Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Uznávané komentáře k zákonům v aplikaci Beck-online

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nakladatelství C. H. Beck, přední nakladatelství právnické literatury, následovalo svou mateřskou firmu v Mnichově a nabízí všeobecně uznávané komentáře k zákonům a další publikace ze své produkce v aplikaci Beck-online.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Beck – online | foto: Nakladatelství C. H. Beck

Právní informační systém Beck–online uživatelům zpřístupňuje nejen denně aktualizované právní předpisy a bohatou databázi judikatury, ale také plné texty své uznávané literatury, které jsou s předpisy důsledně provázány. Uživatelé dnes mají k dispozici v elektronické podobě již 77 publikací, což dělá z Beck-online unikátní zdroj informací.

V řadě diskuzí na téma právní informační systémy na českém trhu si uživatelé často stěžují na nedostatky dostupných právních databází ve srovnání se zahraničními aplikacemi. Na českém trhu je hned několik databází, které poskytují aktuální legislativu doplněnou o významnou judikaturu. Kámen úrazu však přichází v momentě, kdy je zapotřebí jít více do hloubky problému.

Kdo má dostatečně vybavenou knihovnu s kvalitní literaturou, má jednoznačně výhodu. Ovšem ztrácí se hlavní přednost právních databází – rychlé nalezení řešení problému zadáním dotazu a provázání všech informací s předpisy a s judikaturou. V tomto směru nabízí Nakladatelství C. H. Beck zajímavé řešení v aplikaci Beck-online, která je rozdělena dle právních oblastí do odborných modulů. Z nich si může každý vybrat a předplatit si tak obsah, který skutečně potřebuje.

Velké komentáře C. H. Beck
Velké komentáře C. H. Beck

Velké komentáře k zákonům

Součástí právního informačního systému Beck-online jsou i publikace
z významné edice Velké komentáře k zákonům, které přinášejí zevrubný, ve všech směrech provázaný výklad zákonů, srovnatelný svou kvalitou zpracování s komentáři vyspělých států Evropy. Nejnovějšími tituly z této edice jsou Trestní zákoník a Občanský soudní řád.

Velký komentář Trestní zákoník poskytuje nejrozsáhlejší a nejaktuálnější komentář k novému trestnímu zákoníku. Velký komentář Občanský soudní řád obsahuje vedle občanského soudního řádu i předpisy s ním související a Evropské mezinárodní právo procesní, které seznamuje s nařízeními ES, jež jsou implantována do českých právních předpisů.

Oba tyto klíčové komentáře lze doporučit celé odborné právnické veřejnosti, vyučujícím na právnických fakultách i jejich studentům a v neposlední řadě i široké veřejnosti.

Kdo je typickým uživatelem Beck-online?

Na otázku, jaký je o Beck-online zájem a kdo je typickým uživatelem, odpověděl Lukáš Mikula, odpovědný za prodej aplikace následovně:

"Díky unikátnímu, kvalitnímu obsahu je zájem veliký, což nás těší. Snadná dostupnost díky internetu umožňuje používání Beck-online prakticky kdekoliv. Díky tomu mezi naše zákazníky patří jak advokáti, tak soudy a státní zastupitelství, ministerstva, města a obce a celá řada firem. Typického uživatele bych proto popsal tak, že jde o osobu, která vnímá přednosti naší moderní služby a uvítá velké komentáře k zákonům, bez ohledu na to, čím konkrétně se zabývá."

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Nedostatek parkovacích míst pomohou vyřešit parkovací domy

Parkoviště Astron

Centra měst, sídliště, nemocnice, letiště, nádraží i obchodní centra se dnes potýkají s nedostatkem parkovacích míst....

Tři důvody pro založení s.r.o. přes zprostředkovatele

Tři důvody pro založení s.r.o. přes zprostředkovatele

Chtěli byste podnikat v rámci společnosti s ručením omezeným? Důvodů by se nejspíše našlo hned několik. Patřilo by mezi...

Výrobci tvoří až polovinu vystavovatelů STYL a KABO

Výrobci tvoří až polovinu vystavovatelů STYL a KABO

Džíny s “chytrou” kapsou na mobil, která ochrání spermie před teplem a elektromagnetickým zářením, znovuzrozené...

Najdete na iDNES.cz