Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

V mechatronice leteckých simulátorů je firma OCHI-INŽENÝRING jedinečná

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Ostravská společnost s rodinnou tradicí má dlouholeté zkušenosti s realizací projektů a dodávkami nejrůznějších technologických systémů. Kromě toho se také věnuje vlastnímu výzkumu a dalšímu vývoji.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

V mechatronice leteckých simulátorů je firma OCHI-INŽENÝRING jedinečná | foto: OCH-INŽENÝRING

V této oblasti se snaží být stále napřed, a proto může spolupracovat s významnými českými i zahraničními firmami. Cílem OCHI-INŽENÝRING je odběratelům zajistit spolehlivost a dlouhou životnost zařízení při častém provozu. Nabízí také jejich servis a opravy. Své nabyté zkušenosti může firma zúročit v dalších zajímavých činnostech, například v tvorbě divadelní techniky. Nebojí se čelit novým úkolům a rozpohybovat je. Jak už praví firemní motto, "Jednoduché dodají všichni, speciální pouze připravení“.

Školení pilotů vyžaduje speciální techniku i software

OCHI-INŽENÝRING zajišťuje dodávky mechatroniky mechanicko-pohonové části pro ruskou firmu DINAMIKA MOSKVA, která je 4. největším světovým dodavatelem HIGH TECH leteckých simulátorů. Tato spolupráce probíhá za podpory ukrajinské partnerské firmy HYDROMAX. Letecké simulátory jsou složitá a precizní zařízení. Díky svému výzkumu a vývoji firma úspěšně zdokonalila elektrohydraulický pohonový systém včetně lokálního regulačního systému a také software pro řízení 6 speciálních elektrohydraulických aktuátorů. Ty zajišťují, aby se maketa letecké kabiny se školenými piloty mohla pohybovat v prostoru. Model letecké kabiny včetně makety ovládacích přístrojových panelů a vizuálně-animačního leteckého programu dodává ruský odběratel. 

Ve srovnání se světovou konkurencí je řešení firmy OCHI-INŽENÝRING výhodné z hlediska inovací i ceny. Využívá totiž poměrně štíhlé a lehké elektrohydraulické aktuátory s dosažením vysoké dynamické tuhosti. 

V mechatronice leteckých simulátorů je firma OCHI-INŽENÝRING jedinečná

V mechatronice leteckých simulátorů je firma OCHI-INŽENÝRING jedinečná

6D Simulátor v nové zkušebně by měl přinést další podstatná vylepšení

V rámci projektu OPPI Potenciál s názvem "Vývojové centrum – víceúčelová mechatronika“ nainstalovala firma v prostorách nové mechatronické zkušebny již zmíněný 6D Simulátor. Tento funkční vzorek slouží k průběžnému aplikačnímu výzkumu a experimentálnímu vývoji. Tímto způsobem má OCHI-INŽENÝRING v plánu dosáhnout řady inovací, jako například zvýšit bezpečnost mechatroniky, zvýšit přesnost polohové regulace aktuátorů nebo optimalizovat konstrukční uspořádání prostorových uchycovacích ložisek. Jedním z dalších cílů je aplikovat přesné "tiché“ elektromechanické aktuátory a snížit energetickou náročnost pohonu. Právě tyto cíle jsou náplní projektu OPPI Potenciál a budou zahrnuty v budoucích dotačních projektech. 

Spolu s partnerem DINAMIKA MOSKVA připravuje OCH-INŽENÝRING nový mezinárodní projekt ERASME. Ten se bude zaměřovat na výzkum a vývoj nové generace simulátorů. Tyto aktivity by měly mít zásadní vliv na obchodní uplatnění produktu na rusko-východním trhu, který má významný potenciál.

Výsledky výzkumu a vývoje uplatní firma i v dalších projektově-realizačních zakázkách. Využijí se také v ostatních oborech, kterými se OCHI-INŽENÝRING zabývá, například v divadelní a zábavní technice nebo metalurgii.

Hlavní zprávy

Další z rubriky

UCB Technometal: Specialista na litinové profily a barevné kovy
UCB Technometal: Specialista na litinové profily a barevné kovy

Hledáte spolehlivého dodavatele litinových profilů a barevných kovů? Pokud vám spolupráce s tím stávajícím nevyhovuje a vyžadujete lepší ceny, individuální...  celý článek

Je pro vás postup založení s.r.o. zdlouhavý? Máme pro vás tip
Je pro vás postup založení s.r.o. zdlouhavý? Máme pro vás tip

Postup založení s.r.o. je časově i finančně velmi náročný, navíc je zde riziko odmítnutí zápisu vaší firmy do obchodního rejstříku. Vyhněte se byrokracii a...  celý článek

Místo, kde historie ožívá: K prohlídce Prahy patří i návštěva legendárního...
Co zajímavého vidět v Praze? Navštivte legendární Hotel Paříž

Podzimní měsíce jsou pro procházky Prahou jako stvořené. Slunce má ještě sílu, vše je zahaleno v teplých barvách podzimu a lístky stromů se ladně snáší k zemi...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.