Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

V Pekařství Limma sází na poctivé suroviny a férový přístup

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Poctivý chléb z kvalitních surovin nebo křupavé rohlíčky či voňavé housky se dnes hledají těžko. V supermarketech na ně nenarazíte a tak musíte trochu zapátrat. Pokud se vám povede najít si svého pekaře, který se svému řemeslu věnuje s láskou, máte vyhráno.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

V Pekařství Limma sází na poctivé suroviny a férový přístup | foto: Pekařství Limma

Můžete se každý den těšit na poctivé dobroty, třeba takové, jaké dělají v Pekařství Limma v České Kamenici www.pekarstvilimma.cz. Z poctivých surovin, klasickým postupem, jednoduše tak dobré, že se pro ně budete vracet zas a znova. Nabídnou zde zákazníkům mnohem víc, než jen čerstvý chléb.

„Chceme, aby nás zákazníci vnímali jako regionálního výrobce s nejlepší kvalitou nabízeného sortimentu. Naší vizí je cesta spolupráce s regionálními výrobci s podobnou filozofií tak, abychom veřejnosti dokázali nabídnout přátelskou alternativu k unifikovaným nadnárodním továrnám na „konzum“ a to vše při nadstandardní kvalitě nejen výrobků, ale také celkového servisu,“ říká ředitel společnosti Michal Svoboda. Podle něj úspěch firmy závisí také na poctivém přístupu k práci u všech zaměstnanců a především férovém přístupu k zákazníkům.

Závin
V Pekařství Limma sází na poctivé suroviny a férový přístup
V Pekařství Limma sází na poctivé suroviny a férový přístup
Pečivo

„Myslím, že pokud se snažíte k lidem přistupovat férově, tak to časem poznají a zjistí, že se pro ně snažíme dělat vše, jak nejlépe umíme. To znamená, že používáme pouze kvalitní suroviny, klasické postupy výroby. Zákazník nejlépe pozná kvalitu například na náplních. Máli-li být náplň rybízová, je v ní rybíz a stejně tak u ostatních druhů je višeň skutečně višní, mák makem a tak dále. Lidé u nás dostanou čerstvě upečené zboží, které dobře chutná, hezky vypadá a pokud si u nás koupí například chleba, mohou si být jisti, že i za tři nebo čtyři dny to bude pořád ten stejný chléb. Bude stále dobrý, nerozdrolí se, nezplesniví. Zároveň jsou všechny naše chleby vyráběny bez umělých přísad „éček“. Snažíme se k zákazníkům přistupovat férově, konečné rozhodnutí zda u nás nakoupí je totiž vždy pouze na nich,“ vysvětluje filosofii Pekařství Limma jeho majitel.

Pekařství boduje u zákazníků i v soutěžích

A že se českokamenickému Pekařství Limma daří své tvrzení naplňovat, potvrzují i ocenění jejich výrobků. Například titulem Regionální potravina Ústeckého kraje 2013 se může chlubit jejich skvělý Kvasový chléb.

Kvasový chléb

Kvasový chléb

„Při jeho výrobě používáme stabilizovaný žitný kvas, který si sami vyvádíme. Výsledkem je pak skvělá chuť kombinovaná s bezkonkurenční trvanlivostí a báječným vzhledem,“ popisuje Michal Svoboda.

Letos českokameničtí pekaři přihlásili výrobky do dvou kategorií v soutěži o Výrobek Ústeckého Kraje – Kraje Přemysla Oráče a obě kategorie vyhráli. V kategorii Pekařské výrobky (chléb, běžné pečivo, slané pečivo) získal pomyslné zlato Žitný chléb a v kategorii Pekařské výrobky (jemné pečivo, sladké pečivo, trvanlivé pečivo, perníčky) slavily úspěch Svatební koláčky.

„Jsme moc rádi, že nejen zákazníci, ale i odborná porota oceňuje výsledky naší práce. Získaná ocenění nás samozřejmě velmi těší, ale zároveň je to pro nás obrovský závazek, zejména vůči našim zákazníkům,“ zdůrazňuje ředitel pekařské firmy.

Před pár dny představili v Pekařství Limma čerstvou novinku – Sládkovo zrno. Křupavou dobrotu vytvořenou kombinací přírodního ječného sladu a sladové ječného extraktu, což společně vytváří typickou příjemně nasládlou chuť. Výsledný dojem dotváří slunečnicové a lněné semínko, díky kterým se Sládkovo zrno patří mezi oblíbené více zrnné pekařské výrobky.

V Pekařství Limma sází na poctivé suroviny a férový přístup

V Pekařství Limma sází na poctivé suroviny a férový přístup

Pečou už dvacet tři let

Pekařství LIMMA v České Kamenici existuje již od roku 1991. Firma prošla postupným rozvojem od devadesátých let až po současnost. Provozuje pekařskou výrobu v České Kamenici a deset vlastních prodejen v regionu. www.pekarstvilimma.cz. Kromě toho dodávají zdejší pekaři výrobky desítkám dalších zákazníků. Ve firmě pracuje 40 zaměstnanců.

Linecké
Linecké

Linecké

Ve stálém sortimentu má Pekařství Limma více než sto výrobků a další „speciality“ vyrábí dle přání zákazníků. Třeba vlastní cukroví o vánocích, beránky a mazance o velkonocích nebo speciality na přání pro zvláštní příležitosti. Sortiment pekařství je velmi pestrý a najdete zde snad všechny tradiční pekařské výrobky. V České Kamenici pečou zhruba deset druhů chleba, běžné i jemné pečivo, plundrové a listové a také několik druhů koblih a trvanlivé linecké.

Pekařství Limma

Pekařství Limma

Více informací o Pekařství Limma a jeho novinkách najdete na profilu www.facebook.com/PekarstviLimma a www.pekarstvilimma.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Další z rubriky

Aperam, zaměstnavatel ústeckého regionu, hledá nové zaměstnance

Společnost  Aperam hledá operátory výroby, řidiče VZV a manipulanty.

Společnost Aperam se letos opět stala vítězem soutěže Zaměstnavatel regionu v Ústeckém kraji v kategorii do 500...

Severočeši se sucha bát nemusí. SVS zajišťuje dostatek pitné vody

Generální ředitel Severočeské vodárenské společnosti (SVS) Bronislav Špičák

Dlouhotrvající sucho dělá na řadě míst ČR dodavatelům pitné vody starosti. Někde jsou lidé závislí na cisternách,...

V Teplicích se otevřela prodejna HECHT. Nejen pro zahrádkáře a kutily

V Teplicích se otevřela prodejna HECHT. Nejen pro zahrádkáře a kutily

Nová prodejna české značky HECHT se otevřela v Teplicích. Najdete zde vše pro zahradu a dílnu, ale i další výrobky...

Najdete na iDNES.cz