Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Užijte si pohodovou atmosféru a komfort v hotelu Jehla na Vysočině

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Přijměte pozvání na Vysočinu do hotelu Jehla – ideálního místa pro Váš kongres, seminář či dovolenou. Hotel je často vyhledávaným místem pro svojí vhodnou polohu téměř v srdci ČR a kvalitním konferenčním a ubytovacím zázemím.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Hotel Jehla, s.r.o. | foto: Hotel Jehla, s.r.o.

Nachází se na Vysočině na okraji Žďáru nad Sázavou v jedné z nejčistších a nejzdravějších oblastí České republiky. Nabízí ubytování ve 120 pokojích s celkovou kapacitou 292 lůžek. K dispozici je také restaurace, kongresové zázemí a sportovní vyžití.

Zelená Hora s proslulým Santiniho kostelem, architektonický skvost zapsaný na seznamu UNESCO,  žďárský zámek, klášter, Galerie Kinských, ale i hrad Pernštejn, Horácké muzeum Vysočiny či skanzen.

kostel sv.Jana Nepomuckeho

kostel sv. Jana Nepomuckeho

A samozřejmě Žďárské vrchy s proslulými Devíti skalami či rybník Velké Dářko. To je jen malá ochutnávka možností, které kraj Vysočina nabízí. A k dokonalému prožitku je nutné dobré zázemí. A to nemusíte hledat. Hotel Jehla je vám k dispozici.

Hotel Jehla - komfort a pohoda za příznivé ceny

Hotel Jehla nabízí  pohodovou atmosféru ve 120 komfortních pokojích s kapacitou až 292 lůžek. Samozřejmostí je sociální zařízení, TV a minibar na pokoji. K dispozici je nonstop recepce a WIFI připojení.

Ubytovaní hosté ocení širokou škálu dalších služeb, přes solárium až po masážní salon s ájurvédskou terapií a relaxačními balíčky. Srdce cyklistovo zaplesá nad úschovnou kol. Milovníci zimních sportů budou hned u snídaně toužebně hledět do stopy. Ano, strojově upravená běžkařská trať je hned u hotelu. Hotel Jehla pamatuje na širokou klientelu.

Všichni potom ocení domácí kuchyni v restauraci hotelu, kde si vybere každý. Menu je sestavené promyšleně z nabídky české i mezinárodní kuchyně.

Bierfest
Místo, kde se můžete zašít

Hotel Jehla umí i zážitkové firemní akce

Chcete uspořádat firemní akci, seminář či kvalitní konferenci a nevíte kde? V prostorách hotelu Jehla najdete nový kongresový sál pro téměř 200 osob plně vybavený veškerou multimediální technikou.

kongresový sál

K dispozici je také další sál s kapacitou až 50 osob v přízemí a dalších 10 seminárních místností s kapacitou až 35 osob dle uspořádání.Velká zasedání, náročné konference a firemní shromáždění mohou využít kongresové prostory v 50m blízkém kulturním domě s kapacitou až 1100 osob.

Promluví i výborné dopravní spojení, D1 je co by kamenem dohodil. A navíc - hotelový tým na  profesionální úrovni zorganizuje zážitkový teambuildingový program, na který účastníci jen tak nezapomenou. Připadat si jako James Bond na střelnici, vyzkoušet segway, zažít atmosféru středověku? Nic není nemožné.

obsluha 2

A co rozhodně potěší - pro ubytované skupiny od 150 osob Hotel Jehla poskytuje veškerý pronájem školících prostor pro konference i semináře zdarma.  Zvýhodněná nabídka pronájmu je platná dle výše objednaných služeb také pro menší skupiny.

Bližší informace o hotelu, nabídce služeb, bohatou fotogalerii a kontakty najdete na internetových stránkách www.hoteljehla.cz.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Na dovolenou s obytným vozem

Na dovolenou s obytným vozem

Ať už vás láká dobrodružné toulání po Evropě nebo upřednostňujete poklidnou rodinnou dovolenou u vody, obytný vůz či...

Alitalia byla v lednu nejdochvilnější letecká společnost na světě

Alitalia: v lednu nejdochvilnější letecká společnost na světě

Italská letecká společnost Alitalia se v roce 2017 umístila na třetím místě v Evropě a na šestém místě mezi hlavními...

Horní Rakousko: zimní dovolená pro celou rodinu bez dlouhého cestování

Horní Rakousko. Zimní dovolená pro celou rodinu bez dlouhého cestování

Horní Rakousko, tak blízké. Horní Rakousko je ideální cíl zimní dovolené pro celou rodinu. Lyžařská střediska jsou z...

Najdete na iDNES.cz