Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

V Plzni na Roudné se připravuje výjimečná stavba

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Dva nadstandardní polyfunkční domy vyrostou do roku 2015 v plzeňské čtvrti Roudná, která je mezi Plzeňany ceněná zejména kvůli klidu. Pulsující historické centrum západočeské metropole je ale vzdáleno jen pět minut chůze.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

V Plzni na Roudné se připravuje výjimečná stavba | foto: Vizualizace

Projekt Livingstone nabízí velkoryse řešené bytové i nebytové prostory, které uspokojí i ty nejnáročnější klienty.    

Investor nám prozradil, že při přípravě projektu vsadil právě na jedinečnost lokality, ve které chce tento ojedinělý záměr realizovat. Roudná je malá klidná čtvrť s bohatou historií, nalézá se v těsné blízkosti historického centra Plzně a současně je obklopena zelení a sportovišti. V docházkové vzdálenosti je řada restaurací a obchodů. To vytváří předpoklady nejen pro kvalitní bydlení, ale i pro úspěšné obchodní a jiné podnikatelské aktivity.

Projekt Livingstone je spojení úžasného místa, moderní architektury, inovativních technologií a vysoce individuálního přístupu ke klientovi ve stylu Shell & core. Investor zadal návrh stavby týmu zkušených architektů pod vedením Luboše Kouřima a výsledkem je výtvarně netradičně ztvárněná stavba, která citlivě reaguje na prostředí, ve kterém bude realizována a současně poskytuje budoucím uživatelům maximální komfort.

V Plzni na Roudné se připravuje výjimečná stavba

V Plzni na Roudné se připravuje výjimečná stavba

Skeletový konstrukční systém nabízí variabilitu dispozičního uspořádání obchodních i administrativních prostorů a netradiční dispozice luxusních bytů.

Větší z budov, devítipodlažní Livingstone I, nabízí ze všech bytů jedinečné výhledy na celou Roudnou, na centrum Plzně a současně na celou plzeňskou kotlinu. Prostorné balkony a terasy, které jsou součástí  jednotlivých bytů, nabízí pobyt v kultivovaném exteriéru v centru města. Samotné velkoryse řešené prostory uspokojí i ty nejnáročnější klienty, kteří dávají přednost kvalitnímu bydlení v jedinečné lokalitě. 

V Plzni na Roudné se připravuje výjimečná stavba

V Plzni na Roudné se připravuje výjimečná stavba

Ve všech bytech bude instalováno inteligentní ovládání jednotlivých funkcí bytu a celý interiér bude dotvořen podle individuálních požadavků ve spolupráci s interiérovými architekty a designery tak, aby splnilo veškerá očekávání uživatele. Samozřejmostí je možnost dodání interiéru "na klíč“ od renomovaných výrobců. 

V pětipodlažním objektu Livingstone II jsou situovány rovněž obchodní a administrativní prostory společně s byty. I když se jedná o plošně méně luxusní prostory, také nabídnou klientům dostatek prostoru k příjemnému životu. Pokud se rozhodnete naše prostory využívat  pro své podnikání, můžete počítat s nadstandardním pracovním prostředím, které zcela jistě dopomůže k rozvoji vašich obchodních aktivit.

Parkování pro všechny budoucí majitele bytů a komerčních prostor a jejich hosty bude zajištěno v nejnižších podlažích obou domů a také na venkovním uzavřeném parkovišti mezi oběma objekty. Více informací o projektu najdete na stránkách www.living-stone.cz.
 

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Jsme nejlepší, říká ředitel nemocnice, v níž se točil seriál Malé lásky

Jsme nejlepší, říká ředitel nemocnice, v níž se točil seriál Malé lásky.

Nový centrální příjem, chirurgický pavilon, psychiatrická klinika, obnova poloviny lůžkového fondu – to jsou některé z...

Dešťovka je kamarád

Pokus s hlínou ve zkumavkách

Na patnácti plzeňských mateřských školách se děti hravou formou seznamovaly s dešťovou vodou ve své zahradě....

Jaký byl rok 2017 u Lorenc Logistic, s.r.o.

Jaký byl rok 2017 u Lorenc Logistic, s.r.o.

Blížící se konec roku je vždy ideální příležitostí se ohlédnout a připomenout si, co všechno se vlastně za toto období...

Najdete na iDNES.cz