Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Úsporné mrazírny vedou k vysokým hustotám zaskladnění

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Každá uskladněná jednotka uvnitř mrazírny znamená energetické a prostorové nároky pro provozovatele a s tím spojené provozní a investiční náklady. Vyšší kapacita mrazírny tyto náklady sníží, ať už se mrazírna plánuje či rekonstruuje.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Úsporné mrazírny vedou k vysokým hustotám zaskladnění | foto: Obchodní společnost KREDIT, spol. s r. o.

Nevyužitým místem téměř každé mrazírny je především velký počet prázdných uliček pro manipulační techniku a vysoké stropy skladovacích hal. Kvůli nim vzniká zbytečný prostor, který zvyšuje náklady na jednu uskladněnou jednotku. Řešení je přitom vcelku snadné - zbavit se těchto nevyužitých míst.

Zvyšte kapacitu mrazírny až na dvojnásobek

Instalace pojízdných regálů vyplní prázdné uličky a ponechá pouze jednu uličku, která se přesunem regálů vytvoří v místě, které je třeba zpřístupnit. Zvýšení regálů na maximální možnou výšku pak vytvoří další skladovací prostor.

Kapacita mrazírny se tak zvýší skoro dvojnásobně. Při výstavbě nové mrazírny se s použitím pojízdných regálů sníží náklady na zřízení jednoho skladovacího místa až o 37 % a energetické provozní náklady až o 52 %.

přednosti

Tímto ale škrty provozních nákladů na mrazírny nekončí. Jedním z příslušenství je možnost osvětlení pouze v otevřené uličce, což vede k dalším provozním úsporám, a režim rovnoměrného rozestavění regálů při zamrazování. Další provozní režimy se dají vytvořit na přání zákazníka. Celý sklad je řízen řídící jednotkou s dotykovým displejem, případně i dálkovým ovládáním.

Vyšší kapacita mrazírny = nižší náklady

Ačkoliv instalace pojízdného zařízení v nově vybudovaném skladě vyžaduje určitou přípravu, je možná i v případě, že se s touto technologií od začátku výstavby nepočítalo.

Pokud se jedná o rekonstrukci stávající mrazírny, celý proces od rozhodnutí po zprovoznění zrekonstruované haly trvá zpravidla tři měsíce. Odpadá tedy výstavba nové mrazírenské haly, a zdlouhavé řízení na stavebním úřadě. Kompletní odstávka rekonstruovaného skladu není zpravidla delší než deset týdnů.

logo Kredit

Firma Kredit má s vybavením mrazíren skoro dvacetileté zkušenosti. Po celé Evropě již vybavila více než 300 mrazírenských skladů. Veškeré pojízdné skladovací zařízení pro mrazírny podléhá přísným kontrolám kvality a splňuje bezpečnostní normy Evropské Unie.

Více se o firmě Kredit dozvíte na webu www.kredit.cz.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Svěřte své zboží do našich rukou

Svěřte své zboží do našich rukou

Česká rodinná společnost Lorenc Logistic, s.r.o. se sídlem v Klatovech během svého pětadvacetiletého působení na trhu...

Korejských investic do Česka dále přibývá

Korejských investic do Česka dále přibývá

Zájem korejských firem o investice do České republiky se stále zvyšuje. Největší potenciál je nyní v jaderném průmyslu....

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Najdete na iDNES.cz