Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Vaše auto není trezor, může ale být. Pořiďte si autotrezory

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Odborníci na bezpečnost se jednomyslně shodují: auto není trezor. Pokud ale do něj umístíte ty správné bezpečnostní prvky jako jsou např. autotrezory, může se jím alespoň částečně stát. Autotrezory přitom nejsou až tak velkou investicí, v porovnání se situací, kdy přijdete o cenné dokumenty nebo drahé vybavení.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vaše auto není trezor. Může ale být, pořiďte si autotrezory | foto: OPROX, a.s.

Autotrezory ochrání Váš majetek. Cennější věci ponechané v automobilu často čelí velkému nebezpeční - zlodějům. Zamezte tomu a pořiďte si autotrezory. Za rok 2009 bylo na území České republiky nahlášeno přes čtyřicet šest tisíc případů vykradených aut.

A přestože toto číslo každým rokem nepatrně klesá, odborníci se shodují na jednom: Auto není trezor. Přesto se jím ale za jistých okolností stát může, a vy se tak nemusíte o své věci, které musíte ponechat v automobilu, obávat. Neváhejte a pořiďte si pro větší bezpečnost do auta autotrezory.

Ať už jste obchodní zástupce, který musí neustále vozit v autě cenné dokumenty, notebook nebo jiné věci potřebné k výkonu práce, živnostník nebo normální člověk, už se nemusíte o své věci obávat. Řešení je totiž jednoduché, nese jméno autotrezor. Zabezpečte si svá auta a majetek v nich a kupte si autotrezory.

Autotrezory

Autotrezory jsou vesměs tou nejjednodušší a zároveň nejlepší ochranou pro vaše cennosti. Vyrábí se v různých velikostech, takže do nich můžete uchovat třeba jen klíče, peněženku, notebook, nebo i větší předměty. Firma OPROX a.s. navíc vyrábí autotrezory na míru, které budou přesně vyhovovat i specifickým požadavkům každého zákazníka.

Pokud tedy musíte ve svém automobilu vozit drahé a prostorné vybavení, které potřebujete k práci, s podobnými autotrezory se o něj již nemusíte obávat. Všechny autotrezory, které si společnost sama vyrábí se mohou pyšnit certifikátem Z1 firmy TREZORTEST.

Trezor

Napevno, nebo lankem?

Možná si říkáte, jak je proti ukradení zabezpečený samotný trezor. Vždyť zloději si ho mohou odnést celý. Řešení je poměrně jednoduché.

Zatímco autotrezory vyráběné například v Holandsku nebo Velké Británii jsou uchyceny pevným ocelovým lankem přímo k bodům v zavazadlovém prostoru, které normálně slouží k uchycení nákladu, autotrezory, které vyrábí společnost OPROX a.s. jsou ukotveny pomocí montážních destiček přímo ke karoserii automobilu.

Jak takové autotrezory vypadají?

Autotrezoyr mohou mít různou konstrukci a ta také ovlivňuje jejich samotnou podobu. Zatímco menší a jednodušší autotrezory, které se upevňují ocelovým lankem, vypadají skoro stejně jako běžný kufřík, velké bezpečnostní řešení vypadají spíše jako bytelné krabice.

Přestože v zavazadlovém prostoru automobilu zaberou autotrezory v rozloženém stavu poměrně hodně místa, dají se složit. Jsou tedy, co do náročnosti na prostor, podstatně ekonomičtější.

Trezor 2


Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Franchisingová síť NATURHOUSE hledá zdatné podnikatele

Jan Gonda, Master-franchisant NATURHOUSE pro ČR a SR

Franchising s NATURHOUSE je poměrné jednoduchá cesta k podnikání s jistotou. Franchisor předá celé know how a je...

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Právě teď je nejlepší doba pro pořízení klimatizace. Zní vám to nesmyslně? Zima je ale často obdobím slev a ppředevším...

Tři výhody, které dostanete od T-Mobile. Stačí být v Magentě 1

3 výhody, které dostanete od T-Mobile - stačí být v Magentě 1

Parádních výhod vás u T-Mobile čeká mnohem víc, tady jsme jich vybrali jen pár. U nás prostě platí: čím víc služeb si...

Najdete na iDNES.cz