Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Už jste zkusili nakupování přes internet v USA nebo na EBAY?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost CZ-EBAY.cz nabízí kompletní servis pro nakupování přes internet v USA, dražby na EBAY, platby přes PAYPAL a zaslání balíku z USA do ČR a SR. I přesto, že EBAY již funguje i v České republice, ty nejlepší aukce a dražby najdete na aukcích EBAY v USA. Společnost CZ-EBAY.cz vám nakupování přes internet v USA zprostředkuje.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nakupování přes internet v USA | foto: Staja s.r.o.

Nakupování přes internet v USA

Společnost CZ-EBAY.cz (na Slovensku SK-EBAY.sk) se zabývá nakupováním zboží ve Spojených státech, dražbami na EBAY, uhrazením Vašich nákupů v USA a následným zasláním těchto zásilek k Vám domů do ČR nebo na Slovensko.

V obchodech v USA a v aukci EBAY (kde se denně prodává 15 000 000 druhů zboží po celém světě) je opravdu nepřeberné množství zboží – přes značkové zboží až po méně známé a levné produkty z asijských států. Tak proč si neudělat radost a nezkusit nakupování přes internet v USA?

Vůbec nevadí, že neumíte cizí řeč a že nemáte zkušenosti s nakupováním přes internet. Nevadí, že nemáte platební kartu podporující platbu v zahraničí a že vlastně ani nevíte, kde hledat.

Na stránkách www.CZ-Ebay.cz najdete přímé odkazy na obchody v USA a v případě, že se vám něco zalíbí, můžete společnosti CZ-EBAY.cz napsat e-mail, popřípadě rovnou zadat objednávku – tak jednoduché je nakupování přes internet v USA se společností CZ-EBAY.cz.

ebay mall

Vše funguje velice jednoduše a pracovníci společnosti CZ-EBAY.cz vám pomohou, poradí a v případě zájmu zboží nakoupí, uhradí, přebalí a zašlou k vám domů. Z pohodlí svého domova můžete nakupovat vše, co jste nenašli v obchodech v Evropě a mnohdy natrefíte na zboží, které se do EU vůbec nedováží.

Dá se nakoupit a dovézt téměř všechno. Menší zásilky a balíky putují letadlem přes partnerskou firmu DHL a do tří dnů máte zboží doma. Větší zásilky, které nesplňují rozměry pro zaslání letadlem, se zasílají lodí s dobou dodání do 8 týdnů přímo k Vám domů.

Nakupování přes internet v USA umožňuje koupit různé zboží – včetně automobilu, motocyklu, sekačky na trávu, kola, dílů na auto nebo nábytku. Společnost CZ-EBAY.cz má zastoupení ve třech státech (ČR, SR a USA) a proto může pružně reagovat na každou vzniklou situaci a vyřešit ji téměř obratem.

logo ebay

Jaké zboží zákazníci vybírají při nakupování přes internet v USA?

Zákazníci kupují opravdu "všechno možné". Maminky, babičky a prababičky rádi nakupují dětské zboží, protože je ho v obchodech velký výběr. A co je nejdůležitější – i po spočítání všech nákladů je opravdu levné. Pro děti je vůbec radost nakupovat, protože ve větších obchodech narazíte často na akce typu letní výprodej, nedělní slevy, totální výprodej apod., kde zakoupíte zboží o dost levněji. Nakupování přes internet v USA je tedy i cenově výhodné.

Tatínkové nakupují nářadí, elektroniku a díly na auto, chlapci a děvčata zase telefony, notebooky, MP4 přehrávače a značkové oblečení.

Na stránkách www.CZ-EBAY.cz najdete odkazy na obchody seřazené do sekcí, jako je oblečení, obuv, sportovní potřeby, elekrtonika, foto a video, obchody pro děti, kosmetika, výpočetní technika.

Také se zde dozvíte, jaké označení v USA odpovídá vašemu číslu bot, kde se právě nachází vaše zásilka, jaký je aktuální kurz USD, jak je to se clem a DPH a jak se nakupuje a draží na největší aukci na světě - EBAY.

zásilka z USA

Nakupování přes internet v USA – americké automobily

V části "Auto z USA" vám společnost CZ-EBAY.cz tento nákup, dovoz, vyřízení cla a přihlášení může zařídit. Velikou výhodou je, že pobočka společnosti CZ-EBAY.cz se nachází v Georgii v USA, kde je 11 měsíců teplo, sníh tam napadne jednou v roce a cesty jsou proto vždy upravené, bez děr a solení.

Proto jsou automobily ve výborném technickém stavu – mnohem lepším, než vozy v severní části Ameriky, nebo v oblasti věčného písku na západě. Možná si chcete splnit svůj sen z dětství a společnost CZ-EBAY.cz vám v tom může pomoci.

Více informací o nakupování přes internet v USA najdete
na www.CZ-EBAY.cz.

Autor:

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

50% úspora energií při ohřevu vody? Jde to! Nový inteligentní elektrický ohřívač vody Lydos Hybrid firmy Ariston to...

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Další z rubriky

Dluhová smyčka se může utáhnout i nad vámi. Jak se ubránit?

Dluhová smyčka se může utáhnout i nad vámi. Jak se škrcení ubránit?

Odborné průzkumy, které jsou prováděny pravidelně a napříč celým sociologickým spektrem v České republice, bohužel...

Svěřte své zboží do našich rukou

Svěřte své zboží do našich rukou

Česká rodinná společnost Lorenc Logistic, s.r.o. se sídlem v Klatovech během svého pětadvacetiletého působení na trhu...

Lidé nechtějí čekat týdny na operaci, říká MUDr. Roman Fraško z GHC

Lidé nechtějí čekat týdny na operaci, říká MUDr. Roman Fraško z GHC

Zavedení laparoskopie do chirurgických operačních technik, ke kterému došlo na konci osmdesátých let minulého století,...

Najdete na iDNES.cz