Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Uznávané komentáře k zákonům v aplikaci Beck-online

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nakladatelství C. H. Beck, přední nakladatelství právnické literatury, následovalo svou mateřskou firmu v Mnichově a nabízí všeobecně uznávané komentáře k zákonům a další publikace ze své produkce v aplikaci Beck-online.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Beck – online | foto: Nakladatelství C. H. Beck

Právní informační systém Beck–online uživatelům zpřístupňuje nejen denně aktualizované právní předpisy a bohatou databázi judikatury, ale také plné texty své uznávané literatury, které jsou s předpisy důsledně provázány. Uživatelé dnes mají k dispozici v elektronické podobě již 77 publikací, což dělá z Beck-online unikátní zdroj informací.

V řadě diskuzí na téma právní informační systémy na českém trhu si uživatelé často stěžují na nedostatky dostupných právních databází ve srovnání se zahraničními aplikacemi. Na českém trhu je hned několik databází, které poskytují aktuální legislativu doplněnou o významnou judikaturu. Kámen úrazu však přichází v momentě, kdy je zapotřebí jít více do hloubky problému.

Kdo má dostatečně vybavenou knihovnu s kvalitní literaturou, má jednoznačně výhodu. Ovšem ztrácí se hlavní přednost právních databází – rychlé nalezení řešení problému zadáním dotazu a provázání všech informací s předpisy a s judikaturou. V tomto směru nabízí Nakladatelství C. H. Beck zajímavé řešení v aplikaci Beck-online, která je rozdělena dle právních oblastí do odborných modulů. Z nich si může každý vybrat a předplatit si tak obsah, který skutečně potřebuje.

Velké komentáře C. H. Beck
Velké komentáře C. H. Beck

Velké komentáře k zákonům

Součástí právního informačního systému Beck-online jsou i publikace
z významné edice Velké komentáře k zákonům, které přinášejí zevrubný, ve všech směrech provázaný výklad zákonů, srovnatelný svou kvalitou zpracování s komentáři vyspělých států Evropy. Nejnovějšími tituly z této edice jsou Trestní zákoník a Občanský soudní řád.

Velký komentář Trestní zákoník poskytuje nejrozsáhlejší a nejaktuálnější komentář k novému trestnímu zákoníku. Velký komentář Občanský soudní řád obsahuje vedle občanského soudního řádu i předpisy s ním související a Evropské mezinárodní právo procesní, které seznamuje s nařízeními ES, jež jsou implantována do českých právních předpisů.

Oba tyto klíčové komentáře lze doporučit celé odborné právnické veřejnosti, vyučujícím na právnických fakultách i jejich studentům a v neposlední řadě i široké veřejnosti.

Kdo je typickým uživatelem Beck-online?

Na otázku, jaký je o Beck-online zájem a kdo je typickým uživatelem, odpověděl Lukáš Mikula, odpovědný za prodej aplikace následovně:

"Díky unikátnímu, kvalitnímu obsahu je zájem veliký, což nás těší. Snadná dostupnost díky internetu umožňuje používání Beck-online prakticky kdekoliv. Díky tomu mezi naše zákazníky patří jak advokáti, tak soudy a státní zastupitelství, ministerstva, města a obce a celá řada firem. Typického uživatele bych proto popsal tak, že jde o osobu, která vnímá přednosti naší moderní služby a uvítá velké komentáře k zákonům, bez ohledu na to, čím konkrétně se zabývá."

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

TOP HOTEL Praha nabízí vše pod jednou střechou

TOP HOTEL Praha **** nabízí vše pod jednou střechou

TOP HOTEL Praha je čtyřhvězdičkový hotel, který se nachází na Praze 4, pouhých osm kilometrů jižně od centra města,...

Korea a Česko prohlubují během olympiády vztahy

Korea a Česko prohlubují během olympiády vztahy

Korea a Česko dále prohlubují strategické partnerství uzavřené v roce 2015. Při příležitosti olympiády v Pchjočchangu...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Najdete na iDNES.cz