální portfolio plně pod kontrolou

Mějte své globální portfolio plně pod kontrolou

Průběžné sledování rizik u větší skupiny vašich obchodních partnerů, navíc rozptýlených po celém světě, se může zdát...

TOP HOTEL Praha nabízí vše pod jednou střechou

TOP HOTEL Praha **** nabízí vše pod jednou střechou

TOP HOTEL Praha je čtyřhvězdičkový hotel, který se nachází na Praze 4, pouhých osm kilometrů jižně od centra města,...

Najdete na iDNES.cz