Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

V lední show Jen počkej, zajíci! vystoupí legendární Jozef Sabovčík

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Speciálním hostem lední show Jen počkej, zajíci!, která proběhne v Praze 12. 12. 2015, je legendární krasobruslař, dvojnásobný Mistr Evropy a držitel bronzové olympijské medaile Jozef Sabovčík.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

V lední show Jen počkej, zajíci! vystoupí legendární Jozef Sabovčík | foto: NOGUP agency s.r.o.

Lední show Jen počkej, zajíci! se pro velký úspěch z minulého roku, kdy ji vidělo více než 50 000 diváků, vrací na zimní stadiony. Od 17. října do 12. prosince 2015 se můžete těšit na 10 exkluzivních představení v 5 českých městech, a to navíc s hvězdným obsazením.

V lední show Jen počkej, zajíci! vystoupí legendární Jozef Sabovčík

Na ledě se znovu objeví Mistr Evropy Tomáš Verner, herec Michal Nesvadba a nově také mezinárodní skupina Acrobats On Ice, která pro show připravuje sérii vzdušné a sportovní akrobacie.

Jozef Sabovčík vystoupí ve speciálním pražském představení

V pražské verzi představení, které bude zároveň poslední, bude mít speciální roli Jozef Sabovčík, první krasobruslař, který na mezinárodní soutěži skočil čtverný skok. Od té doby se mu přezdívá „Jumping Joe“. Sabovčík ke svému obsazení v lední show říká: „Doma jsem během své kariéry vystupoval hodně málo. Teď, když začínám přemýšlet o konci profesionální dráhy, mi tato příležitost přišla vhod. Je mi přece jen už 50 a chci si ještě párkrát zabruslit před domácím publikem.“

V lední show Jen počkej, zajíci! vystoupí legendární Jozef Sabovčík

Lední show Jen počkej, zajíci! je pod taktovkou režiséra a choreografa Františka Blaťáka, o kterém Jozef Sabovčík říká: „S Františkem Blaťákem jsem spolupracoval naposledy před 30 lety a byl to právě on, kdo mi postavil program, s nímž jsem se prosadil na světové scéně. Nechám tedy úplně na něm, do čeho mě v show obsadí.“

Dějem vás provede Michal Nesvadba

Originální představení mělo premiéru 20. září 2014 v Praze a nabídlo rozmanitou podívanou se známými gagy hlavních postav Vlka a Zajíce. Nechyběla ani slavná scéna s motorkou a sajdkárou. Dějem, který vás zavede na pouť i do kouzelného zámku, provází herec Michal Nesvadba, který se na ledě pohybuje na speciálním kulatém pódiu a moderaci doplňuje triky s různými vzduchem létajícími rekvizitami.

Velkolepá show se vším všudy

Hudební čísla, kdy na ledě bruslí všech 50 špičkových krasobruslařů z celého souboru, patří k nejefektivnějším okamžikům celé show. Velkolepé podívané dominuje multifunkční scéna, jejíž součástí jsou projekční plochy, na které se promítají ukázky z kresleného seriálu, a nejrůznější atrakce v podobě trampolín, houpaček a malé ledové plochy na vyvýšené konstrukci.

V lední show Jen počkej, zajíci! vystoupí legendární Jozef Sabovčík

Jednotlivé postavy vstupují na scénu po jedné z nejoriginálnějších částí rozlehlé dekorace, desetimetrové skluzavce. „Skluzavky i další části kulis jsou pokryty syntetickým ledem, aby na nich bylo možné bruslit,“ prozradil režisér a choreograf František Blaťák.

Během dvouhodinového programu účinkující obléknou 350 masek a kostýmů, které navrhl výtvarník Roman Šolc. Kromě Vlka a Zajíce jsou mezi nimi také zvířata a pohádkové postavy, včetně Baby Jagy, která se svou pecí jezdí kolem ledové plochy.

Na scénáři se podílel syn původního autora seriálu Jen počkej, zajíci!

Základem představení je nově vytvořený scénář, který pro show na ledě připravil společně s Jiřím Sedláčkem Alexej Kotěnočkin, syn původního autora seriálu o Vlkovi a Zajíci. Výsledkem je interaktivní výpravná divadelní hra pro všechny věkové skupiny, s využitím hudby, zpěvu, tance a především špičkového krasobruslení.

V lední show Jen počkej, zajíci! vystoupí legendární Jozef Sabovčík

V programu zazní vedle původní hudby ze seriálu Jen počkej, zajíci! také hity skupiny Kabát, Daniela Landy, Karla Gotta nebo Ivety Bartošové.

Lední show Jen počkej, zajíci! uvádí společnost Ticket Art Production. Vstupenky nabízí sítě Ticket Art Praha a Ticketportal.

Termíny a místa představení:

17. 10. 2015 - Brno, DRFG Aréna , 13:30 a 17:00

7. 11. 2015 - České Budějovice, Budvar Aréna,  13:30 a 17:00

21. 11. 2015 - Ostrava, ČEZ Aréna, 13:30 a 17:00

28. 11. 2015 - Pardubice, Tipsport Aréna, 13:30 a 17:00

12. 12. 2015 - Praha, Tipsport Aréna, 13:30 a 17:00, special guest star: Jozef Sabovčík

Více informací o lední show Jen počkej, zajíci! najdete na

www.jenpockejzajici.cz nebo www.facebook.com/jenpockejzajicinalede

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Výstava Atlas od Daniela Hanzlíka vás pozve do tajuplného světa fyziky

Výstava Atlas od Daniela Hanzlíka vás pozve do tajuplného světa fyziky.

Nechte se okouzlit nevšední výstavou Daniela Hanzlíka, jejíž základní myšlenkou je prověřování fyzikálních principů a...

LadyPraga – láska na první notu

LadyPraga – láska na první notu.

Praha, 27. října 2017 – Popová formace s přesahy do několika hudebních stylů, výrazný a jistý vokální projev zpěvačky...

Autory si vybírám sám, říká Jan Třeštík z Hauch Gallery

Autory si vybírám sám, říká Jan Třeštík z Hauch Gallery.

Za projektem Hauch Gallery stojí Jan Třeštík, který v pražských Holešovicích od roku 2008 úspěšně provozoval soukromou...

Najdete na iDNES.cz