Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

V Jihlavě sídlí největší autosalon v regionu i výrobce dveří u nás

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
K nejvýznamnějším autorizovaným prodejcům vozů Škoda patří na Vysočině jednoznačně AUTO MÁCA – autocentrum Jihlava. Rovněž v Jihlavě má centrálu firma SAPELI s největším portfoliem dveří a zárubní v ČR. Není divu, že se podnikatelské aktivity obou úspěšných firem nyní propojily – díky ŠkoFINu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Osmnáct vozů Škoda v autocentru AUTO MÁCA připravených pro filmu SAPELI. | foto: MÁCA, s.r.o.

Pro své obchodní zástupce a management společnosti zakoupila firma SAPELI v autosalonu AUTO MÁCA osmnáct nových vozů ŠKODA, konkrétně čtyři Octavie, dva Roomstery a dvanáct Fabií combi.

Spolupráce na obnově vozového parku se ŠkoFINem

Jako ideální způsob financování se ukázala varianta operativního leasingu od ŠkoFINu. Jde o obdobu klasického pronájmu, kdy klient nemá v úmyslu automobil vlastnit, neboť doba pronájmu bývá kratší než ekonomická životnost vozu. 

K výhodám patří úspora mzdových i časových nákladů, skutečnost, že není třeba platit počáteční akontaci, i to, že leasingovou splátku lze daňově plně odečítat jako nákladovou položku. Riziko zůstatkové hodnoty přitom nese finanční společnost, což je pro zákazníka velkou předností. 

S operativním leasingem pro firmy má ŠkoFIN bohaté zkušenosti – jako důkaz poslouží fakt, že ve spolupráci s vybranými značkami koncernu Volkswagen ho nyní úspěšně nabízí už i zákazníkům z řad soukromých osob. 

Vedle operativního leasingu poskytuje ŠkoFIN i další možnosti financování nových či ojetých vozů, které je schopen vždy „ušít zákazníkovi na míru“. Portfolio služeb zahrnuje také klasický finanční leasing nebo účelový úvěr, ale i řadu doplňkových nadstandardních služeb včetně možnosti značkového pojištění.

 V loňském roce získal ŠkoFIN ocenění Zlatý měšec jako nejlepší finanční instituce v kategorii Úvěrové instituce. Stačí se inspirovat na www.skofin.cz.

Tradice, kvalita i servis z AUTO MÁCA

Společnost AUTO MÁCA se zaměřuje na značku ŠKODA už od svých počátků v roce 1992. Ve stejném roce vstoupil na trh i ŠkoFIN jako první společnost zaměřující se na leasing a financování automobilů.

Kromě výhodného nákupu vozů ve spolupráci se ŠkoFINem nabízí AUTO MÁCA svým zákazníkům solidní zázemí s profesionální obsluhou, moderním zařízením a diagnostickými přístroji, které umožňují provést přímo na místě kompletní záruční i pozáruční servis. Výjimkou nejsou dodávky náhradních dílů, příslušenství či další doplňkové služby včetně ruční automyčky, lakýrnických a klempířských prací.

Pokud jde o značku ŠKODA, nabízí autosalon nejen nové vozy, ale i zánovní „roční“ vozy z programu Škoda Plus. Diky tomuto programu neprohloupíte ani při koupi ojetého automobilu s jistotou čtyřleté záruky od 1. registrace. 

V případě servisu jsou samozřejmostí veškeré profesionální mechanické práce za pomoci originálních přípravků a softwaru. Rychlé a šetrné přezutí pneumatik z ráfků obstará pneuservis, laserovou 3D technologií se seřizuje geometrie vozidla a mnoho dalších profesionálních servisních zařízení se vám kompletně postará o váš vůz.

V Jihlavě sídlí největší autosalon v regionu i výrobce dveří u nás

AUTO MÁCA, SAPELI

Autosalon sídlí na Znojemské ulici 4461/86a v Jihlavě, více informací naleznete na www.automaca.cz.

SAPELI – specialista na interiérové dveře a zárubně

Na kvalitu bez kompromisů, špičkový design, propracované detaily i dlouhou životnost svých produktů sází největší a historicky nejstarší výrobce dveří v Česku, firma SAPELI. Specializuje se především na interiérové dveře a zárubně a nabízí široký výběr možných kombinací materiálu, povrchové úpravy, dekoru, modelů prosklení či kování. 

Novinkou z poslední doby jsou materiály s dokonalou imitací přírodní dýhy – SAPDECOR nebo dekory imitující různé druhy kamene, např. lávu či břidlici, nebo z technických materiálů plechový rez či beton. Milovníky dřeva zase potěší luxusní dveře LIVRE z originálních špalíků v dekoru dubu, ořechu či třešně.

V Jihlavě sídlí největší autosalon v regionu i výrobce dveří u nás

Ukázka dveří Lotos 13 v bílém provedení a vysokém lesku se zárubní Obtus a klikou Linum v interiéru.

Jihlavské SAPELI CENTRUM, největší prodejnu dveří v ČR, najdete na Pávovské ulici. Zákazníkům poskytuje nejširší výběr dveří a zárubní, a to v různých systémech otevírání – posuvné, otočné, reverzní, kyvné aj. V nabídce najdete i speciální dveře s různými užitnými vlastnostmi – bezpečnostní, voděodolné, termodveře, zvukově izolační apod. 

Na místě lze rovněž zdarma využít odborných poradenských služeb či konzultace s bytovým designérem. Konkrétní nabídku i adresy dalších poboček firmy zjistíte na www.sapeli.cz.

V Jihlavě sídlí největší autosalon v regionu i výrobce dveří u nás

V Jihlavě sídlí největší autosalon v regionu i výrobce dveří u nás

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Máte plynový kotel? Nezapomeňte na revize

Máte plynový kotel? Nezapomeňte na revize.

Majitelé plynových kotlů musí ze zákona provádět jejich pravidelné kontroly, i přes hrozící pokuty to však mnozí...

Voda a lidé patří k sobě, potvrzuje vítězná společensky odpovědná firma

Prestižní mezinárodní ocenění převzali zástupci firmy na Pražském hradě z rukou...

Abyste se dostali z Brna do New Yorku, musíte urazit přibližně 7 tisíc kilometrů. Zdá se Vám to hodně? Tak si...

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Šestatřicet korejských studentů a zástupců korejské společnosti KHNP, která se uchází o dostavbu českého jádra,...

Najdete na iDNES.cz