Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

V Pekařství Limma sází na poctivé suroviny a férový přístup

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Poctivý chléb z kvalitních surovin nebo křupavé rohlíčky či voňavé housky se dnes hledají těžko. V supermarketech na ně nenarazíte a tak musíte trochu zapátrat. Pokud se vám povede najít si svého pekaře, který se svému řemeslu věnuje s láskou, máte vyhráno.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

V Pekařství Limma sází na poctivé suroviny a férový přístup | foto: Pekařství Limma

Můžete se každý den těšit na poctivé dobroty, třeba takové, jaké dělají v Pekařství Limma v České Kamenici www.pekarstvilimma.cz. Z poctivých surovin, klasickým postupem, jednoduše tak dobré, že se pro ně budete vracet zas a znova. Nabídnou zde zákazníkům mnohem víc, než jen čerstvý chléb.

„Chceme, aby nás zákazníci vnímali jako regionálního výrobce s nejlepší kvalitou nabízeného sortimentu. Naší vizí je cesta spolupráce s regionálními výrobci s podobnou filozofií tak, abychom veřejnosti dokázali nabídnout přátelskou alternativu k unifikovaným nadnárodním továrnám na „konzum“ a to vše při nadstandardní kvalitě nejen výrobků, ale také celkového servisu,“ říká ředitel společnosti Michal Svoboda. Podle něj úspěch firmy závisí také na poctivém přístupu k práci u všech zaměstnanců a především férovém přístupu k zákazníkům.

Závin
V Pekařství Limma sází na poctivé suroviny a férový přístup
V Pekařství Limma sází na poctivé suroviny a férový přístup
Pečivo

„Myslím, že pokud se snažíte k lidem přistupovat férově, tak to časem poznají a zjistí, že se pro ně snažíme dělat vše, jak nejlépe umíme. To znamená, že používáme pouze kvalitní suroviny, klasické postupy výroby. Zákazník nejlépe pozná kvalitu například na náplních. Máli-li být náplň rybízová, je v ní rybíz a stejně tak u ostatních druhů je višeň skutečně višní, mák makem a tak dále. Lidé u nás dostanou čerstvě upečené zboží, které dobře chutná, hezky vypadá a pokud si u nás koupí například chleba, mohou si být jisti, že i za tři nebo čtyři dny to bude pořád ten stejný chléb. Bude stále dobrý, nerozdrolí se, nezplesniví. Zároveň jsou všechny naše chleby vyráběny bez umělých přísad „éček“. Snažíme se k zákazníkům přistupovat férově, konečné rozhodnutí zda u nás nakoupí je totiž vždy pouze na nich,“ vysvětluje filosofii Pekařství Limma jeho majitel.

Pekařství boduje u zákazníků i v soutěžích

A že se českokamenickému Pekařství Limma daří své tvrzení naplňovat, potvrzují i ocenění jejich výrobků. Například titulem Regionální potravina Ústeckého kraje 2013 se může chlubit jejich skvělý Kvasový chléb.

Kvasový chléb

Kvasový chléb

„Při jeho výrobě používáme stabilizovaný žitný kvas, který si sami vyvádíme. Výsledkem je pak skvělá chuť kombinovaná s bezkonkurenční trvanlivostí a báječným vzhledem,“ popisuje Michal Svoboda.

Letos českokameničtí pekaři přihlásili výrobky do dvou kategorií v soutěži o Výrobek Ústeckého Kraje – Kraje Přemysla Oráče a obě kategorie vyhráli. V kategorii Pekařské výrobky (chléb, běžné pečivo, slané pečivo) získal pomyslné zlato Žitný chléb a v kategorii Pekařské výrobky (jemné pečivo, sladké pečivo, trvanlivé pečivo, perníčky) slavily úspěch Svatební koláčky.

„Jsme moc rádi, že nejen zákazníci, ale i odborná porota oceňuje výsledky naší práce. Získaná ocenění nás samozřejmě velmi těší, ale zároveň je to pro nás obrovský závazek, zejména vůči našim zákazníkům,“ zdůrazňuje ředitel pekařské firmy.

Před pár dny představili v Pekařství Limma čerstvou novinku – Sládkovo zrno. Křupavou dobrotu vytvořenou kombinací přírodního ječného sladu a sladové ječného extraktu, což společně vytváří typickou příjemně nasládlou chuť. Výsledný dojem dotváří slunečnicové a lněné semínko, díky kterým se Sládkovo zrno patří mezi oblíbené více zrnné pekařské výrobky.

V Pekařství Limma sází na poctivé suroviny a férový přístup

V Pekařství Limma sází na poctivé suroviny a férový přístup

Pečou už dvacet tři let

Pekařství LIMMA v České Kamenici existuje již od roku 1991. Firma prošla postupným rozvojem od devadesátých let až po současnost. Provozuje pekařskou výrobu v České Kamenici a deset vlastních prodejen v regionu. www.pekarstvilimma.cz. Kromě toho dodávají zdejší pekaři výrobky desítkám dalších zákazníků. Ve firmě pracuje 40 zaměstnanců.

Linecké
Linecké

Linecké

Ve stálém sortimentu má Pekařství Limma více než sto výrobků a další „speciality“ vyrábí dle přání zákazníků. Třeba vlastní cukroví o vánocích, beránky a mazance o velkonocích nebo speciality na přání pro zvláštní příležitosti. Sortiment pekařství je velmi pestrý a najdete zde snad všechny tradiční pekařské výrobky. V České Kamenici pečou zhruba deset druhů chleba, běžné i jemné pečivo, plundrové a listové a také několik druhů koblih a trvanlivé linecké.

Pekařství Limma

Pekařství Limma

Více informací o Pekařství Limma a jeho novinkách najdete na profilu www.facebook.com/PekarstviLimma a www.pekarstvilimma.cz.

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Univerzita v Ústí postaví moderní centrum za 600 miliónů

Univerzita v Ústí postaví moderní centrum za 600 miliónů

Ústecká univerzita se rozroste o další moderní stavbu. Na prázdném místě po bývalé porodnici přímo v kampusu vyroste...

Mechanické invalidní vozíky a chodítka je často výhodnější si půjčit

Mechanické invalidní vozíky a chodítka je často výhodnější si půjčit

Zdravotnické pomůcky nejsou zrovna nejlevnější záležitostí, proč si je tedy kupovat? Zvláště, když například mechanické...

Letní období - maximální tempo na stavbách SVS

Severočeská vodárenská společnost

Severočeská vodárenská společnost a. s. (dále SVS) je na území Ústeckého a podstatné části Libereckého kraje, kde žije...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz