Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Vadí vám brýle? Natrvalo se jich zbavíte na Oční klinice OFTEX

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Začíná to nenápadným oddalováním novin od očí, ostřením na displej telefonu. A když se vaší drahé polovičce podaří odeslat osobní smsku jinému příjemci a vám došlé informace si díky množství překlepů spíš domýšlíte, nevydržíte.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vadí vám brýle? Natrvalo se jich zbavíte na Oční klinice OFTEX | foto: Oční klinika OFTEX

Padne poprvé dotaz. Neměl by sis dojít na oční? Kdo z lidí nad pětačtyřicet by tento scénář neznal. Většinou je odpovědí zabručení - co tam dostanu jiného než brýle.

Zbavit se brýlí navždy? V OFTEXu snadno

Realita Očního centra a Oční kliniky OFTEX Pardubice je však odlišná. Tady se naopak lidé i brýlí zbavují. A natrvalo! Oční centrum prostřednictvím svých osmi ordinací, umístěných zejména ve východních Čechách, nabízí nejen kvalitní oční vyšetření ale i ambulantní zákroky, díky kterým se pacienti mohou zbavit dioptrických vad.

Je jedno, zda-li měl člověk problémy s krátkozrakostí či dalekozrakostí od dětství nebo až v pozdějším věku, kdy čočka ztrácí svoji pružnost. Operaci mohou využít i pacienti trpící šedým zákalem nebo astigmatismem.

"Setkáváme se s lidmi, kteří celý život perfektně viděli a najednou nejsou schopni přečíst jídelní lístek v restauraci. Stejně jako s těmi, kteří mají téměř celý život brýle, a postupně jim přibývá dioptrií, musí mít několikery brýle na čtení, na televizi, řízení auta," přibližuje klientelu primář oční kliniky Vladimír Korda.

Vadí vám brýle? Natrvalo se jich zbavíte na Oční klinice OFTEX

Dioptrické vady vám odstraní při ambulantním zákroku

Vše vyřeší jednoduchý bezbolestný zákrok netrvající déle než dvacet minut. Při zákroku je pacientovi do oka vpravena multifokální nitrooční čočka místo té původní.

Dokonce si tu můžete pořídit i novinku v ČR - trifokální čočku, která je schopná zajistit vidění do blízka, dálky a díky svým vlastnostem i na tzv. "třetí vzdálenost".

"Ta je využívána zejména pro vidění na PC, což do současné doby nebylo možné. Tato unikátní čočka je doporučována všem náročným klientům, zejména těm, kteří počítač potřebují ke své každodenní práci," vysvětluje primář Korda.

Vše probíhá ambulantně při místním umrtvení. "Vzhledem k tomu, že operační řez je minimální, pouze do dvou milimetrů, nemá pacient žádný steh a po zákroku odchází se zalepeným okem hned domů," vysvětluje primář Korda.

Druhý den je pacient již bez obvazu a může číst. Lidé zaměstnaní v administrativě mohou klidně do práce. "Většinou řadu pacientů překvapí ostrost vidění a barevná paleta, které už odvykli. Jakoby se na svět dívali jinýma očima," přidává příjemnou glosu Vladimír Korda.

Oční operace s doživotní zárukou

Řada z nás si řekne: všechno hezké, ale přece jenom operace... Kdo už zákrok na pardubické oční klinice absolvoval, potvrdí, že není operace jako operace.

Termín vyšetření i samotné operace si tady domlouváte individuálně podle vašich časových možností, běžné jsou zákroky navečer i v sobotu. Není narušena intimita, po celou dobu, s výjimkou vlastního zákroku, tedy maximálně 20 minut, může být s vámi i váš doprovod.

Vstřícnost, pohodová atmosféra, špičkoví lékaři a přístrojové vybavení jsou tady samozřejmostí, stejně jako doživotní záruka na odstraněné dioptrické vady.

Proč tedy nezůstat u brýlí jen jako módního doplňku?

Podrobné informace o Oční klinice OFTEX Pardubice, síti očních center, nabídce služeb i popisu vyšetření a zákroků najdete na internetových stránkách www.oftex.cz.

Zároveň je tu možné oční problém on-line zkonzultovat v poradně, objednat se na vyšetření a osobní konzultaci.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Prodáváte auto nebo máte doma nepojízdný vrak? Když si nedáte pozor, může vás to vyjít draho

Prodáváte auto nebo máte doma nepojízdný vrak? Když si nedáte pozor, může vás...

Od nového roku zaplatíte příspěvek do garančního fondu, pokud máte auto zapsané v registru vozidel a nemáte ho...

Pět rad, jak vypadat mladší. Vyhněte se chemii a vyhlaste válku stresu

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Jak vypadat mladší? To je otázka, ke které dříve nebo později dojde každá žena. Je to jednodušší, než si myslíte. Stačí...

Skupina T.E zahájila výstavbu projektu Bleriot v pražských Kbelích

Skupina T.E zahájila výstavbu projektu Bleriot v pražských Kbelích

V projektu Bleriot v pražských Kbelích skupina T.E postaví do první poloviny roku 2020 více než 150 nových bytů....

Další z rubriky

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Právě teď je nejlepší doba pro pořízení klimatizace. Zní vám to nesmyslně? Zima je ale často obdobím slev a ppředevším...

Jarní Zemědělec 2018: plato třiceti českých vajec za 70 Kč

Plato 30ks českých vajec za 70 Kč! Jarní Zemědělec 2018  21.–25.3 2018

První jarní den oslavíme zahájením výstavy na Výstavišti Lysá nad Labem! Již čtyřicáté osmé pokračování této největší...

Remek očekával, že bude mít české následovníky

Remek očekával, že bude mít české následovníky

První československý kosmonaut Vladimír Remek, od jehož startu uplynulo 2. března přesně 40 let, předpokládal, že dříve...

Najdete na iDNES.cz