Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

V Autonově Brno to s auty ŠKODA a motocykly KTM frčí

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Rok 2010 byl pro firmu Autonova Brno jako významného dealera vozů ŠKODA a motocyklů KTM rokem úspěšným. Firma upevnila svoji pozici na trhu v Jihomoravském kraji a neustále rozvíjí služby zákazníkům tak, aby byli maximálně spokojeni.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

AUTONOVA BRNO, spol. s r. o. - prodejna | foto: AUTONOVA BRNO, spol. s r. o.

V Autonova Brno spol. s.r.o. zlepšují v první řadě prostředí pro zákazníky. Instalují nové prezentační vitríny, kde seznamují s novým autopříslušenstvím a s auty ŠKODA a motocykly KTM.

Ani malé děti nepřijdou zkrátka, kdy je pro ně nachystán dětský koutek s hracím kobercem, houpačkou, stolečkem a omalovánkami. Prostě tak, aby si rodiče mohli v klidu popovídat buď se servisním technikem nebo při vážnějším rozhovoru s prodejci při volbě nového vozu.

V zázemí Autonovy, kam zákazník tak často nedostane, přibylo několik nových diagnostických přístrojů, které umožňují opravy a servis v maximální kvalitě a to nejen vozů Škoda, ale i Volkswagen a Seat, pro něž mají servisní autorizované zastoupení. V zákulisí se úzkostlivě hledí na čistotu a pořádek. To se pak promítá i do čistoty a kvality servisních prací mechaniků.

Elektrospecialisté Autonova Brno a elektronici sbírají nejnovější poznatky na školeních přímo od výrobce.  A kdyby někdo nahlédl do skladu náhradních dílů a příslušenství, jen by zíral, kolik různých součástí a dílů je nutných pro opravy a údržbu!

AUTONOVA BRNO, spol. s r. o.

Rok 2010 byl úspěšný i pro stěžejní partnery. Leasingovou společnost ŠkoFIN, která úspěšně rozšířila řady svých produktů o úvěrování zákazníků a to za velmi výhodných podmínek. Hlavní partner, společnost ŠKODA AUTO, přišla na trh s několika novinkami.

Na trhu se pevně usadila nová generace vozů Škoda Superb a to i v provedení Combi. Trh s menšími vozy pro volný čas ovládá vyprodaná Škoda Yeti, která se stala bestsellerem trhu. Nová Fabia svým faceliftem omládla a svým úsměvem okouzlila desítky šťastných majitelů. A Octavia, ta se na všechny dívá z vrcholu své slávy, získané svou robustností, nenáročností a kvalitou. Rok 2010 byl rokem snižování emisí a tím i účinnosti motorů. A co teprve motocykly KTM pro volný čas!

Firma Škoda se vydala cestou přeplňování a dala vzniknout nové řadě benzinových přeplňovaných motorů TSI s přímým vstřikováním a s mimořádnou účinností a malými spotřebami ve všech modelových řadách. Motory TSI udávají směr vývoje spalovacích motorů do blízké budoucnosti.

Pokud se budeme věnovat aktivitám pro volný čas, motocykly KTM jsou tím pravým řešením. Mimo motokrosové stroje nabízí i vynikající endura, to vše v objemech od 50 do 660 ccm. Pokud se rozhodnete objevovat svět ze sedadla motocyklu, model Adventure je Vám k dispozici a dá Vám pocity jezdce na rallye Dakar.

AUTONOVA BRNO, spol. s r. o. - KTM


Komu jsou dvě kola málo, může si nasednout i na sportovní čtyřkolky, nově i s homologací na provoz po komunikacích.

Firma KTM se začíná prosazovat i v silničních motocyklech, hlavě té vyšší kategorie od 690 do 1190 ccm, kde zdařile konkurují i japonským značkám. Pro rok 2011 chtějí v Autonově nejen udržet stávající standarty kvality, ale i nasadit laťku opět o několik stupínků výše.

Toto všechno ale jde jen za pomoci Vás, zákazníků. Přijďte i vy navštívit firmu Autonova Brno, s.r.o. jako významného dealera vozů ŠKODA a motocyklů KTM.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Appka zrychlit Váš vůz bez zásahu do elektroniky

Aplikace ve Vašem mobilním telefonu spolu s PowerPedalem umí výrazně zlepšit dynamiku Vašem vozu. Vybrat si můžete hned...

Potřebujete náhradní vůz s ručním ovládáním? Žádný problém

Potřebujete náhradní vůz s ručním ovládáním? Žádný problém.

Pro někoho překvapující nabídka od PŘEROST A ŠVORC AUTO je určena pro řidiče a řidičky s omezením pohyblivosti a tím...

Příprava na zimní cestování autem by se neměla podcenit

Příprava na zimní cestování autem by se neměla podcenit.

Jste si jisti, že děláte vše pro ochranu sebe a svých blízkých, které vozíte ve svém voze? Umíte správně používat...

Najdete na iDNES.cz