Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Užijte si ve světě prázdniny s angličtinou

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Chtěli byste strávit prázdniny v Irsku, v přímořském letovisku nebo dokonce na Maltě, přespat na zámku, naučit se jezdit na koni, zahrát si golf a ještě poznat nové přátele a vypilovat si angličtinu? To vše umožňují jazykové kurzy v zahraničí, které pořádá cestovní kancelář Intact.

Studentský život v zahraničí si o letních prázdninách užijete. | foto:  INTACT studium v zahraničí, s. r. o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

CK Intact má čtyři nominace v kategorii nejlepší agentura ve Střední a Východní Evropě na prestižní ocenění LTM Star Awards a v České republice nabízí nejširší nabídku jazykových pobytů v zahraničí. Letos zahajuje už 26. sezonu a s ní se otevírá i pestrá škála možností v podobě prázdninových jazykových kurzů v angličtině pro děti a mládež. Vybírat můžete mezi rezidenčními kurzy, ubytováním v rodinách, na kolejích a pro klid vašich rodičů existuje i varianta skupinového kurzu se stálým průvodcem.

Užijte si starobylý York nebo slunné letovisko Eastbourne

Ve škole Melton College v nádherném hrabství Yorkshire můžete studovat už od 11 let. Učí se každý všední den a škola odpoledne nabízí bohatý program plný zábavy. Pokud Vám už bylo šestnáct, můžete kurz zakončit mezinárodně uznávanou zkouškou IELTS! York je rušné město se spoustou kaváren, butiků a obchodů, určitě ale uchvátí milovníky historie. Město založili Římané v roce 71, katedrála York Minster je největší gotickou katedrálou v severní Evropě, k návštěvě vybízí mnoho muzeí (Castle Museum, Yorkshire Museum, Jorvik Museum s expozicí vikingského osídlení). Zároveň toto starobylé město tepe i společenským životem – York má dvě univerzity a s tím souvisí i široká nabídka zábavy pro mladé lidi. Město má hodně klubů, restaurací, kin i divadel. Typ kurzu si můžete vybrat na.

Užijte si ve světě prázdniny s angličtinou!

York je rušné starobylé město se spoustou restaurací, klubů, obchodů, kin i divadel.

Kurzy angličtiny se dají v Anglii absolvovat rovněž v letovisku Eastbourne ve škole LTC, která sídlí v bývalém šlechtickém sídle pánů z Devonshire. Eastbourne má nádherné pláže, nedaleko města můžete obdivovat útesy Seven Sisters a město patří k nejslunnějším místům v Británii. Kurzy angličtiny jsou rozděleny do kategorií od 10 do 16 a od 13 do 17 let. Ubytování je možné v hostitelských rodinách i v rezidenci školy přímo na zámku.

Užijte si ve světě prázdniny s angličtinou!

V letovisku Eastbourne vás čeká studium na zámku.

„Pod dohledem“ na Maltu

Pokud máte pochybnosti, zda vás rodiče za poznáním bez obav pustí, řešením jsou skupinové kurzy. Absolvovat se dají na Maltě nebo v anglickém letovisku Torbay. Jejich nespornou výhodou je český průvodce, který se o vás postará po celou dobu pobytu, převezme Vás od rodičů na letišti a po návratu Vás rodičům zase předá.

Na Maltě si užijete nejen příjemné klima a Středozemní moře, ale poznáte i spoustu nových přátel z celého světa, protože CK Intact dbá na to, aby své studenty posílala do škol, kde nejsou Češi hlavní národnost. Ve třídě vás pak bude maximálně 15 studentů, kurzy jsou od 13 do 17 let. Bydlet můžete v rodinách i rezidencích. Více na.

Užijte si ve světě prázdniny s angličtinou!

Malta láká sama o sobě.

Pokud se vypravíte na skupinový kurz do Torbay, také nezvolíte špatně. Jde o místo s nejlepším podnebím v Anglii. Škola LAL Torbay navíc sídlí v městské části Paignton, kde najdete také aquapark, zoologickou zahradu, multikino, golfové hřiště a sportovní centrum.

Užijte si ve světě prázdniny s angličtinou!

Při studiu na LAL Torbay si užijete i vše, co nabízí městská část Paignton.

Za irskou pohostinností do Dublinu

Příjemnou domáckou atmosféru zažijete na kurzech angličtiny v Irsku. Kurzy v Dublinu jsou pro mládež od 14 do 17 let a nabízí je škola CES (Centre of English Studies), která má skvělou pověst a tradici od roku 1979. Bydlí se v irských rodinách v blízkosti školy. Právě irská pohostinnost a přátelská vstřícnost patří k důvodům, proč se řada studentů na kurzy CES vrací. Jestli se chcete přesvědčit sami, konkrétní možnosti naleznete na.

Užijte si ve světě prázdniny s angličtinou!

V Dublinu si užijete přátelskou atmosféru.

Další možností je studium na ATC Dublin s kvalitní menzou a ubytováním v luxusní rezidenci s jednolůžkovými pokoji nebo v apartmánech pro 5 až 6 studentů - tento kurz je určen studentům od 17 do 21 let.

Něco pro sportovce

Jestliže kromě studia angličtiny toužíte po sportovním vyžití, bude ideálním místem pro vás škola Harrow House v městečku Swanage. V areálu školy můžete hrát golf, tenis nebo jezdit na koni. Harrow House nabízí kurzy už pro děti od 8 let, nejpestřejší kurzy jsou určené mládeži od 12 do 17 let. Jasnou představu si uděláte na.

Užijte si ve světě prázdniny s angličtinou!

Škola Harrow House nabízí řadu sportovních aktivit.

Proč vyrazit do světa?

Jazykový kurz v zahraničí je ideální způsob, jak strávit část prázdnin. Zdokonalíte se v angličtině v přirozeném prostředí a potkáte spoustu vrstevníků z celého světa, s nimiž si kromě studia užijete i zábavu. Naučíte se samostatnosti, zvýšíte svou sebedůvěru, rozšíříte si slovní zásobu. Investice do vzdělání se vašim rodičům určitě vyplatí. S CK Intact navíc mají jistotu, že budete v dobrých rukou. Cestovní kancelář má pojištění proti úpadku, nabízí speciální ceny a navíc zajišťuje úplný servis včetně letenek a víz. Více na www.intact.cz.

Autor:

Nejčtenější

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Podlehněte kráse českých stříbrných šperků, které dobyly Japonsko

Kapky rosy na kvítcích třešňových stromů připomíná náhrdelník Pearl Blossom.

„Můžete být nádherná ve třiceti, okouzlující ve čtyřiceti a neodolatelná po zbytek svého života,“ řekla Coco Chanel....

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

I pořízení vozu může být rychlé a jednoduché. Pokud máte vybrané auto, stačí najít toho pravého prodejce a nakonec...

Nechtěné a podceněné akcie jsou zajímavou investiční příležitostí

Nechtěné a podceněné akcie jsou zajímavou investiční příležitostí.

Co není výnosné dnes, může být výnosné zítra. Tuto strategii bezezbytku využívají některé fondy.

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

Další z rubriky

TATRA TRUCKS startuje projekt zpětného odkupu starších vozidel

TATRA TRUCKS startuje projekt zpětného odkupu starších vozidel. Na snímku TATRA...

Společnost TATRA TRUCKS začala nabízet majitelům starších nákladních vozidel Tatra jejich výhodný odkup spojený se...

Čtyři důvody, proč si pořídit repasovaný počítač

Čtyři důvody, proč si pořídit repasovaný počítač.

Sháníte výkonný desktop, na němž byste mohli pracovat, nebo spolehlivý notebook pro studenta, ale máte hluboko do...

Zbavte se nejistoty okolo budoucnosti Vašeho SAP ERP

Zbavte se nejistoty okolo budoucnosti Vašeho SAP ERP.

Pokud ve firmě provozujete SAP ERP, pak stejně jako řada dalších firem stojíte před rozhodnutím, jak se v budoucnu...

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.