Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

V pražském Central Parku se dokončují další byty

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:05 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Po několikaměsíční přestávce v budování asi nejvelkorysejšího bytového projektu Central Park Praha běží práce znovu naplno. V současné době je zkolaudována první etapa s celkem 180 byty, z nichž je dokončeno do finální podoby prvních sto a zbývající budou hotovy do konce roku 2009.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Central Park byt 1 | foto: unu

Povedlo se vyřešit problémy, kterým čelí většina současných bytových projektů, totiž obnovit financování výstavby.

Bytový projekt Central Park Praha na Žižkově je charakterizován svou výlučností, která bývá shrnována výrazem šestihvězdičkové bydlení 21. století. Co si pod tím představit?

Mnoha lidem nevyhovuje život, kdy sice bydlí za městem v zeleni, ale ztrácejí čas dojížděním do práce, za nákupy, převážením dětí atd. Chtějí bydlet ve zdravém prostředí, ale tak, aby měli vše blízko, nebo aspoň relativně blízko – ať už práci nebo nákupy, chtějí znát své sousedy, nechávat děti, aby si hrály před domem, dojít pěšky do sportovního areálu nebo si užít přírodu a při tom všem se potkávat se sousedy.

 Central Park výhled

Jednou z největších předností projektu CP Praha je jeho těsné sousedství s rozsáhlým parkem Parukářka, který byl původně vinicemi založené již ve 14. století císařem Karlem IV. Viniční usedlost zakoupil v 19. století známý pražský parukář Jan Hrabánek a zanedlouho sem zamířili francouzští podnikatelé Sellier & Bellot se svou zbrojní továrnou. Ta se v roce 1935 přestěhovala do Vlašimi, a nic tak nerušilo klid v parku.

Žižkov a přilehlé Vinohrady patří mezi vyhledávané čtvrti. Mají svou jedinečnou pražskou atmosféru, romantiku zdobných domů z 19. století, ale zároveň je to vitální oblíbená čtvrť. Najdete zde historické domy, funkcionalistický pokrok i futuristickou vyhlídkovou věž, v docházkové vzdálenosti jsou kina, divadla, knihovny, obchody, školy, provozovny služeb.

Central Park

Další výlučnost Central Parku Praha se týká služeb nabízených v bytovém komplexu. Ty umožňují obyvatelům minimalizovat čas, který každý tráví vyřizováním nejrůznějších provozních záležitostí, přinášených denním životem (např. zaparkování, přistavení vozidla, úklidové služby, donáška jídla, hlídání dětí, venčení a hlídání domácích mazlíčků apod.). Pro obyvatele komplexu bude k dispozici centrální recepce s komplexním čtyřiadvacetihodinovým servisem a bezpečnostní službou.

Central Park Praha budil pozornost veřejnosti i odborníků od prvních zmínek. Bylo to dáno samozřejmě jeho rozsáhlostí, protože bytových projektů s 520 byty není v novodobé historii ČR tak mnoho.

Dalším důvodem je lokalita – pražský Žižkov, který je od centra metropole co by kamenem dohodil a možná ještě blíž. A stejně významná je exkluzivita projektu vyplývající z jeho mimořádného architektonického návrhu, z dispozic každého bytu a jejich vysokých standardů.

Výlučnost má jméno Central Park Praha

Vzorový byt otevřen

Central Park byt 2Sebelepší popis nenahradí vlastní zkušenost. Proto společnost CP Praha otevřela vzorový byt, který nejpřesvědčivěji ukazuje, v čem je projekt Central Park Praha a jeho byty výjimečný. Vzorový byt najdete v luxusním bytovém areálu Central Park Praha.

Ukazuje, jak může vypadat moderní bydlení 21. století s funkční originální architekturou a moderním designem. První dojem, který návštěvník získá, je pocit volnosti, světla a výjimečného propojení venkovního a vnitřního prostoru. Architektům se díky originální koncepci podařilo docílit pocitu soukromí v každém z bytů. 

Na standardech se nešetří

Central Park budovaJaké mají být standardy u tak luxusních bytů, jaké jsou v Central Parku Praha? Samozřejmě nemohou být jiné než vysoké. Od začátku prací na bytovém projektu Central Park Praha se počítalo, že standardy musejí být velmi vysoké.

Pro připomenutí, standardy se obecně rozumí především zařizovací předměty jako je sanitární keramika, baterie, sprchové kouty, vany atp. Stejný důraz se kladl na materiály použité na podlahách, na dveře, na obklady. Jednotlivé bytové jednotky jsou chlazeny velmi komfortním systémem VRV třetí generace. 

info

Bližší informace poskytne Realitní společnost České spořitelny, a.s., info linka: 800 227 227

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Plánování směn a nepřítomností zaměstnanců nikdy nebylo snadnější

Plánování směn a nepřítomností zaměstnanců nikdy nebylo snadnější

Máte při plánování směn zaměstnanců problémy s hlídáním jejich počtu směn a dodržováním legislativy? Neztrácejte se v...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Najdete na iDNES.cz