Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Vánoční bonus pro zaměstnance? Iplikátor, kterým darujte zdraví

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Zdravý a psychicky vyrovnaný zaměstnanec je pro každou firmu velkým darem. Važte si svých zaměstnanců a dejte jim Iplikátor, akupresurní podložku, jejíž historie a úspěch nostalgicky sahá až do osmdesátých let.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vánoční bonus pro zaměstnance: Iplikátor. Darujte jim zdraví! | foto: IPLIKATOR s.r.o.

Již z této doby si mnozí z nás pamatují na ty podivné látkové podložky, na nichž bylo několik ostrých plastových "ježků". Byl to obrovský hit z Ruska a světe div se, podložky přežily všechny dnešní vymoženosti, proto úspěšné výsledky ověřené klinickými studiemi nejsou překvapivé.

Akupresura prostě funguje už celá tisíciletí!  S touto podložkou stačí pár minut denně a i skeptika to minimálně osvěží. Použití je navíc jednoduché a po celodenním shonu lákavé : pouze si na ni lehneme a relaxujeme. Dlouhodobé účinky pak na sebe nedají dlouho čekat:

  • podporuje regeneraci organismu a zvýšení práceschopnosti
  • předchází bolestem zad nebo je zmírňuje či úplně odstraňuje
  • zvyšuje odolnost proti svalové únavě
  • zvyšuje ohybnost v kloubech
  • odstraňuje křeče ve svalech
Vánoční bonus pro zaměstnance: Iplikátor. Darujte jim zdraví!

Účinek reflexních plošek na těle si můžeme ověřit sami

Všechny orgány v našem těle, stejně jako nervy, jsou spojeny s reflexními ploškami. Nejznámější jsou ty na nohou, případně rukou, ale ony léčivé body citlivé na stlačování jsou v podstatě na celém těle.

Stačí jen, když si po náročném dni pečlivě namasírujete chodidla - cítíte úlevu? Jednoznačně! A to je právě účinek oněch reflexních plošek. Právě jste si zharmonizovali organismus.

Báječný domácí masér

Jen málo z nás má doma osobního maséra a tak se ten plastový určitě hodí. Má 4158 jehliček a pořídit ho můžete ve dvou různých velikostech - podložky na celá záda a polštářku pod hlavu.Takové poležení na jehličkách je jednou obrovskou úlevou.

Iplikátor neobsahuje škodlivé plasty ani barviva a je schválenou zdravotnickou pomůckou v EU, chráněnou evropským průmyslovým vzorem. V České republice je jejím výhradním distributorem velkého Iplikátoru na bavlně (model D3) firma IPLIKATOR s.r.o.

Vánoční bonus pro zaměstnance: Iplikátor. Darujte jim zdraví!

Na trhu se objevuje i množství kopií vyrobených z pochybných materiálů nízké kvality. Jehličky na těchto podložkách navíc nefungují, jsou nesprávně rozložené a méně ostré. Jen originální Iplikátor splňuje přísná  kritéria a proto je tak zaručen jeho účinek na zdraví.

Co myslíte? Není to lepší dárek, než bílý hrneček s logem firmy, igelitka nebo vánoční kolekce na stromeček? Zvláště při dnešní kvalitě čokolády… Určitě stojí za úvahu věnovat svým zaměstnancům něco smysluplnějšího, příjemnějšího a pomoci jim upevnit zdraví.

Protože kromě nich budete mít obrovský prospěch i vy sami. Jen zdravý a spokojený zaměstnanec může pracovat kvalitně. A navíc na vaši lidé získají pocit, že vám na nich opravdu a lidsky záleží, a to je deviza k nezaplacení.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

Na českém trhu nabízí produkty Abbkine společnost BIOGEN Praha, která je zde pro vás už 22. rokem. Co vše v portfoliu...

Mějte své globální portfolio plně pod kontrolou

Mějte své globální portfolio plně pod kontrolou

Průběžné sledování rizik u větší skupiny vašich obchodních partnerů, navíc rozptýlených po celém světě, se může zdát...

Studovat MBA má smysl, ale školu je třeba pečlivě vybírat

Studovat MBA má smysl, ale školu je třeba pečlivě vybírat

V Česku je aktuálně přes 60 škol, které nabízejí studium MBA. Ne všechny však mají stejnou kvalitu a úroveň. Zájemci by...

Najdete na iDNES.cz