Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

V peněžní nouzi se může ocitnout každý z nás, okamžité řešení nabízí Zastavárna u Lukáše

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Všichni jsme to už někdy zažili - zrovna v období, kdy jsme měli velké výdaje, se objevilo něco nepředpokládaného. Porucha auta, zdravotní problémy, pojištění, doplatky za energie a podobně.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

V peněžní nouzi se může ocitnout každý z nás, okamžité řešení nabízí Zastavárna u Lukáše | foto: Zastavárna u Lukáše

Nedostatek finančních prostředků na splacení závazků si mnohdy nezpůsobíme vlastní vinou a zbytečně nás trápí. Neuchylujte se proto k pochybným půjčkám a využijte služeb Zastavárny u Lukáše se sídlem v Ostravě-Porubě.

Zastavárna nabízí pomoc v nouzi těm, kteří mají zájem

Firma si zakládá na osobním přístupu k zákazníkovi a kromě klasických služeb zastavárny nabízí také poradenství v oblasti financí. Dozvíte se, kde ušetřit a jaké řešení bude pro váš finanční problém nejefektivnější.

„Primární je pro nás pomoc lidem. Často se totiž kvůli tlaku okolí dostanou do jakési spirály a nevidí své možnosti. Snažíme se proto orientovat na zákazníky, kteří skutečně chtějí svou situaci řešit,“ říká jednatel zastavárny.

Provozovnu tvoří otevřený prostor, jehož cílem je transparentnost a seriózní jednání. Zajišťuje tak klientům v peněžní nouzi diskrétní možnost získání menšího obnosu, který právě potřebují. Někteří zákazníci se vracejí i pravidelně, například když čekají, než jim přijdou finanční příspěvky.

V peněžní nouzi se může ocitnout každý z nás, okamžité řešení nabízí Zastavárna...

Nízké příjmy nebo platební neschopnost? Získejte peníze hned

Častými klienty jsou lidé s nízkými příjmy, kteří jsou ekonomicky závislí na sociálních dávkách a dalších příspěvcích. Ty však nemají pravidelný termín, zatímco jejich platby fixní dobu splatnosti mají. Řada lidí se také ocitne v nesnázích vinou chyby či vlastní nepozornosti. Nabídnutím vámi vybrané věci najdete v Zastavárně u Lukáše okamžitý způsob, jak svůj problém vyřešit ještě v ten den.

Zvláště pro podnikatele a drobné živnostníky může být platební neschopnost velmi stresující. Tím spíše, pokud potřebují včas vyplatit mzdy zaměstnancům nebo uhradit materiál a čekají například na splátku faktur. Žádná banka vám v dané situaci nepůjčí odpovídající prostředky na přechodnou dobu, protože jste registrováni v rejstříku dlužníků. Pro tyto příležitosti slouží právě zastavárna. Funguje jako záchranná síť, která vás nasměruje a poradí vám, jak příště platební neschopnosti předejít. Ztráta finančních prostředků není nic, za co by se měl člověk stydět, pokud má skutečně zájem proti ní něco podniknout.

V peněžní nouzi se může ocitnout každý z nás, okamžité řešení nabízí Zastavárna...

Kvalitní věc za nízkou cenu? Stačí si vybrat z nabídky

V Zastavárně u Lukáše můžete také věci výhodně nakoupit. Pokud sháníte kvalitní věc, ale v běžném obchodě je její cena vysoká, mohla by se vám líbit varianta použité věci v dobrém stavu za sníženou cenu. Tak pro vás bude zboží, které byste si běžně nemohli dovolit, dostupnější. Například trendy v elektronice se stále mění a kupovat nákladné věci dětem je mnohdy zbytečné, přesto jim je můžete dopřát.

Potřebujete nějakou věc pouze krátkodobě (třeba při rekonstrukci bytu, na chatu či zahradu) a nechce se vám kupovat nová? Pak jste na správném místě. V sortimentu zastavárny nejdete řadu takového zboží za velmi dobrou cenu. Více informací najdete na webových stránkách www.u-lukase.cz.

V peněžní nouzi se může ocitnout každý z nás, okamžité řešení nabízí Zastavárna...

Zastavárna u Lukáše pomáhá vyřešit svízelnou finanční situaci možnostmi, o kterých lidé často nevědí. Ale také vám při koupi věcí ušetří zbytečné výdaje. Přijďte se podívat do provozovny v Ostravě-Porubě a dozvědět se více.

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Jak jsme vlastně začínali aneb Pohled do 25. leté historie firmy ISOTRA a.s.

Jak jsme vlastně začínali aneb Pohled do 25. leté historie firmy ISOTRA a.s.

Po sametové revoluci dostali všichni občané České republiky možnost soukromě podnikat. V tu dobu jsme náhodou narazili...

Virtuální svět otevřel své brány v ostravském Avion Shopping Parku 16. října

Virtuální svět otevřel své brány v ostravském Avion Shopping Parku 16. října.

Unikátní interaktivní výstavu plnou moderních technologií otevřelo nákupní centrum Avion Shopping Park Ostrava ve svých...

Na Univerzitě Palackého řešíte své studium přes mobil

Na Univerzitě Palackého řešíte své studium přes mobil.

Univerzita Palackého v Olomouci udává v posledních letech trendy v mnoha oblastech. Jako první v Česku přišla s vlastní...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz