Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

V peněžní nouzi se může ocitnout každý z nás, okamžité řešení nabízí Zastavárna u Lukáše

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Všichni jsme to už někdy zažili - zrovna v období, kdy jsme měli velké výdaje, se objevilo něco nepředpokládaného. Porucha auta, zdravotní problémy, pojištění, doplatky za energie a podobně.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

V peněžní nouzi se může ocitnout každý z nás, okamžité řešení nabízí Zastavárna u Lukáše | foto: Zastavárna u Lukáše

Nedostatek finančních prostředků na splacení závazků si mnohdy nezpůsobíme vlastní vinou a zbytečně nás trápí. Neuchylujte se proto k pochybným půjčkám a využijte služeb Zastavárny u Lukáše se sídlem v Ostravě-Porubě.

Zastavárna nabízí pomoc v nouzi těm, kteří mají zájem

Firma si zakládá na osobním přístupu k zákazníkovi a kromě klasických služeb zastavárny nabízí také poradenství v oblasti financí. Dozvíte se, kde ušetřit a jaké řešení bude pro váš finanční problém nejefektivnější.

„Primární je pro nás pomoc lidem. Často se totiž kvůli tlaku okolí dostanou do jakési spirály a nevidí své možnosti. Snažíme se proto orientovat na zákazníky, kteří skutečně chtějí svou situaci řešit,“ říká jednatel zastavárny.

Provozovnu tvoří otevřený prostor, jehož cílem je transparentnost a seriózní jednání. Zajišťuje tak klientům v peněžní nouzi diskrétní možnost získání menšího obnosu, který právě potřebují. Někteří zákazníci se vracejí i pravidelně, například když čekají, než jim přijdou finanční příspěvky.

V peněžní nouzi se může ocitnout každý z nás, okamžité řešení nabízí Zastavárna...

Nízké příjmy nebo platební neschopnost? Získejte peníze hned

Častými klienty jsou lidé s nízkými příjmy, kteří jsou ekonomicky závislí na sociálních dávkách a dalších příspěvcích. Ty však nemají pravidelný termín, zatímco jejich platby fixní dobu splatnosti mají. Řada lidí se také ocitne v nesnázích vinou chyby či vlastní nepozornosti. Nabídnutím vámi vybrané věci najdete v Zastavárně u Lukáše okamžitý způsob, jak svůj problém vyřešit ještě v ten den.

Zvláště pro podnikatele a drobné živnostníky může být platební neschopnost velmi stresující. Tím spíše, pokud potřebují včas vyplatit mzdy zaměstnancům nebo uhradit materiál a čekají například na splátku faktur. Žádná banka vám v dané situaci nepůjčí odpovídající prostředky na přechodnou dobu, protože jste registrováni v rejstříku dlužníků. Pro tyto příležitosti slouží právě zastavárna. Funguje jako záchranná síť, která vás nasměruje a poradí vám, jak příště platební neschopnosti předejít. Ztráta finančních prostředků není nic, za co by se měl člověk stydět, pokud má skutečně zájem proti ní něco podniknout.

V peněžní nouzi se může ocitnout každý z nás, okamžité řešení nabízí Zastavárna...

Kvalitní věc za nízkou cenu? Stačí si vybrat z nabídky

V Zastavárně u Lukáše můžete také věci výhodně nakoupit. Pokud sháníte kvalitní věc, ale v běžném obchodě je její cena vysoká, mohla by se vám líbit varianta použité věci v dobrém stavu za sníženou cenu. Tak pro vás bude zboží, které byste si běžně nemohli dovolit, dostupnější. Například trendy v elektronice se stále mění a kupovat nákladné věci dětem je mnohdy zbytečné, přesto jim je můžete dopřát.

Potřebujete nějakou věc pouze krátkodobě (třeba při rekonstrukci bytu, na chatu či zahradu) a nechce se vám kupovat nová? Pak jste na správném místě. V sortimentu zastavárny nejdete řadu takového zboží za velmi dobrou cenu. Více informací najdete na webových stránkách www.u-lukase.cz.

V peněžní nouzi se může ocitnout každý z nás, okamžité řešení nabízí Zastavárna...

Zastavárna u Lukáše pomáhá vyřešit svízelnou finanční situaci možnostmi, o kterých lidé často nevědí. Ale také vám při koupi věcí ušetří zbytečné výdaje. Přijďte se podívat do provozovny v Ostravě-Porubě a dozvědět se více.

Autor:

Nejčtenější

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním.

Chránit obyvatele před následky sucha i extrémů počasí pomohou starostům nové dotace z fondů EU. Rezort životního...

Uspějí české týmy v Evropské lize? Tipér makula80 míří na 676 700 Kč

Uspějí české týmy v Evropské lize? Tipér makula80 míří na 676 700 Kč

Po Lize mistrů i o postup do play off zahrají i tři české týmy v Evropské lize. Plzni a Slavii tipéři věří, naopak Zlín...

Jak vybrat vánoční stromek a jak se o něj starat

Jak vybrat vánoční stromek a jak se o něj starat

Jen málokdo v ČR nemá na Štědrý den ozdobený stromeček. Většina lidí a určitě všechny rodiny s dětmi pak chtějí vánoční...

Ve výběru barvy vozu jsme konzervativní

Ve výběru barvy vozu jsme konzervativní.

I když automobilky nabízejí stále více různých atraktivních barev, zákazníci u nových automobilů nadále nejraději volí...

Další z rubriky

Ostravar slaví 120 a o víkendu zve všechny na narozeninovou oslavu do pivovaru

Ostravar slaví 120 a o víkendu zve všechny na narozeninovou oslavu do pivovaru.

Pivovar Ostravar oslaví dvacátého čtvrtého října již své 120. narozeniny. Od chvíle, kdy první vrchní sládek...

Z výroby v garáži na mezinárodní výstavy. Opavská ISOTRA slaví 25 let

Z výroby v garáži na mezinárodní výstavy. Opavská ISOTRA slaví 25 let

Bohumír Blachut a Erich Stavař – dvě jména, která dala regionu jednu z nejúspěšnějších firem. Gigant stínicí techniky...

Do ostravského Avion Shopping Parku zavítá Anděl Páně

Fotografie z natáčení filmu Anděl Páně.

Letošní Vánoce budou v Avionu zahájeny 18. listopadu slavnostním rozsvícením vánoční výzdoby.

Najdete na iDNES.cz