Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Vaše auto není trezor, může ale být. Pořiďte si autotrezory

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Odborníci na bezpečnost se jednomyslně shodují: auto není trezor. Pokud ale do něj umístíte ty správné bezpečnostní prvky jako jsou např. autotrezory, může se jím alespoň částečně stát. Autotrezory přitom nejsou až tak velkou investicí, v porovnání se situací, kdy přijdete o cenné dokumenty nebo drahé vybavení.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vaše auto není trezor. Může ale být, pořiďte si autotrezory | foto: OPROX, a.s.

Autotrezory ochrání Váš majetek. Cennější věci ponechané v automobilu často čelí velkému nebezpeční - zlodějům. Zamezte tomu a pořiďte si autotrezory. Za rok 2009 bylo na území České republiky nahlášeno přes čtyřicet šest tisíc případů vykradených aut.

A přestože toto číslo každým rokem nepatrně klesá, odborníci se shodují na jednom: Auto není trezor. Přesto se jím ale za jistých okolností stát může, a vy se tak nemusíte o své věci, které musíte ponechat v automobilu, obávat. Neváhejte a pořiďte si pro větší bezpečnost do auta autotrezory.

Ať už jste obchodní zástupce, který musí neustále vozit v autě cenné dokumenty, notebook nebo jiné věci potřebné k výkonu práce, živnostník nebo normální člověk, už se nemusíte o své věci obávat. Řešení je totiž jednoduché, nese jméno autotrezor. Zabezpečte si svá auta a majetek v nich a kupte si autotrezory.

Autotrezory

Autotrezory jsou vesměs tou nejjednodušší a zároveň nejlepší ochranou pro vaše cennosti. Vyrábí se v různých velikostech, takže do nich můžete uchovat třeba jen klíče, peněženku, notebook, nebo i větší předměty. Firma OPROX a.s. navíc vyrábí autotrezory na míru, které budou přesně vyhovovat i specifickým požadavkům každého zákazníka.

Pokud tedy musíte ve svém automobilu vozit drahé a prostorné vybavení, které potřebujete k práci, s podobnými autotrezory se o něj již nemusíte obávat. Všechny autotrezory, které si společnost sama vyrábí se mohou pyšnit certifikátem Z1 firmy TREZORTEST.

Trezor

Napevno, nebo lankem?

Možná si říkáte, jak je proti ukradení zabezpečený samotný trezor. Vždyť zloději si ho mohou odnést celý. Řešení je poměrně jednoduché.

Zatímco autotrezory vyráběné například v Holandsku nebo Velké Británii jsou uchyceny pevným ocelovým lankem přímo k bodům v zavazadlovém prostoru, které normálně slouží k uchycení nákladu, autotrezory, které vyrábí společnost OPROX a.s. jsou ukotveny pomocí montážních destiček přímo ke karoserii automobilu.

Jak takové autotrezory vypadají?

Autotrezoyr mohou mít různou konstrukci a ta také ovlivňuje jejich samotnou podobu. Zatímco menší a jednodušší autotrezory, které se upevňují ocelovým lankem, vypadají skoro stejně jako běžný kufřík, velké bezpečnostní řešení vypadají spíše jako bytelné krabice.

Přestože v zavazadlovém prostoru automobilu zaberou autotrezory v rozloženém stavu poměrně hodně místa, dají se složit. Jsou tedy, co do náročnosti na prostor, podstatně ekonomičtější.

Trezor 2


Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Balená voda od Pražských vodovodů a kanalizací dobývá metropoli

šéf projektu balené vody PVK Miroslav Vavroušek se starostou Městské části...

Pražské vodovody a kanalizace (PVK) nabízejí unikátní zdroj náhradního zásobování – balenou vodu v sáčcích. Obsahuje...

Další z rubriky

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Minimalismus je trendy, stává se z něj nový životní styl a kromě módy a designu se promítá i do gastronomie. Užijte si...

Do prázdninové selanky v Česku vtrhnul masakr…

Do prázdninové selanky v Česku vtrhnul masakr…

Polovina léta je za námi, ale ta druhá na nás ještě čeká. Ale pozor, řítí se na nás masakr cen. Rázně do nich řízla...

Najdete na iDNES.cz