Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

VacuShape pomáhá bojovat s problémem zvaným celulitida

Komerční sdělení   12:00aktualizováno  12:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Hrbolatá kůže podobná pomerančové kůře je postrachem každé ženy. Nezáleží na věku a postavě. Celulitida sužuje mladé krásky stejně jako postarší dámy s nadváhou. Nyní mohou jejímu vzniku zabránit pomocí trenažéru VacuShape.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

VacuShape pomáhá bojovat s problémem zvaným celulitida | foto: WELLNESS PROFI s.r.o.

Celulitida už dávno není jen kosmetický problém, po jehož objevu na vlastním těle vám zbudou jen oči pro pláč. Je to i druh cévně-lymfatického-endokrinologického onemocnění, jehož léčbu plně hradí pojišťovny u přesně definovaných nemocí a stupňů onemocnění.

Za problém zvaný celulitida mohou totiž genetické dispozice kombinované se špatným životním stylem a stresem. Nyní se tomuto problému lze účinně bránit pomocí trenažéru chůze VacuShape.

Celulitida trápí mnoho žen. Lze na ni vyzrát?

VacuShape I

VacuShape I

"Celulitida vzniká jako důsledek špatné funkce lymfatického systému s nadbytečnou tvorbou a především poruchou odtoku lymfy, která se v pozdějším období začíná hromadit v typických lokalitách. Nejčastěji je celulitida patrná na bocích, zadečku, poté i na dolních končetinách," konstatoval prof. MUDr. Karel Martiník, DrSc., vedoucí poradny pro metabolická onemocnění a poruchy výživy v Hradci Králové.

"Za jednoho z hlavních viníků celulitidy bývají považovány genetické predispozice a ženské pohlavní hormony. S přibývajícím věkem, ale i například v souvislosti s nasazením hormonální antikoncepce, těhotenstvím, nošením těsného prádla či sedavým povoláním s nedostatkem pohybu, dochází k hromadění a špatnému odtoku lymfy a tedy vzniku celulitidy," dodal.

Léčba celulitidy zahrnuje podle prof. Karla Martiníka komplexní opatření včetně změny životního stylu.  Začít by se s nimi mělo už preventivně v mládí.  

Trenažér chůze VacuShape. Výborný pomocník v boji proti celulitidě

Pohyb hraje v boji proti problému zvaném celulitida nejdůležitější roli. Díky němu totiž doslova "natlačíte energii do buňky a lymfa se dostane z prostoru, kde nepatří, do krevního řečiště".

Ideální je aerobik, zumba, rychlá chůze, tanec, běh, plavání či chůze s holemi. Výborným pomocníkem je rovněž již zmíněný trenažér chůze VacuShape, který zvýší řízeným a měnícím se podtlakem ve vakuové kabině prokrvení postižených oblastí. To vede ke zlepšení odtoku zplodin zátěže svalů a tukové tkáně a k rychlejšímu spalování tuků - a tedy i odstraňování celulitidy.

Strava: Důležité je zaměřit se na individuální model stravy, na pestrou a vyváženou stravu, která podpoří správnou látkovou přeměnu. Stěžejní je dostatek ovoce a zeleniny, které jsou podávány u někoho nízkoenergetické a u druhého pak jídla s nízkým glykemickým indexem a glykemickou náloží, zároveň bohaté na vitamíny a vlákninu. Velkou roli hraje i individuální pitný režim.

VacuShape II

VacuShape II

Kosmetickými přípravky na celulitidu je trh zavalen. Vybírejte ty z  výtažku z pohanky, břečťanu, kostivalu a měsíčku zahradního.

Automasáže speciálními žínkami, rukavicemi, masážními kuličkami, vibračními přístroji i froté ručníkem mohou urychlit prokrvení. A především cílenými tahy a tlaky pomůžete odtoku lymfy.

Přečtěte si fakta o trenažeru VacuShape

Konstrukce přístroje VacuShape je postavena na faktech, že pro spalování tuku je nezbytný pohyb a dostatečné prokrvení problémových partií, jako jsou boky, břicho, hýždě a stehna. Prokrvení problémových partií zajistí vakuová kabina s řízeným podtlakem a aerobní pohyb chůze. Podtlakem je aktivován nejenom metabolismus tuků, ale i lymfatický systém, který zajišťuje lepší odvádění metabolických zplodin.

Silné prokrvení pokožky a lepší zásobování kyslíkem, vitamíny, minerálními látkami a enzymy navíc pozitivně působí proti pomerančové kůži, za kterou může celulitida. Pleť je při pravidelné aplikaci hladší a jemnější.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Dokonalý úklid domácnosti s vysavačem Vivenso

Dokonalý úklid domácnosti s vysavačem Vivenso

Úklid nemusí trvat celý den nebo víkend. Stačí k tomu mít pomocníka, který vám práci usnadní a urychlí. Přesně takový...

Získejte za letní ceny formování postavy, konec holení a jiná ošetření

Získejte za letní ceny formování postavy, konec holení a jiná ošetření

Po těchto letních ošetřeních budete vypadat, jako by luxusní dovolená trvala několik let! S korektivními dermatoložkami...

Stříbrné šperky a korálky s příběhem

Stříbrné šperky a korálky s příběhem

Objevte originální a celosvětově oblíbené stříbrné šperky značek OHM Beads, Redbalifrog, Elfbeads nebo moderní...

Najdete na iDNES.cz