Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Valentýn - ideální čas věnovat nezapomenutelný zážitek

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Valentýn je doba, kdy věnování masáže či celkové proměny je ideálním dárkem jak pro muže, tak pro ženu. Pokud chcete někomu k Valentýnu věnovat nezapomenutelný zážitek, zkuste splněný-sen.cz s nepřeberným výběrem.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Věnujte k Valentýnu luxusní den pro dámu | foto: Globe Services, s.r.o.

Která, žena by nechtěla zažít celý den, kdy se jí budou věnovat nejlepší odborníci z oblasti krásy a péče o tělo? Snad žádná. V průběhu celého dne bude o vaši nejmilejší královsky pečováno. Projde kůrou pro celotělové ošetření pokožky za použití luxusní italské kosmetiky Bioline.

Péče kosmetikou Bioline může být zaměřena několika různými směry a to napříkad na zeštíhlení postavy, odstranění celulitidy z problémových partií spolu se zpevněním postavy. Celá tato procedura zahrnuje Peeling těla, masáž přípravky Bioline a celkový zábal. Tímto Valentýn ani nezapomenutelný zážitek nekončí, je to teprve jeho první část.

Masáž zad relaxace

Masáž zad relaxace

Následuje luxusní kosmetické ošetření italskou kosmetikou Bioline nebo francouzskou kosmetikou GERnétic, která zahrnuje vše, co si budete přát.

Mezi nejoblíbenější a nejlepší patří čištění a úprava obočí, depilace v obličeji, masáž, maska, barvení řas či obočí. Nezapomenutelný zážitek pokračuje péčí o nehty, kompletní pedikůrou masáží prstů, nalíčením a spousto dalších příjemných drobností.

Masáž zad II

Masáž zad II

Mezi celou péčí o vaše tělo je pro vás připraven lahodný oběd spolu s nápoji. Samozřejmě je nám jasné, že strávit celý den jen sama obklopena takovou péčí nemusí být vždy zábava, jelikož každá žena se ráda podělí o své zážitky, proto je možné přizvat na tento nezapomenutelný zážitek i svou kamarádku.

Pánové by určitě tuto skvělou šanci neměli promarnit, mohou totiž dopřát svým partnerkám k svátku Valentýn to nejlepší...

True

Med v dóze

Med v dóze

Je medová masáž vhodná jako nezapomenutelný zážitek k svátku Valentýn? Nejen že je vhodná, ale i praktická jelikož odstraňuje spoustu problémů a pomáhá regeneraci celého těla. Na rozdíl od klasické masáže, medová odstraňuje tzv. pumpováním z organizmu toxiny a další jedy, které se ukládají hluboko v tělesných tkáních kolem páteře po celou dobu našeho života.

Toxiny způsobují oslabování organismu, což má za důsledek vznik různých nemocí. V oblasti páteře se také nacházejí nejdůležitější nervová zakončení, která ovlivňují většinu orgánů v těle. Při onemocnění orgánů se může medová masáž podílet na jejich vyléčení. Právě intenzita podráždění pokožky a množství vyloučených toxinů umožňuje rozpoznat začátky některých nemocí.

Medík

Medík

Medová masáž se doporučuje při typických civilizačních nemocech např. při alergii, plísňovém onemocnění střev, pokožky a orgánů, při chronické rýmě, nervových poruchách, depresích, ženských nemocích, pooperačních stavech ap. Masáž je také vhodná jako prostředek k oživení organismu vyčerpaného stresem a nezdravým životním stylem. Při medové masáži ležíte na břiše. Masér vám potře záda voňavým, horským tekutým medem, používá zásadně přírodní, bez chemických přísad, škrobů a třtinového cukru.

Poté ho speciální technikou vmasíruje do těla. Med vlivem napětí a podtlakem z těla vytahuje škodlivé látky, houstne a barví se. Pro zvýšení  z těla se ještě zdvojnásobuje s kombinací lávových kamenů, které svojí teplotou na zádech pomáhají k rychlému odstranění toxinů z těla. Po masáži budete ještě 10 minut relaxovat.

Valentýn se blíží, pokud tedy chcete svojí přítelkyni opravdu potěšit, neváhejte a darujte jí nezapomenutelný zážitek. A samozřejmě máme i netradiční zážitky pro muže...

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Balená voda od Pražských vodovodů a kanalizací dobývá metropoli

šéf projektu balené vody PVK Miroslav Vavroušek se starostou Městské části...

Pražské vodovody a kanalizace (PVK) nabízejí unikátní zdroj náhradního zásobování – balenou vodu v sáčcích. Obsahuje...

Další z rubriky

Geislerová, Schneiderová i Krainová: české celebrity milují PIETRO FILIPI

Geislerová, Schneiderová i Krainová: české celebrity milují PIETRO FILIPI

Česká značka Pietro Filipi působí ve světě módy přes 20 let. Během své existence spolupracuje s profesionály nejen z...

Aleně pomohl Fond na podporu rodičů samoživitelů v nouzi

Aleně pomohl Fond na podporu rodičů samoživitelů v nouzi.

Psal se květen 2014. Budou to brzy tři roky, ale paní Alena nikdy nezapomene na chvíli, kdy stála mezi dveřmi a...

Silvestr netradičně. 60 Pražanů oslavilo půlnoc v autě

Bára Boheme s manželem na silvestrovské Bolywood párty v Praze

Při každoročních oslavách příchodu nového roku se po Praze zvýší počet lidí, kteří využívají různé individuální osobní...

Najdete na iDNES.cz