Vánoční dárek pro sportovní nadšence? Zájezd na fotbalové utkání

Vánoční dárek pro sportovní nadšence? Zájezd na fotbalové utkání | foto: ČTK

9 2018
Vánoce pomalu klepou na dveře, a proto je čas přemýšlet nad dárky pro jednotlivé členy rodiny. Babičkám rozzáří oči pletený svetr či doplněk do domácnosti, maminkám vykouzlí úsměv na tváři zase parfém či poukaz na masáž a tatínkové nepohrdnou pravým kubánským doutníkem.
Komerční sdělení

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pokud je někdo z rodiny fanatik do sportu, například do fotbalu, a nepromešká v televizi žádný zápas svého oblíbeného klubu, potom se podívejte na pestrou nabídku sportovních zájezdů.

Sportovní zájezdy se organizují na různá utkání a zápasy. Přijdou si na své jak fanoušci biatlonu, fotbalu a hokeje, tak i motocyklových závodů, ragby a tenisu. Pravděpodobně nám však dáte za pravdu, že zrovna fotbalové zájezdy jsou nejžádanější.

Vyberte zájezd podle oblíbeného fotbalového klubu

Samozřejmě každý chlap, jenž sleduje fotbal, má oblíbený nějaký klub. Zatímco někdo nevynechá jediný zápas fotbalového klubu AC Milán, který hraje v dresech s červeno-černými pruhy, někdo zase nedá dopustit na španělský fotbalový klub Real Madrid, do něhož přišla velká světová jména.

Pokud plánujete sportovní zájezdy darovat k Vánocům, zaměřte se na to, abyste zarezervovali lístky na utkání, které se má odehrát až po 24. prosinci. Sportovní nadšenec jistě ocení, pokud stráví Silvestr někde v zahraničí, přičemž je možné odletět do Manchesteru dne 31. prosince a zůstat tam až do 2. ledna. 

První lednový den příštího roku se utkají Everton a Leicester na stadionu Goodison Park v Liverpoolu. V ceně zájezdu (13 990 korun) je zahrnuto následující – letecká doprava, transfer z Manchesteru do Liverpoolu a zpět, ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, snídaně, vstupenka na zápas, cestovní pojištění a infobalíček.

Pro fanoušky španělského klubu FC Barcelona je zorganizován zájezd do Barcelony, kde se 13. ledna odehraje utkání na stadionu Nou Camp proti fotbalovému klubu SD Eibar. Takhle bychom mohli jmenovat desítky fotbalových zápasů, které jsou na příští rok naplánovány.

Sestavte sportovní zájezd na míru

Jestliže se vám nabízené sportovní zájezdy nezamlouvají například kvůli termínům, je možné sestavit vlastní zájezd na míru, jenž uspokojí i vskutku náročné cestovatele. V první řadě je nezbytné stanovit, kam má zájezd směřovat a v jakém termínu. 

Samozřejmě je nezbytné vymezit si dopředu také rozpočet, aby vás konečná cena nepřekvapila. Cestovní kancelář podle vašich požadavků připraví detailní program. Pokud má být sportovní zájezd jako dárek k Vánocům, měli byste zjistit nároky a požadavky obdarovaného, aby byl se zájezdem na míru spokojený.

Má se jednat pouze o fotbalový zájezd na otočku, nebo byste raději spojili fotbalové utkání s poznáním daného místa? Cestovní kancelář naplánuje všechno do posledního puntíku.

Kdo pořádá sportovní zájezdy?

Cestovní kanceláře nabízí různé druhy zájezdů. Jestliže však hledáte společnost, jež se specializuje pouze na sportovní zájezdy, obraťte se na profesionála ČEZPROKA. V jeho nabídce najdete kromě výletů za fotbalem i zájezdy na tenis, basketbal, moto GP i Red bull racing. Zmíněná cestovní kancelář dokonce pořádá zájezdy na autosalony, což ocení příznivci aut.

Zakoupit můžete nejen kompletní zájezdy, které jsme vám popsali výše, ale i jenom samostatné vstupenky, jež vyjdou levněji než celý zájezd. Třeba vstupenka na utkání Bayern Mnichov proti fotbalovému klubu Stuttgart, které se odehraje 26. ledna na mnichovském stadionu Allianz Arena, vyjde na 3 490 korun.

ČEZPROKA má v nabídce také dárkové poukazy na libovolný zápas. Voucher je vystaven na částku, kterou určíte vy. Zbytek by si musel obdarovaný doplatit.

Nejčtenější

Firma GTL usiluje o pět hvězdiček v logistice
Firma GTL usiluje o pět hvězdiček v logistice

Firma GTL si dala k 25. narozeninám jako dárek nový cíl a směr, a to poskytovat zákazníkům pětihvězdičkový servis.   celý článek

Co to znamená, když onemocní dítě?
Co to znamená, když onemocní dítě?

Málokdo si dovede představit, co všechno s sebou přinášejí vážné životní situace, jako jsou nemoci a těžké úrazy. U dětí je to ještě složitější. Nikomu z nás...  celý článek

Revitalizace čtvrti Doubravka Plzeň, místo kulturáku moderní bydlení!
Revitalizace čtvrti Doubravka Plzeň, místo kulturáku moderní bydlení!

„Společenský sál Svornost v dnešní době pozbyl své funkce, a i jeho umístění v obytné části města shledáváme jako nevhodné. Naším záměrem je tento pozemek...  celý článek

Další z rubriky

Zápasy Plzně v Lize mistrů? Jedině O2 TV nabídne tento skvělý zážitek
Zápasy Plzně v Lize mistrů? Jedině O2 TV nabídne tento skvělý zážitek

Českou republiku čeká fotbalový svátek, na který se bude ještě dlouho vzpomínat. Viktoria Plzeň se v základní skupině prestižní Ligy mistrů může těšit na řadu...  celý článek

dresy
Díky digitálním technologiím je design dresů neomezený

Dresy jsou důležité u všech týmových sportů. Vytváří pocit sounáležitosti, navíc hráčům usnadňují neustálé rozhodování, co si obléknout. Kromě toho jsou přímo...  celý článek

Tipsport spustil novou registraci. Už nemusíte na pobočku!
Tipsport spustil novou registraci. Už nemusíte na pobočku!

Máme skvělou zprávu pro klienty České spořitelny, Moneta Money Bank a Air Bank. Díky novince v podobě online ověření bankou už nemusíte kvůli registraci na...  celý článek

Najdete na iDNES.cz