Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

V centru a přece nad Prahou. Hotel NH Praha hostům nabízí vždy víc

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Ubytovat se v centru Prahy a stověžatou matku měst mít jak na dlani. Pohled si vychutnávat z lanovky i z vyhlášené restaurace Il Giardino. A k tomu všemu užívat komfortu 4-hvězdičkového hotelu. Koho by tato představa nelákala? Přitom převést ji do reality je tak snadné! Stačí si objednat ubytování v hotelu NH Praha na Smíchově.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

V centru a přece nad Prahou. Hotel NH Praha hostům nabízí vždy víc

NH Praha - hotel s vlastní lanovkou

Hotel NH Praha je jediný hotel, který má svoje dvě hotelové budovy spojené unikátní lanovkou. Z horní části si můžete užívat fantastický výhled na město a zároveň vychutnat prvotřídní gastronomii.

Hotel se nachází v Praze 5, je hlavním cílem pro obchodně cestující i turisty a oblíbený díky své blízkosti od historického centra města a současně snadnému přístupu k letišti. Není ubytování jako ubytování.

V centru a přece nad Prahou.  Hotel NH Praha hostům nabízí vždy víc

V centru a přece nad Prahou. Hotel NH Praha hostům nabízí vždy víc

Tím ale výhody hotelu NH Praha nekončí. Tady můžete vybírat z nabídky pěti typů pokojů (Exekutiv, Superior, Junior Suite, Duplex Junior Suite, Exekutiv Suite) přesně podle svých požadavků. Všechny mají společné vysoké pohodlí, útulnost, kabelovou televizi, individuální klimatizaci, king size postele a zdarma kávový a čajový servis i trezor.

K dispozici jsou nově zrekonstruované nekuřácké i kuřácké pokoje, vysokorychlostní připojení na internet a 24 hodinový pokojový servis. Ubytovaní hosté mají možnost využít moderní hotelové fitness a wellness centrum.

Odpočinek v hotelovém wellness, restauracích či barech

Chcete po náročném dni příjemně relaxovat? Objednejte si v hotelovém wellness centru některou z nabízených masáží. Klasické masáže, sportovní, rehabilitační, uvolňující, aromamasáže - co kdo preferuje.

Nebo vám víc vyhovuje vychutnávat pohodu se sklenkou v ruce a kochat se nevšedním pohledem na Prahu? Pak je jako stvořená právě pro vás nabídka útulného a příjemného prostředí moderní italské restaurace Il Giardino, která odráží umění italské kuchyně. Restaurace se nachází v exekutivní budově hotelu NH Prague a je přístupná unikátní lanovkou, která vás vyveze až na vrchol kopce Mrázovka.

Ve čtvrtém patře budovy NH Praha najdete designový Tower Lounge bar s nabídkou exkluzívního výběru mezinárodních nápojů a koktejlů, které si můžete vychutnat na letní terase s nádherným výhledem na celou Prahu. Kvalitní gastronomií se vyznačuje i hotelová moderní světlá restaurace s příjemnou atmosférou Costa Praga.

V centru a přece nad Prahou.  Hotel NH Praha hostům nabízí vždy víc

Hostům je do pozdních nočních hodin k dispozici i Lobby bar nabízející kávu, nápoje, snacky v příjemném neformálním prostředí, kde si můžete vychutnat i senzační zmrzlinu.

Možnosti aktivního odpočinku v hotelu NH Praha

Pokud jste zvyklí začínat či končit den pohybem, v hotelu NH Praha máte příležitostí víc než dost. Kromě zmiňované posilovny s kardiozónou a posilovací částí, můžete v okolí hotelu v parku Mrázovka využít běžeckých tras, tenisových kurtů či tenisové haly a plážového volejbalu. 5 km od hotelu, na trase k letišti, najdete i 9-ti jamkové golfové hřiště.

Uspořádejte konferenci v prostorách NH Praha

Hotel NH Praha je také vhodným místem pro pořádání konferencí, školení a seminářů. Čtrnáct různě velkých plně vybavených konferenčních místností s denním světlem a připojením na internet skýtá optimální možnosti pro uspořádání vámi požadované akce.

Konferenční prostory s kapacitou 800m2 pojmou až  400 lidí na jedné akci. Potřebujete proškolit malý obchodní tým? Zasedací místnost pro 8 osob se 14 m² je vám k dispozici.

Podrobné informace o ubytovacích kapacitách, nabídky gastronomie, fitness, wellness i konferenčních prostorách najdete na internetové adrese hotelu NH 
www.nhprague.com.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Do prázdninové selanky v Česku vtrhnul masakr…

Do prázdninové selanky v Česku vtrhnul masakr…

Polovina léta je za námi, ale ta druhá na nás ještě čeká. Ale pozor, řítí se na nás masakr cen. Rázně do nich řízla...

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Nakupujte výhodně bez poštovného. Online porovnávač Herueka se rozhodl podpořit online nákupy i během aktuální sezóny a...

Najdete na iDNES.cz