Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

VacuShape pomáhá bojovat s problémem zvaným celulitida

Komerční sdělení   12:00aktualizováno  12:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Hrbolatá kůže podobná pomerančové kůře je postrachem každé ženy. Nezáleží na věku a postavě. Celulitida sužuje mladé krásky stejně jako postarší dámy s nadváhou. Nyní mohou jejímu vzniku zabránit pomocí trenažéru VacuShape.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

VacuShape pomáhá bojovat s problémem zvaným celulitida | foto: WELLNESS PROFI s.r.o.

Celulitida už dávno není jen kosmetický problém, po jehož objevu na vlastním těle vám zbudou jen oči pro pláč. Je to i druh cévně-lymfatického-endokrinologického onemocnění, jehož léčbu plně hradí pojišťovny u přesně definovaných nemocí a stupňů onemocnění.

Za problém zvaný celulitida mohou totiž genetické dispozice kombinované se špatným životním stylem a stresem. Nyní se tomuto problému lze účinně bránit pomocí trenažéru chůze VacuShape.

Celulitida trápí mnoho žen. Lze na ni vyzrát?

VacuShape I

VacuShape I

"Celulitida vzniká jako důsledek špatné funkce lymfatického systému s nadbytečnou tvorbou a především poruchou odtoku lymfy, která se v pozdějším období začíná hromadit v typických lokalitách. Nejčastěji je celulitida patrná na bocích, zadečku, poté i na dolních končetinách," konstatoval prof. MUDr. Karel Martiník, DrSc., vedoucí poradny pro metabolická onemocnění a poruchy výživy v Hradci Králové.

"Za jednoho z hlavních viníků celulitidy bývají považovány genetické predispozice a ženské pohlavní hormony. S přibývajícím věkem, ale i například v souvislosti s nasazením hormonální antikoncepce, těhotenstvím, nošením těsného prádla či sedavým povoláním s nedostatkem pohybu, dochází k hromadění a špatnému odtoku lymfy a tedy vzniku celulitidy," dodal.

Léčba celulitidy zahrnuje podle prof. Karla Martiníka komplexní opatření včetně změny životního stylu.  Začít by se s nimi mělo už preventivně v mládí.  

Trenažér chůze VacuShape. Výborný pomocník v boji proti celulitidě

Pohyb hraje v boji proti problému zvaném celulitida nejdůležitější roli. Díky němu totiž doslova "natlačíte energii do buňky a lymfa se dostane z prostoru, kde nepatří, do krevního řečiště".

Ideální je aerobik, zumba, rychlá chůze, tanec, běh, plavání či chůze s holemi. Výborným pomocníkem je rovněž již zmíněný trenažér chůze VacuShape, který zvýší řízeným a měnícím se podtlakem ve vakuové kabině prokrvení postižených oblastí. To vede ke zlepšení odtoku zplodin zátěže svalů a tukové tkáně a k rychlejšímu spalování tuků - a tedy i odstraňování celulitidy.

Strava: Důležité je zaměřit se na individuální model stravy, na pestrou a vyváženou stravu, která podpoří správnou látkovou přeměnu. Stěžejní je dostatek ovoce a zeleniny, které jsou podávány u někoho nízkoenergetické a u druhého pak jídla s nízkým glykemickým indexem a glykemickou náloží, zároveň bohaté na vitamíny a vlákninu. Velkou roli hraje i individuální pitný režim.

VacuShape II

VacuShape II

Kosmetickými přípravky na celulitidu je trh zavalen. Vybírejte ty z  výtažku z pohanky, břečťanu, kostivalu a měsíčku zahradního.

Automasáže speciálními žínkami, rukavicemi, masážními kuličkami, vibračními přístroji i froté ručníkem mohou urychlit prokrvení. A především cílenými tahy a tlaky pomůžete odtoku lymfy.

Přečtěte si fakta o trenažeru VacuShape

Konstrukce přístroje VacuShape je postavena na faktech, že pro spalování tuku je nezbytný pohyb a dostatečné prokrvení problémových partií, jako jsou boky, břicho, hýždě a stehna. Prokrvení problémových partií zajistí vakuová kabina s řízeným podtlakem a aerobní pohyb chůze. Podtlakem je aktivován nejenom metabolismus tuků, ale i lymfatický systém, který zajišťuje lepší odvádění metabolických zplodin.

Silné prokrvení pokožky a lepší zásobování kyslíkem, vitamíny, minerálními látkami a enzymy navíc pozitivně působí proti pomerančové kůži, za kterou může celulitida. Pleť je při pravidelné aplikaci hladší a jemnější.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Připravte se na jaro: detoxikací dobijete energii a posílíte imunitu

Připravte se na jaro:  Detoxikací dobijete energii a posílíte imunitu

Jarní měsíce bývají zaměřené na očistu organismu, ať už je důvodem snaha shodit přebytečná kila nebo se jen cítit...

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Lázně Bohdaneč a jejich 121. lázeňská sezona v prvorepublikovém stylu

Lázně Bohdaneč a jejich 121. lázeňská sezona v prvorepublikovém stylu

Východočeské Léčebné lázně Bohdaneč otevřou 19. května tohoto roku svoji lázeňskou sezonu. Slavnostní zahájení nabídne...

Zastanou práci rtěnky, tvářenky i očních stínů. Multifunkční přípravky se vyplat...

Zastanou práci rtěnky, tvářenky i očních stínů. Multifunkční přípravky se vyplat...

Arome.cz Multifunkční produkty mají hned několik výhod. Nestane se vám, že budete v duhovém rozjasňovači a oranžové rtěnce vypada...

Najdete na iDNES.cz