Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

V entomologickém ráji pořídíte jakékoliv potřebné pomůcky

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost ENTO SPHINX vyrábí a prodává mnoho druhů entomologických pomůcek, především špendlíků, sbírkových krabic, loveckých pomůcek a nabízí i další pomůcky potřebné pro provozování, jak odborné, tak i zájmové entomologie. Součástí nabídky je také prodej odborné literatury.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

ENTO SPHINX s.r.o. | foto: ENTO SPHINX s.r.o.

Černé entomologické špendlíky s dostatečnou antikorozní ochranou pro běžné podmínky, nerezové entomologické špendlíky pro náročnější prostředí, preparační špendlíky, napínadla na motýly, preparační pásky, potřeby pro mikroskopii, pro ukládání sbírek, pro jejich ochranu, entomologické lovecké pomůcky:

hůlky, síťky, kruhová prosívadla, sklepávadlo, síťky na lov vodního hmyzu, další potřeby jako pinzety, skalpely, lupy, zkumavky, ale i široká paleta odborné literatury. To je jen základní výčet nabídky pardubické firmy orientované na entomologii ENTO SPHINX.

Entomolog amatér i profesionál

Nejedno srdce obdivovatele hmyzu tu zaplesá. A lhostejno, jste-li amatér či profesionál. Nabídkový sortiment ENTO SPHINX je natolik pestrý, že si tu skutečně potřebné pomůcky pro svoje hobby, vášeň nebo odbornost vybere každý.

Společnost navíc svoje portfolio produktů neustále rozšiřuje. A o novinkách pravidelně informuje na svých webových stránkách a samozřejmě v katalozích. Pro ně není třeba nikam složitě cestovat.

Stačí si v teple svého obýváku zadat na počítači internetovou adresu www.entosphinx.cz a vyrazit na napínavou exkurzi do světa entomologických pomůcek před tou skutečnou cestou.

kufříky

Entomologické pomůcky objednáte snadno a pohodlně

Ty jsou tu přehledně řazeny do šesti kategorií: potřeby pro preparaci, pro ukládání sbírek, pro ochranu sbírek, lovecké potřeby, ostatní, literatura.

Pod každou kategorií jsou jednotlivé položky vždy s katalogovým číslem, základním popisem, cenou, množstvím, u některých i s vyobrazením a volbou barvy. Protože stránky jsou zároveň internetovým obchodem, u jednotlivých položek je možnost koupě.

Objednané zboží vám přijde na dobírku domů a platíte tedy až po převzetí zásilky.
Ani čekání není dlouhé. Firma ENTO SPHINX obvykle zásilku expeduje do 5 pracovních dnů.

Pokud zrovna nic nesháníte, je dobré se na internetové stránky pro entomology čas od času podívat. Jednak tu najdete právě zmiňované novinky, kterými si můžete rozšířit svoje království.

V poslední době tak řada z vás ocenila pytel sítě Tropic se záchytným lemem s horní vrší, který zabraňuje úniku loveného hmyzu z pytle. A také tu nepřehlédnete zajímavé akční nabídky i informace o konaných entomologických burzách.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Položte plovoucí podlahu

Položte plovoucí podlahu

K položení laminátové podlahy nepotřebujete lepidlo, šrouby ani hřebíky. Pokládka je tedy otázkou jen několika hodin....

Dáváme lesu více prostoru

Dáváme lesu více prostoru

Že lesy nejsou jen na houby, ví lidstvo po tisíciletí. Dřevo se v lesích těžilo od nepaměti a jen díky lesníkům na...

Postavte dřevěný plot s brankou

Postavte dřevěný plot s brankou

Plot nejen chrání majetek a soukromí. Má také dekorativní funkci, dotváří vzhled domu a zahrady. Chcete-li se pustit do...

Najdete na iDNES.cz