Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

V nejtěžší chvíli pomůže Pohřební ústav Pegas CZ

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
"Život a smrt jsou jako řeka a moře." (Chalil Džibrán) Veškeré pohřební služby vám spolehlivě zajistí Pohřební ústav Pegas CZ.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

V nejtěžší chvíli pomůže Pohřební ústav Pegas CZ | foto: Pohřební ústav Pegas CZ

Pohřební ústav Pegas CZ s patnáctiletou tradicí, člen Sdružení pohřebnictví v ČR,
vám na vysoké úrovni poskytne komplexní pietní služby. Kvalifikování pracovníci vám budou oporou v každé situaci a ochotně pomohou se všemi náležitostmi, týkajícími se úmrtí vašich blízkých.

Všechny pohřební služby zajistí v širokém rozsahu, umožňujícím každému, aby poslední rozloučení se zesnulým odpovídalo jeho představám i možnostem.
Můžete se s důvěrou obrátit na libovolnou z šesti objednávkových kanceláří na území Prahy.

Pohřeb je tak možné zařídit např. v Praze 2, Kateřinská 13, v blízkosti stanice metra I.P. Pavlova. K dispozici jsou vám tu denně včetně víkendů a svátků.
Pokud si budete přát, můžete sjednat pohřeb i v klidu vašeho domova.

Garantujeme komplexní kvalitní služby

Pohřební služba Pegas zajistí vše potřebné, od převozu zesnulého, výběru varianty smutečního rozloučení, výběru obřadní síně, rakve, květinové výzdoby a darů, ozdobného obalu na urnu až po vytištění parte dle vašeho výběru na počkání. Samozřejmostí je poskytnutí informací o notářském řízení, vydání úmrtního listu, sociálních dávkách, odhlášení důchodu apod.

Pohřební ústav Pegas disponuje vlastním technickým zázemím i moderním
vozovým parkem. Péči o zesnulého od převozu až do doby pohřbu zajišťují výhradně kvalifikovaní pracovníci samotné pohřební služby.

V nejtěžší chvíli pomůže Pohřební ústav Pegas CZ

Převozy zesnulých v Praze, ČR i v zahraničí

Pohřební ústav Pegas CZ působí zejména v Praze, kde zajišťuje nepřetržitě
převozy zesnulých z místa úmrtí v Praze a okolí do 45 minut po nahlášení na nonstop telefonické lince +420 725 900 800. Samozřejmě poskytuje převozní služby po celé ČR i v zahraničí.

Zahraniční oddělení Pohřebního ústavu Pegas s dlouholetými zkušenostmi v této oblasti spolupracuje s nejvýznamnějšími pojišťovnami, asistenčními službami i zastupitelskými orgány ČR v zahraničí i cizích států na území ČR.

Pomůže vám v jakékoliv situaci související s úmrtím našeho občana v zahraničí či občana cizího státu v ČR i jinde v Evropě. Spolupracuje s renomovanými pohřebními ústavy a agenturami z celého světa a disponuje rozsáhlou sítí prověřených kontaktů.

V rámci repatriačních služeb zajistí vše potřebné, např. transportní rakve
dle předpisů, hygienická povolení, hygienické a kosmetické úpravy zesnulého, balzamaci, celní formality, jednání s příslušným konzulárním oddělením, soudní překlady dokumentů apod.

Převozy zajišťuje dle vzdálenosti letecky nebo prostřednictvím svých speciálních moderních vozů s chlazením celého přepravního prostoru.

Podrobnější informace o Pohřebním ústavu Pegas CZ, kompletní nabídku služeb včetně obrazového výběru květinových darů, rakví, uren, obřadních síní, praktické informace pro pozůstalé a další najdete na internetové adrese www.pohrebpegas.cz.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

St. Petersburg Festival Ballet uvede úchvatná baletní představení.
St. Petersburg Festival Ballet uvede úchvatná baletní představení

Skvělé a velkolepé umělecké těleso St. Petersburg Festival Ballet disponuje vším, co lze nazvat ruskou školou klasického baletu, tj. veškerou přísnou elegancí...  celý článek

Skákat pro zdravé srdce dorazilo přes pět stovek žáků.
Na akci Skákat pro zdravé srdce dorazilo přes pět stovek žáků

I za nepříznivého počasí dorazilo na akci Skákejme pro zdravé srdce, kterou pořádal v pondělí 25. září 2017 na Kostelním náměstí v Ústí nad Labem Nadační fond...  celý článek

První globální ročník soutěže „P&G CEO Challenge“ je otevřen.
První globální ročník soutěže „P&G CEO Challenge“ je otevřen

Zájemci se mohou začít registrovat do prvního globálního ročníku prestižní soutěže společnosti Procter & Gamble – P&G CEO CHALLENGE. Soutěž CEO CHALLENGE...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.