Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Vánoční dárky 2012 pro muže: vysoká kvalita, nadčasový design

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Vánoce se nezadržitelně blíží a vy stále ještě nemáte ani nápad, jaký vánoční dárek vybrat pro svého muže? Darujte něco opravdu speciálního a výjimečného. Vyberte mu spolu s námi takový vánoční dárek, ze kterého pozná, jak moc vám na něm záleží. Níže vám přinášíme tipy na vánoční dárky pro muže vysoké kvality a nadčasového designu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vánoční dárky pro muže | foto: www.arde.cz

Objevte nejkrásnější vánoční dárky nepřekonatelné kvality a designu anglické značky Aspinal of London, italských Delta Italy, Markiaro a dalších prestižních značek v největším českém butiku s luxusními doplňky Arde Style Shop - www.arde.cz.

Všechny vánoční dárky pro muže jsou navrženy vybranými návrháři a ručně vyrobeny s láskou a pečlivostí tak, aby dosahovaly špičkové kvality.

Vánoční dárky pro muže v dárkovém balení

Vánoční dárky - peněženky

Aby váš dárek vypadal dokonale, jsou vánoční dárky pro muže z butiku Arde.cz dodávány v originálním dárkovém balení. Darujte například kvalitní koženou peněženku vyrobenou z telecí kůže s ještěrčím vzorem.

Moderní kombinace modré a červené barvy propůjčuje peněžence šmrnc a eleganci. Nebo originální koženou peněženku Billfold s přihrádkou na drobné ručně vyrobenou z nádherné anglické kůže.

Univerzální vánoční dárek pro náročné

Vánoční dárky pro muže - pera

Hledáte-li něco skutečně mimořádného, nahlédněte do limitované edice luxusních psacích nástrojů italské manufaktury Delta Italy. Najdete zde exkluzivní vánoční dárky pro muže v podobě plnicích per, kuličkových per a rollerů tradiční rukodělné výroby představující nejvyšší kvalitu a prestiž. Delta Italy je dnes již jediným z italských výrobců luxusních per se 100 % výrobou v Itálii. Disponuje prestižními certifikáty osvědčujícími nejvyšší kvalitu.

Doporučujeme: Luxusní pero Amerigo Vespucci ze speciální limitované edice (pouze 931 kusů na světě) věnované světoznámému mořeplavci, objeviteli a cestovateli Amerigo Vespucci a jeho jedinečné lodi. Člověku, po kterém nese Amerika jméno a který podle svých vlastních slov přistál u břehů "Nového světa" o rok dříve než Kryštof Kolumbus.

S každým jedinečným kusem tohoto pera držíte v rukou i kus Vespucciho lodi, neboť dřevo použité při výrobě víčka pera je vyrobeno z původního dřeva výcvikové lodi. Pero je dodáváno v luxusní dárkové krabičce.

Vánoční dárky pro muže od značky Markiaro

Vánoční dárky pro muže Markiaro

Značka Markiaro představuje vánoční dárky pro muže tradiční ruční italské výroby nejvyšší kvality. Kolekce je příkladem perfektního italského řemeslného zpracování, výsledkem péče a porozumění návrhářů, kteří vytvářejí formy, a umělců, kteří vtiskují výrobkům jejich konečnou podobu.

Darujte jako vánoční dárek například úchvatnou manažerskou aktovku, která byla oceněna cenou TOP QUALITY za výjimečnou kvalitu použitých materiálů a zpracování.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Remek očekával, že bude mít české následovníky

Remek očekával, že bude mít české následovníky

První československý kosmonaut Vladimír Remek, od jehož startu uplynulo 2. března přesně 40 let, předpokládal, že dříve...

Franchisingová síť NATURHOUSE hledá zdatné podnikatele

Jan Gonda, Master-franchisant NATURHOUSE pro ČR a SR

Franchising s NATURHOUSE je poměrné jednoduchá cesta k podnikání s jistotou. Franchisor předá celé know how a je...

Nebojte se aukcí, odborníci z Galerie KODL jsou zde pro vás

Nebojte se aukcí, odborníci z Galerie KODL jsou zde pro vás

Máte obraz či grafiku a chcete je zpeněžit? Sháníte nějaké umělecké dílo? Poraďte se s týmem odborníků přímo v aukční...

Najdete na iDNES.cz