Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Váš vůz spolehlivě ochrání před krádeží kvalitní zabezpečovací systém

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Máte na vozidle moderní elektronické zabezpečení a věříte, že je maximálně chráněno? Zloději si s tím ale poradí do pěti minut. V České republice je každý den ukradeno v průměru 25 vozidel. Nezvyšujte tyto statistiky a pořiďte si zabezpečovací systém, na který bude každý zloděj krátký.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Váš vůz spolehlivě ochrání před krádeží kvalitní zabezpečovací systém | foto: IRIS IDENT, s.r.o.

Moderní vozy jsou vybaveny nejmodernější technikou, ale organizované skupiny nezůstávají pozadu. Ke krádeži vašeho automobilu jim stačí malý hackerský nástroj, který se vejde do dlaně. Je vyroben z běžných součástek a jeho cena nepřesahuje 15 eur. Dokonce se dá běžně koupit na internetu, stejně jako zařízení na programování klíčů a dálkových ovladačů, čtečky kódů a rušičky GSM a GPS signálu.

Denně se ztrácí přes dvě desítky aut a jen zlomek z nich se najde

Na odcizení vozů tedy není zapotřebí vysokoškolský diplom, je to hračka. A pokud byste přeci jen nevěděli, jak zařízení použít, na internetu je mnoho návodů. Jen za minulý rok bylo v ČR odcizeno 9 461 motorových vozidel, tedy v průměru 25 nebo 26 denně. Objasněno je pouhých 18 % případů.

Jaké značky jsou „nejrizikovější“?

Zloději si vyhlížejí především značky Škoda, Volkswagen a Ford, z luxusních značek BMW, Audi a Mercedes. Starší vozidla jsou rozebírána na náhradní díly, u nových automobilů se padělají doklady a změní identifikační znaky, aby se mohly zaregistrovat jako jiná vozidla, nebo se co nejrychleji vyvezou do jiných zemí.

Zabezpečovací systém vaše vozidlo pro zloděje vyřadí z provozu

Jak se proti tomu bránit? Jedinou možností je zabezpečovací systém, který nevysílá ani nepřijímá žádný elektronický signál. Takovým systémem je patentované elektro-mechanické zabezpečovací zařízení VAM R1, po jehož aktivaci je auto nefunkční a bez použití originálního dekodéru jej není možné uvést do provozu. Auto nejde nastartovat ani za použití originálního klíče a zlodějům také nepomůže výměna centrální jednotky nebo spínací skříňky.

Váš vůz spolehlivě ochrání před krádeží kvalitní zabezpečovací systém

Jednoduše účinný

Zabezpečovací systém VAM R1 je dokonale funkční, i když vozidlo dlouhodobě nepoužíváte. Dekóder je velký jako dálkové ovládaní od auta a vyroben v nejvyšší kvalitě a s odolnými materiály. Systém lze nainstalovat do jakéhokoliv vozidla. U všech systémů VAM se můžete spolehnout na absolutní spolehlivost a bezporuchovost.

Váš vůz spolehlivě ochrání před krádeží kvalitní zabezpečovací systém
Váš vůz spolehlivě ochrání před krádeží kvalitní zabezpečovací systém
Váš vůz spolehlivě ochrání před krádeží kvalitní zabezpečovací systém

Zloději nemají šanci

Výrobce VAM systém se vývojem a výrobou zabezpečovacích systémů zabývá již více než 16 let. Za svou dobu působnosti na trhu nainstaloval přes 6 000 kusů zabezpečovacích zařízení VAM do různých typů osobních a nákladních automobilů, dokonce i stavebních a zemědělských strojů. Zaznamenáno bylo přes 400 pokusů o krádež, ale ještě nikdy se zlodějům nepodařilo zabezpečovací systém VAM překonat.

Více informací o zabezpečovacím systému VAM R1 najdete ma www.vamsystem.cz

 

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Společnost Pražská plynárenská se od června zařadila mezi společnosti, které se nebojí využívat nové technologie a svým...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Fresh Corner expanduje na stanicích MOL i do měst

Fresh Corner expanduje na stanicích MOL i do měst

Fresh Corner nabízející řidičům příjemný prostor s kvalitní kávou a širokou nabídkou čerstvého občerstvení bylo dosud...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Další z rubriky

Je správný čas na instalaci fotovoltaické elektrárny

Teď je čas na instalaci fotovoltaické elektrárny

Získat malou fotovoltaickou elektrárnu na střechu rodinného domu, víkendového sídla anebo na plochou střechu paneláku...

Revoluce v pražské a regionální dopravě

Revoluce v pražské a regionální dopravě

Od 27. srpna je cestujícím v Praze a Středočeském kraji k dispozici nový regionální dopravní systém PID Lítačka, který...

Nové trendy pro renovace dřevěných podlah vás okouzlí a inspirují

Nové trendy pro renovace dřevěných podlah vás okouzlí a inspirují

Vdechněte své původní podlaze nový život! Dřevěné podlahy využívají jedinečné vlastnosti tohoto přírodního materiálu....

Najdete na iDNES.cz