Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Vánoce v Česku ve znamení investic, roste zájem o nebankovní půjčky

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nákupy dárků jsou v plném proudu. Za Vánoční přípravy a dárky vydáme v průměru přes 8 000 korun, řada lidí ale násobně víc. Vyplývá to z průzkumu agentury Ipsos pro jednu z našich největších nebankovních úvěrových společností PROFI CREDIT.

Vánoční nákupy začaly, úvěrové společnosti nabízejí akční půjčky | foto: PROFI CREDIT

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Období kolem Vánoc využívají lidé stále častěji také k investicím do svých domácností. Úvěrové společnosti hlásí zvýšený zájem o vánoční půjčky. Oproti loňsku si půjčujeme vyšší částky.

Vánoce jsou pro většinu Čechů finančně nejnáročnějším obdobím roku. Jídlo, pití, vánoční dekorace a samozřejmě dárky nás přijdou v průměru na 8 000 korun. „Nad tuto sumu se ale dostane více než třetina z nás, a každý desátý Čech má po Vánocích na účtu dokonce o 17 000 korun méně,“ komentuje výsledky průzkumu marketingová ředitelka úvěrové společnosti PROFI CREDIT Dana Hakavcová. Tradičně platí, že před Vánocemi zájem o rychlé půjčky roste, oproti zbytku roku zhruba o čtvrtinu.

O vánoční půjčky je zájem, půjčujeme si vyšší částky

Každý osmý Čech si už podle průzkumů na zpestření Vánoc někdy půjčil. 27 % z nás uvedlo, že by si půjčku na nákup vánočních dárků klidně vzalo. Lidé totiž stále častěji využívají období kolem Vánoc k nákupu zlevněné elektroniky, domácích spotřebičů a nábytku. „Už vloni jsme zaznamenali, že si lidé půjčovali vyšší částky, protože využívají vánočních a novoročních slev k větším investicím do svých domácností,“ říká Dana Hakavcová.

Roste také počet lidí, kteří si například vezmou úvěr na zimní dovolenou na horách nebo v exotické destinaci. PROFI CREDIT teď proto nabízí akční vánoční půjčky se slevou až 31 %. Půjčit si můžete 40 000, 60 000 nebo 80 000 korun se splatností 36 až 48 měsíců. Akce je časově omezená a trvá do 23. prosince.

Rychlé půjčky s odměnami

Lidé slyší hlavně na to, že získají půjčku s minimem dokladů a bez zbytečné administrativy. Peníze dostane klient na účet do 24 hodin od schválení a může si vybrat délku splácení od jednoho roku do čtyř let. Neplatí žádné poplatky a nemusí uvádět důvod, na co chce půjčku použít.

Pokud by někomu nevyhovovala akční půjčka, může zvolit jakoukoliv jinou půjčku od 10 000 až do 166 000 korun. Kdo bude řádně splácet, může navíc dostat od PROFI CREDITu finanční bonus až 25 tisíc korun, který se odvíjí od výše úvěru.

Vánoce pro podnikatele

Na Vánoce si můžou udělat radost i podnikatelé, například pokud potřebují peníze na nové vybavení nebo mají výpadky v příjmech z neuhrazených faktur a banky jim půjčit nechtějí.

„Bonitu klienta posuzujeme podle obratu, nikoliv podle dosáhnutého zisku, což bývá často kámen úrazu. Nepožadujeme zástavu nemovitosti, k získání ProFi půjčky stačí podnikatelům často jen občanka a potvrzení o podnikání,“ upřesňuje marketingová ředitelka PROFI CREDIT. Půjčit si můžou 15 000 až 200 000 korun. Peníze můžou mít na účtu do 24 hodin od schválení úvěru, a navíc je čeká bonus za řádné splácení až 27 000 korun.

Více informací získáte na bezplatné informační lince PROFI CREDIT 800 166 000 nebo na www.proficredit.cz. Můžete také navštívit jednu z našich 75ti poboček, kde se vám budeme osobně věnovat.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Tři výhody, které dostanete od T-Mobile. Stačí být v Magentě 1

3 výhody, které dostanete od T-Mobile - stačí být v Magentě 1

Parádních výhod vás u T-Mobile čeká mnohem víc, tady jsme jich vybrali jen pár. U nás prostě platí: čím víc služeb si...

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne)výhody?

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne) výhody?

Stejně, jako by se auto bez pomoci jen těžko hýbalo, kdyby nemělo motor, tak i hodinky potřebují k tomu, aby mohly...

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Chřipka je časté virové onemocnění, které postihuje každý rok mezi 5 a 15 % obyvatel Evropy. V regionu Evropy se...

Najdete na iDNES.cz