Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

V Aquaparku Kladno si užijí děti, náctiletí, dospělí i senioři

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Přemýšlíte, jak zpestřit sobě i svým dětem předjarní plískanice kombinované stále ještě brzkým podvečerním šerem, abyste si společné chvíle všichni dokonale užili a přitom nezruinovali rodinný rozpočet?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Navštivte moderně vybavený Aquapark Kladno

Ideální volbu máte nadosah: navštivte moderně vybavený Aquapark Kladno, který provozuje společnost Sportovní areály města Kladna.

Aquapark Kladno je příjemným sportovním i rekreačním centrem

Aquapark Kladno se nachází necelých 25 km od hlavního města Prahy, nabízí nejrůznější formy vyžití pro všechny milovníky vody, bez ohledu na jejich věk. Plavecký a masážní bazén, tobogány a skluzavky, divoká řeka a průplavová jeskyně, bazének pro malé děti, whirpool s teplotou vody okolo 32 stupňů Celsia, sauna a parní aroma kabina patří mezi základní ochutnávku.

Nechybí samozřejmě ani bohaté zázemí - občerstvením, šatnami a sociálním zařízením počínaje, dětským koutkem, pro návštěvníky aquaparku zdarma připojením na internet či půjčovnou knížek a masážními křesly ve vstupní hale konče.

Aquapark Kladno je současně sportovním i rekreačním centrem nabízejícím vedle vstřícné otevírací doby (denně až do 22 hodin) také příznivé ceny. V jejich rámci nechybí zvýhodněné permanentky, které jsou navíc využitelné na dalších městských sportovištích. Vedle základního vstupného máte možnost v Aquaparku Kladno využít řadu variant slev, samozřejmostí je široká škála možností placení.

Mladí ocení tobogány, skluzavky i adrenalinový Spacebowl, sportovci plavecký bazén

Proč neudělat svým dětem radost o víkendech či jarních prázdninách? Vydovádějí se, volno si užijí a vy máte možnost buď dovádět s nimi, či relaxovat. V Aquaparku Kladno si každý přijde na své.

Navštivte moderně vybavený Aquapark Kladno

Vedle klasického 25 metrů dlouhého plaveckého bazénu s drahami pro kondiční plavání je velkým lákadlem především pro mladé lidi pavilon vodních atrakcí. Klasický tobogán dlouhý 108 m, tobogán Kamikadze s vyhodnocováním času jednotlivých jízd, šestnáctimetrová dvoudráhová skluzavka, nebo adrenalinová atrakce Spacebowl určená pro dobré plavce starší 12 let, na které lze vyzkoušet účinky odstředivé síly? Stačí si jen vybrat.

Navštivte moderně vybavený Aquapark Kladno

Atraktivním zpestřením rekreačního bazénu v pavilonu vodních atrakcí je i divoká řeka. Z tohoto bazénu je možné dále plavat do průplavové jeskyně přes vodní clonu.

Whirpool, sauna i bazének pro děti

Senioři a sportovci využijí především příjemné masážní účinky whirlpoolu s teplotou vody okolo 32 stupňů Celsia nebo oddechového bazénu, ve kterém jsou instalována masážní lůžka.

V areálu Aquaparku Kladno však můžete vyzkoušet i blahodárné účinky sauny nebo parní aroma kabiny. Obě tato zařízení představují zcela ideální prostředek pro uvolnění a zklidnění.

Navštivte moderně vybavený Aquapark Kladno

Nezapomíná se ale ani na nejmenší. Pro malé děti je vyhrazen samostatný dětský bazének se skluzavkou a vodním hříbkem.

Užijte si dny v Aquaparku Kladno, ať je vám pět nebo pětasedmdesát.
Podrobné informace o Aquaparku Kladno, jeho nabídkové paletě, otvírací době, cenách i bohatou fotogalerii najdete na internetové adrese www.samk.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Jarní Zemědělec 2018: plato třiceti českých vajec za 70 Kč

Plato 30ks českých vajec za 70 Kč! Jarní Zemědělec 2018  21.–25.3 2018

První jarní den oslavíme zahájením výstavy na Výstavišti Lysá nad Labem! Již čtyřicáté osmé pokračování této největší...

Tři výhody, které dostanete od T-Mobile. Stačí být v Magentě 1

3 výhody, které dostanete od T-Mobile - stačí být v Magentě 1

Parádních výhod vás u T-Mobile čeká mnohem víc, tady jsme jich vybrali jen pár. U nás prostě platí: čím víc služeb si...

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

Největší pražský krajinářský park Stromovka v letošním roce slaví své 750. výročí založení. Při této příležitosti...

Najdete na iDNES.cz