Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

V pražském Central Parku se dokončují další byty

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:05 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Po několikaměsíční přestávce v budování asi nejvelkorysejšího bytového projektu Central Park Praha běží práce znovu naplno. V současné době je zkolaudována první etapa s celkem 180 byty, z nichž je dokončeno do finální podoby prvních sto a zbývající budou hotovy do konce roku 2009.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Central Park byt 1 | foto: unu

Povedlo se vyřešit problémy, kterým čelí většina současných bytových projektů, totiž obnovit financování výstavby.

Bytový projekt Central Park Praha na Žižkově je charakterizován svou výlučností, která bývá shrnována výrazem šestihvězdičkové bydlení 21. století. Co si pod tím představit?

Mnoha lidem nevyhovuje život, kdy sice bydlí za městem v zeleni, ale ztrácejí čas dojížděním do práce, za nákupy, převážením dětí atd. Chtějí bydlet ve zdravém prostředí, ale tak, aby měli vše blízko, nebo aspoň relativně blízko – ať už práci nebo nákupy, chtějí znát své sousedy, nechávat děti, aby si hrály před domem, dojít pěšky do sportovního areálu nebo si užít přírodu a při tom všem se potkávat se sousedy.

 Central Park výhled

Jednou z největších předností projektu CP Praha je jeho těsné sousedství s rozsáhlým parkem Parukářka, který byl původně vinicemi založené již ve 14. století císařem Karlem IV. Viniční usedlost zakoupil v 19. století známý pražský parukář Jan Hrabánek a zanedlouho sem zamířili francouzští podnikatelé Sellier & Bellot se svou zbrojní továrnou. Ta se v roce 1935 přestěhovala do Vlašimi, a nic tak nerušilo klid v parku.

Žižkov a přilehlé Vinohrady patří mezi vyhledávané čtvrti. Mají svou jedinečnou pražskou atmosféru, romantiku zdobných domů z 19. století, ale zároveň je to vitální oblíbená čtvrť. Najdete zde historické domy, funkcionalistický pokrok i futuristickou vyhlídkovou věž, v docházkové vzdálenosti jsou kina, divadla, knihovny, obchody, školy, provozovny služeb.

Central Park

Další výlučnost Central Parku Praha se týká služeb nabízených v bytovém komplexu. Ty umožňují obyvatelům minimalizovat čas, který každý tráví vyřizováním nejrůznějších provozních záležitostí, přinášených denním životem (např. zaparkování, přistavení vozidla, úklidové služby, donáška jídla, hlídání dětí, venčení a hlídání domácích mazlíčků apod.). Pro obyvatele komplexu bude k dispozici centrální recepce s komplexním čtyřiadvacetihodinovým servisem a bezpečnostní službou.

Central Park Praha budil pozornost veřejnosti i odborníků od prvních zmínek. Bylo to dáno samozřejmě jeho rozsáhlostí, protože bytových projektů s 520 byty není v novodobé historii ČR tak mnoho.

Dalším důvodem je lokalita – pražský Žižkov, který je od centra metropole co by kamenem dohodil a možná ještě blíž. A stejně významná je exkluzivita projektu vyplývající z jeho mimořádného architektonického návrhu, z dispozic každého bytu a jejich vysokých standardů.

Výlučnost má jméno Central Park Praha

Vzorový byt otevřen

Central Park byt 2Sebelepší popis nenahradí vlastní zkušenost. Proto společnost CP Praha otevřela vzorový byt, který nejpřesvědčivěji ukazuje, v čem je projekt Central Park Praha a jeho byty výjimečný. Vzorový byt najdete v luxusním bytovém areálu Central Park Praha.

Ukazuje, jak může vypadat moderní bydlení 21. století s funkční originální architekturou a moderním designem. První dojem, který návštěvník získá, je pocit volnosti, světla a výjimečného propojení venkovního a vnitřního prostoru. Architektům se díky originální koncepci podařilo docílit pocitu soukromí v každém z bytů. 

Na standardech se nešetří

Central Park budovaJaké mají být standardy u tak luxusních bytů, jaké jsou v Central Parku Praha? Samozřejmě nemohou být jiné než vysoké. Od začátku prací na bytovém projektu Central Park Praha se počítalo, že standardy musejí být velmi vysoké.

Pro připomenutí, standardy se obecně rozumí především zařizovací předměty jako je sanitární keramika, baterie, sprchové kouty, vany atp. Stejný důraz se kladl na materiály použité na podlahách, na dveře, na obklady. Jednotlivé bytové jednotky jsou chlazeny velmi komfortním systémem VRV třetí generace. 

info

Bližší informace poskytne Realitní společnost České spořitelny, a.s., info linka: 800 227 227

Autor:

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Další z rubriky

Jak Hana Vagnerová studovala v USA

Hana Vagnerová

Herečka Hana Vagnerová se právě vrátila z jazykového pobytu v USA, kde pilovala angličtinu. Jak pobyt v USA hodnotí?...

Řiďte svůj podnik chytře s Business Intelligence

Řiďte svůj podnik chytře s Business Intelligence

Začalo to nápadem, který se realizoval v pronajaté místnosti o velikosti 20 metrů čtverečních. Brzy bylo nutné najít...

Univerzita Tomáše Bati patří k nejlepším světovým školám 3. tisíciletí

Univerzita Tomáše Bati patří k nejlepším světovým školám 3. tisíciletí

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně (UTB) patří k nejlepším světovým univerzitám, které vznikly ve 3. tisíciletí.

Najdete na iDNES.cz