Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

V mechatronice leteckých simulátorů je firma OCHI-INŽENÝRING jedinečná

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Ostravská společnost s rodinnou tradicí má dlouholeté zkušenosti s realizací projektů a dodávkami nejrůznějších technologických systémů. Kromě toho se také věnuje vlastnímu výzkumu a dalšímu vývoji.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

V mechatronice leteckých simulátorů je firma OCHI-INŽENÝRING jedinečná | foto: OCH-INŽENÝRING

V této oblasti se snaží být stále napřed, a proto může spolupracovat s významnými českými i zahraničními firmami. Cílem OCHI-INŽENÝRING je odběratelům zajistit spolehlivost a dlouhou životnost zařízení při častém provozu. Nabízí také jejich servis a opravy. Své nabyté zkušenosti může firma zúročit v dalších zajímavých činnostech, například v tvorbě divadelní techniky. Nebojí se čelit novým úkolům a rozpohybovat je. Jak už praví firemní motto, "Jednoduché dodají všichni, speciální pouze připravení“.

Školení pilotů vyžaduje speciální techniku i software

OCHI-INŽENÝRING zajišťuje dodávky mechatroniky mechanicko-pohonové části pro ruskou firmu DINAMIKA MOSKVA, která je 4. největším světovým dodavatelem HIGH TECH leteckých simulátorů. Tato spolupráce probíhá za podpory ukrajinské partnerské firmy HYDROMAX. Letecké simulátory jsou složitá a precizní zařízení. Díky svému výzkumu a vývoji firma úspěšně zdokonalila elektrohydraulický pohonový systém včetně lokálního regulačního systému a také software pro řízení 6 speciálních elektrohydraulických aktuátorů. Ty zajišťují, aby se maketa letecké kabiny se školenými piloty mohla pohybovat v prostoru. Model letecké kabiny včetně makety ovládacích přístrojových panelů a vizuálně-animačního leteckého programu dodává ruský odběratel. 

Ve srovnání se světovou konkurencí je řešení firmy OCHI-INŽENÝRING výhodné z hlediska inovací i ceny. Využívá totiž poměrně štíhlé a lehké elektrohydraulické aktuátory s dosažením vysoké dynamické tuhosti. 

V mechatronice leteckých simulátorů je firma OCHI-INŽENÝRING jedinečná

V mechatronice leteckých simulátorů je firma OCHI-INŽENÝRING jedinečná

6D Simulátor v nové zkušebně by měl přinést další podstatná vylepšení

V rámci projektu OPPI Potenciál s názvem "Vývojové centrum – víceúčelová mechatronika“ nainstalovala firma v prostorách nové mechatronické zkušebny již zmíněný 6D Simulátor. Tento funkční vzorek slouží k průběžnému aplikačnímu výzkumu a experimentálnímu vývoji. Tímto způsobem má OCHI-INŽENÝRING v plánu dosáhnout řady inovací, jako například zvýšit bezpečnost mechatroniky, zvýšit přesnost polohové regulace aktuátorů nebo optimalizovat konstrukční uspořádání prostorových uchycovacích ložisek. Jedním z dalších cílů je aplikovat přesné "tiché“ elektromechanické aktuátory a snížit energetickou náročnost pohonu. Právě tyto cíle jsou náplní projektu OPPI Potenciál a budou zahrnuty v budoucích dotačních projektech. 

Spolu s partnerem DINAMIKA MOSKVA připravuje OCH-INŽENÝRING nový mezinárodní projekt ERASME. Ten se bude zaměřovat na výzkum a vývoj nové generace simulátorů. Tyto aktivity by měly mít zásadní vliv na obchodní uplatnění produktu na rusko-východním trhu, který má významný potenciál.

Výsledky výzkumu a vývoje uplatní firma i v dalších projektově-realizačních zakázkách. Využijí se také v ostatních oborech, kterými se OCHI-INŽENÝRING zabývá, například v divadelní a zábavní technice nebo metalurgii.


Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Špičková díla vystavuje Galerie KODL

Emil Filla - Zátiší k zamyšlení, vyvolávací cena 2 300 000 Kč

Nenechte si ujít květnovou výstavu 250 jedinečných uměleckých děl, která se uskuteční od 30. dubna do 26. května v...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Keramika Soukup: rodinné impérium zrozené z vize a houževnatosti

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh Keramiky Soukup připomíná „americký sen“. Jejímu majiteli se podařilo vybudovat prosperující podnik navzdory...

Další z rubriky

TOP HOTEL Praha nabízí vše od ubytování až po prostory pro vaše akce

TOP Kongresová hala

Na Praze 4 najdete pouhých osm kilometrů jižně od centra města, avšak s výbornou dopravní dostupností, čtyřhvězdičkový...

Uvažujete o realizaci kovaného plotu? Máme 5 jeho hlavních předností

Uvažujete o realizaci kovaného plotu? Zde je 5 jeho hlavních předností

K modernímu bydlení ve vile či jakémkoli jiném typu rodinného domu patří stylový a funkční exteriér. Jeho základem by...

Keramika Soukup: rodinné impérium zrozené z vize a houževnatosti

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh Keramiky Soukup připomíná „americký sen“. Jejímu majiteli se podařilo vybudovat prosperující podnik navzdory...

Najdete na iDNES.cz