Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Úplně jiné než všechny pivní reklamy, které jste kdy viděli

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01
Na začátku tohoto týdne zveřejnil pivovar Ostravar na sociálních sítích neobvyklý videoklip propagující jeho zlatavý mok. Premiérové video, které pro ostravský pivovar natočila známá česká režisérka Karin Babinská, je stejně nekonvenční jako celá Ostrava.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pivovar Ostravar zveřejnil neobvyklý videoklip | foto: Ostravar

Ke komunikaci se spotřebiteli prostřednictím videoklipu sáhli ostravští pivovarníci vůbec poprvé ve své historii. „Chtěli jsme našim mladým spotřebitelům odvyprávět příběh Ostravaru znovu a jejich jazykem. Proto jsme sáhli k natočení našeho prvního videa,” říká Zuzana Cieciotková.

Zodpovědné role představení Ostravaru mladé generaci se v červnu letošního roku ujala přední česká režisérka Karin Babinská, která ve svém režijním pojetí vsadila na unikátnost Ostravaru spočívající v těsném sepjetí se životem v Ostravě a v přirozené, syrové osobitosti. Do videoklipu nasadila Karin Babinská celkem 116 ostravských herců a komparzistů, včetně Richarda Krajča, které rozmístila do 16 různých lokací v Ostravě. Barvitý příběh Ostravaru se tak odehrává v nenapodobitelných industriálních kulisách třetího největšího města v republice.

Přestože v novém videoklipu vystupují výhradně Ostraváci, podle Zuzany Cieciotkové spot může oslovit i všechny ostatní, kdo si stojí za svou jinakostí a vlastní osobitostí. „Ostrava byla vždycky svá, jasně odlišná od zbytku republiky. Na svůj osobitý charakter a hodnoty – nezdolnost, přímost, syrovost a solidárnost – jsme moc hrdí.”

Jinakost a odolnost jsou podle ostravských pivovarníků v dnešním stále více globalizovaném světě důležité pozitivní hodnoty. Díky nim lidé netrácejí identitu a získávají vnitřní sílu, která jim umožňuje radovat se ze života a prožívat jej naplno, přestože se vše nevyvíjí úplně ideálně.

„Od svého vzniku v roce 1897 si náš pivovar vždy stál za svým a okolnostem navzdory zůstal u klasického způsobu vaření piva. Také díky této své vnitřní síle je Ostravar „pivním“ manifestem. Manifestem přímosti, nepoddajnosti, hrdosti na své město a ryzosti. A o tom všem je náš nový videoklip,” říká Zuzana Cieciotková z Ostravaru.

Premiérové video nabité emocemi končí symbolicky záběrem na vzpínajícího se černého koně v Dolní oblasti Vítkovic a vzkazem „Nás nezkrotíte.” Vzepjatý kůň, symbol svobody, nezkrotnosti a hrdosti, totiž po mnoho desetiletí zdobí každou láhev ostravského piva.

Nový videoklip „Nás nezkrotíte”, který pro Ostravar natočila společnost Film United, můžete zhlédnout na sociálních sítích (odkaz níže), webových stránkách nebo v multikinech.

www.ostravar.cz, facebook.com/ostravar, odkaz na video: https://www.youtube.com/watch?v=OWXsRxzW6YQ


Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Zimní sezona v Těšínském Slezsku se blíží

Zimní sezona v Těšínském Slezsku se blíží

Chladná rána, brzká setmění a holé stromy bez listí, to je již znamení, že zima je za dveřmi. Zavítejte do turistické...

Ostravský Avion zahajuje vánoční sezónu ve stylu filmu Anděl Páně

Ostravský Avion zahajuje vánoční sezónu ve stylu filmu Anděl Páně.

Nákupní centrum Avion Shopping Park Ostrava představil letošní koncept vánoční výzdoby a doprovodného programu, který...

Dopravní podnik Ostrava chce, aby se cestující cítili bezpečně

Dopravní podnik Ostrava chce, aby se cestující cítili bezpečně

Lidé, kteří cestují veřejnou dopravou v Ostravě, jsou rádi, že ve vozech dopravního podniku potkávají asistenty...

Najdete na iDNES.cz