Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

V Autonově Brno to s auty ŠKODA a motocykly KTM frčí

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Rok 2010 byl pro firmu Autonova Brno jako významného dealera vozů ŠKODA a motocyklů KTM rokem úspěšným. Firma upevnila svoji pozici na trhu v Jihomoravském kraji a neustále rozvíjí služby zákazníkům tak, aby byli maximálně spokojeni.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

AUTONOVA BRNO, spol. s r. o. - prodejna | foto: AUTONOVA BRNO, spol. s r. o.

V Autonova Brno spol. s.r.o. zlepšují v první řadě prostředí pro zákazníky. Instalují nové prezentační vitríny, kde seznamují s novým autopříslušenstvím a s auty ŠKODA a motocykly KTM.

Ani malé děti nepřijdou zkrátka, kdy je pro ně nachystán dětský koutek s hracím kobercem, houpačkou, stolečkem a omalovánkami. Prostě tak, aby si rodiče mohli v klidu popovídat buď se servisním technikem nebo při vážnějším rozhovoru s prodejci při volbě nového vozu.

V zázemí Autonovy, kam zákazník tak často nedostane, přibylo několik nových diagnostických přístrojů, které umožňují opravy a servis v maximální kvalitě a to nejen vozů Škoda, ale i Volkswagen a Seat, pro něž mají servisní autorizované zastoupení. V zákulisí se úzkostlivě hledí na čistotu a pořádek. To se pak promítá i do čistoty a kvality servisních prací mechaniků.

Elektrospecialisté Autonova Brno a elektronici sbírají nejnovější poznatky na školeních přímo od výrobce.  A kdyby někdo nahlédl do skladu náhradních dílů a příslušenství, jen by zíral, kolik různých součástí a dílů je nutných pro opravy a údržbu!

AUTONOVA BRNO, spol. s r. o.

Rok 2010 byl úspěšný i pro stěžejní partnery. Leasingovou společnost ŠkoFIN, která úspěšně rozšířila řady svých produktů o úvěrování zákazníků a to za velmi výhodných podmínek. Hlavní partner, společnost ŠKODA AUTO, přišla na trh s několika novinkami.

Na trhu se pevně usadila nová generace vozů Škoda Superb a to i v provedení Combi. Trh s menšími vozy pro volný čas ovládá vyprodaná Škoda Yeti, která se stala bestsellerem trhu. Nová Fabia svým faceliftem omládla a svým úsměvem okouzlila desítky šťastných majitelů. A Octavia, ta se na všechny dívá z vrcholu své slávy, získané svou robustností, nenáročností a kvalitou. Rok 2010 byl rokem snižování emisí a tím i účinnosti motorů. A co teprve motocykly KTM pro volný čas!

Firma Škoda se vydala cestou přeplňování a dala vzniknout nové řadě benzinových přeplňovaných motorů TSI s přímým vstřikováním a s mimořádnou účinností a malými spotřebami ve všech modelových řadách. Motory TSI udávají směr vývoje spalovacích motorů do blízké budoucnosti.

Pokud se budeme věnovat aktivitám pro volný čas, motocykly KTM jsou tím pravým řešením. Mimo motokrosové stroje nabízí i vynikající endura, to vše v objemech od 50 do 660 ccm. Pokud se rozhodnete objevovat svět ze sedadla motocyklu, model Adventure je Vám k dispozici a dá Vám pocity jezdce na rallye Dakar.

AUTONOVA BRNO, spol. s r. o. - KTM


Komu jsou dvě kola málo, může si nasednout i na sportovní čtyřkolky, nově i s homologací na provoz po komunikacích.

Firma KTM se začíná prosazovat i v silničních motocyklech, hlavě té vyšší kategorie od 690 do 1190 ccm, kde zdařile konkurují i japonským značkám. Pro rok 2011 chtějí v Autonově nejen udržet stávající standarty kvality, ale i nasadit laťku opět o několik stupínků výše.

Toto všechno ale jde jen za pomoci Vás, zákazníků. Přijďte i vy navštívit firmu Autonova Brno, s.r.o. jako významného dealera vozů ŠKODA a motocyklů KTM.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Stabilní dopravce nabízí perspektivní povolání

Stabilní dopravce

Je mnoho oborů, které jsou přehlíženy, přestože by bez nich svět nemohl fungovat tak, jak jej známe. Skvělým příkladem...

Program ŠKODA Bez starostí nabízí inovativní možnosti operativního leasingu

Program ŠKODA Bez starostí nabízí inovativní možnosti operativního leasingu

Inovativní produkt v podobě programu ŠKODA Bez starostí přinesla mladoboleslavská automobilka na český trh již v roce...

ŠKODA AUTO pomáhá handicapovaným nejen při zajištění mobility

ŠKODA Handy Karoq

Jako největší český průmyslový podnik se ŠKODA AUTO dlouhodobě angažuje ve prospěch společnosti. Pomoc spoluobčanům,...

Najdete na iDNES.cz