Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Užijte si ve světě prázdniny s angličtinou

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Chtěli byste strávit prázdniny v Irsku, v přímořském letovisku nebo dokonce na Maltě, přespat na zámku, naučit se jezdit na koni, zahrát si golf a ještě poznat nové přátele a vypilovat si angličtinu? To vše umožňují jazykové kurzy v zahraničí, které pořádá cestovní kancelář Intact.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Studentský život v zahraničí si o letních prázdninách užijete. | foto:  INTACT studium v zahraničí, s. r. o.

CK Intact má čtyři nominace v kategorii nejlepší agentura ve Střední a Východní Evropě na prestižní ocenění LTM Star Awards a v České republice nabízí nejširší nabídku jazykových pobytů v zahraničí. Letos zahajuje už 26. sezonu a s ní se otevírá i pestrá škála možností v podobě prázdninových jazykových kurzů v angličtině pro děti a mládež. Vybírat můžete mezi rezidenčními kurzy, ubytováním v rodinách, na kolejích a pro klid vašich rodičů existuje i varianta skupinového kurzu se stálým průvodcem.

Užijte si starobylý York nebo slunné letovisko Eastbourne

Ve škole Melton College v nádherném hrabství Yorkshire můžete studovat už od 11 let. Učí se každý všední den a škola odpoledne nabízí bohatý program plný zábavy. Pokud Vám už bylo šestnáct, můžete kurz zakončit mezinárodně uznávanou zkouškou IELTS! York je rušné město se spoustou kaváren, butiků a obchodů, určitě ale uchvátí milovníky historie. Město založili Římané v roce 71, katedrála York Minster je největší gotickou katedrálou v severní Evropě, k návštěvě vybízí mnoho muzeí (Castle Museum, Yorkshire Museum, Jorvik Museum s expozicí vikingského osídlení). Zároveň toto starobylé město tepe i společenským životem – York má dvě univerzity a s tím souvisí i široká nabídka zábavy pro mladé lidi. Město má hodně klubů, restaurací, kin i divadel. Typ kurzu si můžete vybrat na.

Užijte si ve světě prázdniny s angličtinou!

York je rušné starobylé město se spoustou restaurací, klubů, obchodů, kin i divadel.

Kurzy angličtiny se dají v Anglii absolvovat rovněž v letovisku Eastbourne ve škole LTC, která sídlí v bývalém šlechtickém sídle pánů z Devonshire. Eastbourne má nádherné pláže, nedaleko města můžete obdivovat útesy Seven Sisters a město patří k nejslunnějším místům v Británii. Kurzy angličtiny jsou rozděleny do kategorií od 10 do 16 a od 13 do 17 let. Ubytování je možné v hostitelských rodinách i v rezidenci školy přímo na zámku.

Užijte si ve světě prázdniny s angličtinou!

V letovisku Eastbourne vás čeká studium na zámku.

„Pod dohledem“ na Maltu

Pokud máte pochybnosti, zda vás rodiče za poznáním bez obav pustí, řešením jsou skupinové kurzy. Absolvovat se dají na Maltě nebo v anglickém letovisku Torbay. Jejich nespornou výhodou je český průvodce, který se o vás postará po celou dobu pobytu, převezme Vás od rodičů na letišti a po návratu Vás rodičům zase předá.

Na Maltě si užijete nejen příjemné klima a Středozemní moře, ale poznáte i spoustu nových přátel z celého světa, protože CK Intact dbá na to, aby své studenty posílala do škol, kde nejsou Češi hlavní národnost. Ve třídě vás pak bude maximálně 15 studentů, kurzy jsou od 13 do 17 let. Bydlet můžete v rodinách i rezidencích. Více na.

Užijte si ve světě prázdniny s angličtinou!

Malta láká sama o sobě.

Pokud se vypravíte na skupinový kurz do Torbay, také nezvolíte špatně. Jde o místo s nejlepším podnebím v Anglii. Škola LAL Torbay navíc sídlí v městské části Paignton, kde najdete také aquapark, zoologickou zahradu, multikino, golfové hřiště a sportovní centrum.

Užijte si ve světě prázdniny s angličtinou!

Při studiu na LAL Torbay si užijete i vše, co nabízí městská část Paignton.

Za irskou pohostinností do Dublinu

Příjemnou domáckou atmosféru zažijete na kurzech angličtiny v Irsku. Kurzy v Dublinu jsou pro mládež od 14 do 17 let a nabízí je škola CES (Centre of English Studies), která má skvělou pověst a tradici od roku 1979. Bydlí se v irských rodinách v blízkosti školy. Právě irská pohostinnost a přátelská vstřícnost patří k důvodům, proč se řada studentů na kurzy CES vrací. Jestli se chcete přesvědčit sami, konkrétní možnosti naleznete na.

Užijte si ve světě prázdniny s angličtinou!

V Dublinu si užijete přátelskou atmosféru.

Další možností je studium na ATC Dublin s kvalitní menzou a ubytováním v luxusní rezidenci s jednolůžkovými pokoji nebo v apartmánech pro 5 až 6 studentů - tento kurz je určen studentům od 17 do 21 let.

Něco pro sportovce

Jestliže kromě studia angličtiny toužíte po sportovním vyžití, bude ideálním místem pro vás škola Harrow House v městečku Swanage. V areálu školy můžete hrát golf, tenis nebo jezdit na koni. Harrow House nabízí kurzy už pro děti od 8 let, nejpestřejší kurzy jsou určené mládeži od 12 do 17 let. Jasnou představu si uděláte na.

Užijte si ve světě prázdniny s angličtinou!

Škola Harrow House nabízí řadu sportovních aktivit.

Proč vyrazit do světa?

Jazykový kurz v zahraničí je ideální způsob, jak strávit část prázdnin. Zdokonalíte se v angličtině v přirozeném prostředí a potkáte spoustu vrstevníků z celého světa, s nimiž si kromě studia užijete i zábavu. Naučíte se samostatnosti, zvýšíte svou sebedůvěru, rozšíříte si slovní zásobu. Investice do vzdělání se vašim rodičům určitě vyplatí. S CK Intact navíc mají jistotu, že budete v dobrých rukou. Cestovní kancelář má pojištění proti úpadku, nabízí speciální ceny a navíc zajišťuje úplný servis včetně letenek a víz. Více na www.intact.cz.

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Nepoťte se při výběru sauny, ale až v ní. Naučte se poznat kvalitu

Nepoťte se při výběru sauny, ale až v ní. Naučte se poznat kvalitu

Při koupi domácí sauny máte před sebou vidinu nerušené pohody a ozdravného pocení. Potit se však často začnete už u...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Další z rubriky

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Komerční banka radí s platbami na konci roku

Komerční banka radí s platbami na konci roku

V rámci tradičního předvánočního shonu byste neměli zapomenout na běžné úkony, jako jsou například platby faktur za...

Co je výhodnější? Topení dřevem, plynem nebo elektřinou?

Co je výhodnější? Topení dřevem, plynem, nebo elektřinou?

Opět udeřila zima a my se děsíme účtu za topení. Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu nového domu? Pak se vám určitě...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz