Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

V teple a nejlevněji. Tak se nakupují auta u Raiffeisen - Leasing

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nákup po internetu zažívá obrovský boom a je třeba zdůraznit, že zaslouženě. Zákazníci si užívají především mimořádné svobody rozhodnutí. Kromě času a nervů navíc šetří i peníze.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

V teple a nejlevněji! Tak se nakupují auta | foto: Raiffeisen – Leasing

Hodiny stresu na pobočce, roztřesený podpis pod nevýhodnou smlouvou a doma partner s očima v sloup (v horším případě v práci šéf). Tak to často dopadá, když si při nákupu auta na leasing nebo na úvěr počínáme ustrašeně, nebo naopak až příliš sebevědomě. Zapomínáme tak na to nejdůležitější: konečně rozhodnutí je vždy na nás.

Přitom nemusíme v hlavě nosit kalkulačku, obchodní zákoník ani rodinný či firemní rozpočet a můžeme si zbrklé nákupy odpustit. U Raiffeisen - Leasing je to jednoduché: když si chceme pořídit auto na leasing nebo na úvěr, stačí zůstat doma nebo v kanceláři a vše si pečlivě rozmyslet u šikovné internetové aplikace CLICK – FINANCOVÁNÍ VOZŮ umístěné na adrese www.financovanivozu.cz.

Tato volba je navíc lákavá i pro ty, co všechny uvedené položky v hlavě nosí. Nákup přes CLICK je totiž na internetu nejlevnější varianta.

Nízká RPSN

Aplikace CLICK - FINANCOVÁNÍ VOZŮ se nás nesnaží o něčem přesvědčit, nenechává si žádnou informaci pro sebe, je dostupná z jakéhokoliv místa s internetovým připojením 24 hodin denně a především je velice přátelská k našemu kontu. Nezatěžuje ho totiž skrytými poplatky a už na začátku mu dá jasně najevo, kolik po něm bude chtít.

Zřetelným dokladem tohoto přátelství je výše RPSN. "Když si například jako podnikatel pořizujete novou Škodu Octavia za 400 000 Kč včetně DPH a 20 % uhradíte z vlastních zdrojů, prostřednictvím www.financovanivozu.cz můžete požádat o financování zbývajících 320 000 Kč formou úvěru či finančního leasingu pro podnikatele. V případě úvěru by činila RPSN pouhých 6,59 % při financování na dobu 36 měsíců. Je mi ctí prohlásit, že v tomto ohledu poskytujeme nejlevnější on-line nabídku na trhu," říká Rastislav Kereškéni, jednatel Raiffeisen – Leasing.

Sjednání smlouvy na míru

Internetové kalkulačky často trpí jedním ze dvou nedostatků: buď už na začátku zákazníka příliš tlačí ke kase, nebo ho k ní ani na konci celého procesu vůbec nedovedou. Tvůrci kalkulačky CLICK – FINANCOVÁNÍ VOZŮ vyzráli na oba extrémy. Výpočet splátek po zadání základních parametrů (ceny vozu a doby splácení) nastavili jako nezávazný a zároveň umožnili dokončit nákup takřka bez nutnosti opustit teplo domova či kanceláře.

Po odeslání nezávazné objednávky dostanete emailem konkrétní nabídku financování a teprve až si budete naprosto jisti, že je to to pravé, doplníte potřebné údaje a dokumenty a sjednáte si s pracovníkem Raiffeisen – Leasing schůzku na uzavření smlouvy. Závěrečný podpis se obvykle časově potkává s převzetím vozu u dodavatele.

Ovšem ne každý preferuje právě tento postup. Teplo domova  je sice hezká věc, ale vybrané auto si v něm moc neprohlédnete. Nehledě na to, že v časové tísni se někdy hodí sjednat smlouvu hned u dodavatele. A v tom je právě kouzlo aplikace CLICK – FINANCOVÁNÍ VOZŮ.

Díky její neomezené dostupnosti na adrese www.financovanivozu.cz si můžete s pomocí mobilního telefonu s připojením na internet vybrat to správné financování odkudkoli, tedy i z předního sedadla vozu, po kterém tolik toužíte.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Nedostatek parkovacích míst pomohou vyřešit parkovací domy

Parkoviště Astron

Centra měst, sídliště, nemocnice, letiště, nádraží i obchodní centra se dnes potýkají s nedostatkem parkovacích míst....

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Operativní leasing BARTH Operák je jednoduchá cesta k novému vozu

Operativní leasing BARTH Operák je jednoduchá cesta k novému vozu

BARTH Operák je operativní leasing, který nabízí více než 100 modelů vozů značek Volkswagen, ŠKODA, Audi, SEAT, Kia a...

Najdete na iDNES.cz