Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Vaše estetické problémy bezbolestně vyřeší Laserové centrum Pardubice

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Proč se zbytečně trápit s nevzhledným mateřským znamínkem na obličeji, celulitidou nebo stále přibývajícími vráskami? Odstraňte své komplexy v příjemném prostředí zavedené kliniky. Laserové centrum Pardubice nabízí komplexní estetické služby pro dospělé i děti.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vaše estetické problémy bezbolestně vyřeší Laserové centrum Pardubice | foto: VÝCHODOČESKÉ LASEROVÉ CENTRUM, s.r.o.

Východočeské laserové centrum Pardubice pomáhá svým klientům řešit celou řadu problémů již 16 let. Vyjmenovat všechny je téměř nemožné. Jedná se o různé útvary na pokožce, ale třeba i odstranění chrápání, trichologické záležitosti, redukce tukových polštářků a mnoho dalších procedur.

Léčba v Laserovém centru Pardubice může být i příjemnou záležitostí. Spolehnout se zde můžete na špičkovou péči a osobní přístup od prověřených specialistů ve svých oborech, kteří mají k dispozici moderní lékařské přístroje renomovaných značek pro efektivní řešení vašich dermatologických problémů. Laserové centrum Pardubice se tak řadí mezi jedny z nejlépe vybavených středisek laserové a estetické péče v České republice.

V nové moderní budově na nové adrese v Jiráskově ulici se můžete spolehnout na profesionální službu, která je zde každý všední den od 8 do 18 hodin připravena na vaše objednávání. Laserové centrum Pardubice se nachází v lukrativní části Pardubic, téměř v centru, přesto je parkování pro klienty zcela zdarma. Výborná je také dostupnost hromadnou dopravou.

Tým zaměstnanců vám nabídne malé občerstvení a je připraven se o vás vždy dobře postarat. Laserové centrum se letos stalo také školicím centrem pro lékaře, kteří budou pracovat s nejmodernějšími lasery. Zaručuje tak neustálou obnovu strojového parku i vzdělanost svého personálu.

Trápí vás dermatologický problém? Už nemusí!

Vaše estetické problémy bezbolestně vyřeší Laserové centrum Pardubice

Vaše estetické problémy bezbolestně vyřeší Laserové centrum Pardubice

Mezi nabízené služby v oblasti estetiky patří výplně vrásek kyselinou hyaluronovou, která je tělu vlastní a nezpůsobuje alergické reakce, oblíbené botulotoxinové injekce, injekční lipolýza, chemický peeling, implantáty do rtu, boca nitě, ošetření mezonitěmi, hapy lift či kanylové nitě.

Pomocí laseru se můžete zbavit nežádoucích chloupků, což je ideální především nyní před létem, nebo třeba léčit cévní změny, odstraňovat znaménka a pigmentaci. Laserem se provádí i takzvaná biostimulace, která má široké spektrum využití. Touto metodou můžete léčit například čerstvé jizvy nebo akné.

Laserové centrum Pardubice pomůže i vašim dětem

Vaše estetické problémy bezbolestně vyřeší Laserové centrum Pardubice

Vaše estetické problémy bezbolestně vyřeší Laserové centrum Pardubice

Potýká se s kožními problémy i vaše dítě? Včasnou léčbou se může vyhnout posměchu jiných dětí i rozšíření potíží. Při vrozených problémech je důležité zahájit terapii co nejdříve po šestinedělí. Laserem tak lze odstranit například hemangiomy, bradavice, mullusca nebo následky operací či úrazů.

Z ostatních služeb, které nabízí Laserové centrum Pardubice, jmenujeme metodu Skine Line, trichologii, plazmoterapii, lymfodrenáže, vibrace, neinvazivní liposukci radiofrekvencí, ovlivnění růstu řas i odstranění chrápání, které je nejen nepříjemné pro okolí, ale může být i nebezpečné pro osobu, která chrápáním trpí.

Prohlédněte si výstavu obrazů

V příjemných prostorách Laserového centra Pardubice si můžete také prohlédnout expozice nadaných autorů. Každé dva až tři měsíce se zde můžete těšit na novou výstavu.

Více informací najdete na www.lcentrum.cz.

Autor:
Témata: Celulitida

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Rekuperace tepla: obrovská příležitost pro podnikatele v roce 2018

Rekuperace tepla – obrovská příležitost pro podnikatele v roce 2018

Opětovným využitím odpadového teplého vzduchu či vody může váš podnik snížit náklady na teplo téměř o polovinu. V...

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Tichá, pracovitá, výkonná. Jak vybrat čističku vzduchu?

Tichá, pracovitá, výkonná: Jak vybrat čističku vzduchu?

Smog nebo alergeny v podobě roztočů či plísní mají aktuálně zelenou, a nejen alergici nebo astmatici řeší, jak zdravě...

Najdete na iDNES.cz