Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Už jste zkusili nakupování přes internet v USA nebo na EBAY?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost CZ-EBAY.cz nabízí kompletní servis pro nakupování přes internet v USA, dražby na EBAY, platby přes PAYPAL a zaslání balíku z USA do ČR a SR. I přesto, že EBAY již funguje i v České republice, ty nejlepší aukce a dražby najdete na aukcích EBAY v USA. Společnost CZ-EBAY.cz vám nakupování přes internet v USA zprostředkuje.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nakupování přes internet v USA | foto: Staja s.r.o.

Nakupování přes internet v USA

Společnost CZ-EBAY.cz (na Slovensku SK-EBAY.sk) se zabývá nakupováním zboží ve Spojených státech, dražbami na EBAY, uhrazením Vašich nákupů v USA a následným zasláním těchto zásilek k Vám domů do ČR nebo na Slovensko.

V obchodech v USA a v aukci EBAY (kde se denně prodává 15 000 000 druhů zboží po celém světě) je opravdu nepřeberné množství zboží – přes značkové zboží až po méně známé a levné produkty z asijských států. Tak proč si neudělat radost a nezkusit nakupování přes internet v USA?

Vůbec nevadí, že neumíte cizí řeč a že nemáte zkušenosti s nakupováním přes internet. Nevadí, že nemáte platební kartu podporující platbu v zahraničí a že vlastně ani nevíte, kde hledat.

Na stránkách www.CZ-Ebay.cz najdete přímé odkazy na obchody v USA a v případě, že se vám něco zalíbí, můžete společnosti CZ-EBAY.cz napsat e-mail, popřípadě rovnou zadat objednávku – tak jednoduché je nakupování přes internet v USA se společností CZ-EBAY.cz.

ebay mall

Vše funguje velice jednoduše a pracovníci společnosti CZ-EBAY.cz vám pomohou, poradí a v případě zájmu zboží nakoupí, uhradí, přebalí a zašlou k vám domů. Z pohodlí svého domova můžete nakupovat vše, co jste nenašli v obchodech v Evropě a mnohdy natrefíte na zboží, které se do EU vůbec nedováží.

Dá se nakoupit a dovézt téměř všechno. Menší zásilky a balíky putují letadlem přes partnerskou firmu DHL a do tří dnů máte zboží doma. Větší zásilky, které nesplňují rozměry pro zaslání letadlem, se zasílají lodí s dobou dodání do 8 týdnů přímo k Vám domů.

Nakupování přes internet v USA umožňuje koupit různé zboží – včetně automobilu, motocyklu, sekačky na trávu, kola, dílů na auto nebo nábytku. Společnost CZ-EBAY.cz má zastoupení ve třech státech (ČR, SR a USA) a proto může pružně reagovat na každou vzniklou situaci a vyřešit ji téměř obratem.

logo ebay

Jaké zboží zákazníci vybírají při nakupování přes internet v USA?

Zákazníci kupují opravdu "všechno možné". Maminky, babičky a prababičky rádi nakupují dětské zboží, protože je ho v obchodech velký výběr. A co je nejdůležitější – i po spočítání všech nákladů je opravdu levné. Pro děti je vůbec radost nakupovat, protože ve větších obchodech narazíte často na akce typu letní výprodej, nedělní slevy, totální výprodej apod., kde zakoupíte zboží o dost levněji. Nakupování přes internet v USA je tedy i cenově výhodné.

Tatínkové nakupují nářadí, elektroniku a díly na auto, chlapci a děvčata zase telefony, notebooky, MP4 přehrávače a značkové oblečení.

Na stránkách www.CZ-EBAY.cz najdete odkazy na obchody seřazené do sekcí, jako je oblečení, obuv, sportovní potřeby, elekrtonika, foto a video, obchody pro děti, kosmetika, výpočetní technika.

Také se zde dozvíte, jaké označení v USA odpovídá vašemu číslu bot, kde se právě nachází vaše zásilka, jaký je aktuální kurz USD, jak je to se clem a DPH a jak se nakupuje a draží na největší aukci na světě - EBAY.

zásilka z USA

Nakupování přes internet v USA – americké automobily

V části "Auto z USA" vám společnost CZ-EBAY.cz tento nákup, dovoz, vyřízení cla a přihlášení může zařídit. Velikou výhodou je, že pobočka společnosti CZ-EBAY.cz se nachází v Georgii v USA, kde je 11 měsíců teplo, sníh tam napadne jednou v roce a cesty jsou proto vždy upravené, bez děr a solení.

Proto jsou automobily ve výborném technickém stavu – mnohem lepším, než vozy v severní části Ameriky, nebo v oblasti věčného písku na západě. Možná si chcete splnit svůj sen z dětství a společnost CZ-EBAY.cz vám v tom může pomoci.

Více informací o nakupování přes internet v USA najdete
na www.CZ-EBAY.cz.

Autor:

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Operativní leasing BARTH Operák je jednoduchá cesta k novému vozu

Operativní leasing BARTH Operák je jednoduchá cesta k novému vozu

BARTH Operák je operativní leasing, který nabízí více než 100 modelů vozů značek Volkswagen, ŠKODA, Audi, SEAT, Kia a...

Soutěžte s Patrií a užijte si zápas fotbalového Juventusu nebo Borrusie

Soutěžte s Patrií a užijte si zápas fotbalového Juventusu nebo Borrusie!

Akcie fotbalových klubů Juventus Turín nebo Borussia Dortmund můžete spolu s dalšími atraktivními zahraničními akciemi...

Najdete na iDNES.cz