Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Vánoce se blíží. Darujte wellness pobyt nebo očistnou kúru

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Přeplněné obchody a fronty – to je každoroční předvánoční realita. Ten, kdo se jí chce vyhnout, nakoupí dárky přes internet. Letos letí třeba poukazy na romantické pobyty nebo zážitková gastronomie.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

OREA HOTELS s.r.o. - Poukaz na pobyt udělá pod stromečkem velikou radost | foto: OREA HOTELS s.r.o.

Na západ od našich hranic jsou vánoční poukazy na nejrůznější pobyty pod vánočním stromečkem častým a velmi oblíbeným dárkem. V Česku neschopnost, popřípadě neochotu sehnat vhodný vánoční dárek, řeší lidé nejčastěji pomocí obálek s penězi.

Na rozdíl od nich je ale dárkový poukaz mnohem osobnější a originálnější dárek. Ukážete tak, že vás výběr dárku stál víc úsilí než jen zalepení obálky. Nabídka internetových obchodů je navíc v tomto směru rok od roku bohatší a není problém tady najít i dárek pro prarodiče, manžela, nebo udřeného taťku od rodiny.

Vede klasika = wellness a romantické pobyty ve dvou

OREA HOTELS s.r.o. - Češi letos utratí za vánoční dárky o trochu méně než loni.Nejoblíbenější a nejžádanější je samozřejmě klasika - kratší romantické pobyty pro dva doplněné o masáže, koupele, soukromou vířivku, projížďku kočárem nebo romantickou večeři při svíčkách. Letí ale i relaxační a antistresové pobyty, kde tým profesionálů dá do pořádku pokažené zdraví, popřípadě poradí s vhodnou prevencí. Tou je ostatně už samotný relaxační pobyt, i když je třeba jen víkendový.

Kromě klasiky jsou v nabídce ale i pobyty, které mají punc originality. Není problém uspořádat motorkářský víkend v blízkosti brněnského závodního okruhu. V nabídce najdete i víkendový pobyt okořeněný kompletní proměnou vizáže, nebo speciální "pivní balíček" relaxačních a wellness procedur. Ocení ho asi nejvíc milovníci zlatého moku – nejen, že vás namasíruj pivním olejem, ale součástí procedury je i lázeň v pivním "čaji" s chmelovým extraktem.

Čokoládové víkendy nebo večeře při svíčkách

OREA HOTELS s.r.o. - Čokoládový víkend patří k nejoblíbenějším druhům pobytů.Vyrazit je možné jen na dva dny, špatně si nevedou ale ani pobyty trvající celý týden. Podobný dárek vás tak může vyjít na pár stokorun, ale i pořádně vyprázdnit peněženku v případě, kdy někomu ze svých blízkých dopřejete all-inclusive pobyt v luxusním hotelu s wellness zázemím.

Asi nejvíc si tyto dárky užívají zamilované dvojice, ať už čerstvě zamilované, nebo slavící výročí. Zároveň také tvoří podstatnou část klientely. Hotely pro ně připravují třeba čokoládové víkendy s voňavými masážemi sladkou pochoutkou, v nabídce jsou i pobyty, kdy jsou veškeré procedury zahalené do vůně levandule. Výjimkou není ani romantická večeře při svíčkách (která je v ceně balíčku), nebo privátní vířivka.

Ne každý si ale věří na to, aby vybral pobyt sám. Proto je možné koupit "jen" univerzální kupon s vloženou finanční částkou. Obdarovaný si potom sám vybere, kam a popřípadě s kým pojede. Nemusíte se tak bát, že uděláte chybu a místo radosti nadělíte pod stromeček jen kyselé úsměvy.

Chcete své blízké překvapit něčím netradičním k blížícím se Vánocům?

Chybí vám nápady a nemáte čas a vlastně ani chuť běhat po obchodech? Bojíte se trapasu kvůli nevhodnému výběru dárku?
Právě pro vás je tady TEN PRAVÝ DÁREK!, stovka nápaditých nabídek od romantické večeře po wellness pobyt.

OREA HOTELS s.r.o. - Relax na Šumavě

Relax na Šumavě: Nový wellness areál v hotelu v srdci Šumavy se nabízí jako vhodné místo k odpočinku a k načerpání nových sil. Navíc vám tady pomohou s bolestmi zad. I krátký relax může pomoci.

OREA HOTELS s.r.o. - Konzumace výtvarného díla

Konzumace výtvarného díla: Gastronomický zážitek. Špičková italská a středomořská kuchyně v Brněnském hotelu Voroněž. Jídlo krásné na pohled a vynikající na chuť, výborná vína z celého světam jižní Moravu nevyjímaje.

OREA HOTELS s.r.o. - Čas regenerace ve Špindlu

Čas regenerace ve Špindlu: Dárkový certifikát ideální pro páry. Klid a malé zastavení v každodenním shonu podpoří kombinace sauny, koupelí, masáží nebo rašelinových zábalů. Báječný relax pro dva.

OREA HOTELS s.r.o. - Sen pro dva

Sen pro dva: Ideální dárek k Vánocům pro čerstvě zamilované, právě zasnoubené i dlouho ženaté či vdané. Romantický pobyt v Mariánských Lázních. V ceně i večeře při svíčkách a volný vstup do bazénu.

OREA HOTELS s.r.o. - Ty a já – jen my dva

Ty a já - jen my dva: Hýčkání těla ve wellness centru i chuťových pohárků v hotelové restauraci - pobyt v Krkonoších je ideální pro zamilované páry, které si chtějí užít romantiku ve dvou.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Cvičení na bolest zad vyžaduje pravidelnost

Cvičení na bolest zad vyžaduje pravidelnost

Také se celý den hrbíte u počítače nebo v autě a večer se po ulehnutí do postele ozvou vaše záda? Máte málo pohybu a...

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Minimalismus je trendy, stává se z něj nový životní styl a kromě módy a designu se promítá i do gastronomie. Užijte si...

Balená voda od Pražských vodovodů a kanalizací dobývá metropoli

šéf projektu balené vody PVK Miroslav Vavroušek se starostou Městské části...

Pražské vodovody a kanalizace (PVK) nabízejí unikátní zdroj náhradního zásobování – balenou vodu v sáčcích. Obsahuje...

Najdete na iDNES.cz