Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


UPC – internet, telefon, kabelová a satelitní televize

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost UPC je největším poskytovatelem vysokorychlostního internetu, kabelové a satelitní televize v České republice. Od roku 2007 přináší též revoluční služby pro telefon. Služby UPC jsou dlouhodobě nejlépe hodnocené na trhu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

logo UPC | foto: UPC

Hlavní náplní společnosti je poskytování televizní zábavy. Televizní služby předplácí u UPC celkem 640 700 domácností v České republice. Televizní signál od společnosti UPC lze získat buďto satelitním příjmem skrze službu UPC Direct a nebo pomocí Kabelové televize.

Kabelová i satelitní televize nabízí širokou škálu televizních programů všech žánrů, od filmových kanálů jako je MGM, Film +, Filmbox, či HBO, přes dokumentární Discovery, Spektrum, Animal planet, až po sportovní, hudební a dětské kanály. Celkem je v nabídce více než 90 programů.

Programová nabídka je opravdu široká a vybere si tak i ten nejnáročnější divák. Velká část programů je vysílaná v češtině ale nabízí se i programy v angličtině, němčině, španělštině, ruštině, francouzštině, ale třeba i v polštině. V případě digitální kabelové televize si zákazník si může volit ze dvou základních služeb Starter a Standard a tyto dále rozšiřovat o tématické balíčky. Nabízí se i komplexní nabídka Supreme, která již v sobě zahrnuje veškeré nabízené programy.

Společnost UPC se snaží nabídnout zákazníkům maximální pohodlí při využívání jejích televizních služeb a tak kromě vysílaní samotného, je možné si pronajmout i DVR zařízení, s kterým jdou vysílané filmy nahrávat přímo na pevný disk. Zákazníkům UPC digitální televize tak již neunikne žádný oblíbený pořad. V rámci svojí kabelové televize poskytuje UPC navíc zdarma i zásuvku pro kvalitní příjem nejrozšířenějších rozhlasových stanic.

TIP

Fiber Power

Za pevně stanovenou měsíční částku je zákazník připojen 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a neplatí již žádné další poplatky, např. za telefon či modem a není omezován žádnými datovými limity ( takzvaná FUP)

V současné době nejpopulárnější produkt od společnosti UPC je vysokorychlostní připojení k internetu Fiber Power. UPC internet je dlouhodobě nejlépe hodnoceným připojením k internetu na trhu. V současné době nejpopulárnější produkt od společnosti UPC je vysokorychlostní připojení k internetu Fiber Power. UPC internet je dlouhodobě nejlépe hodnoceným připojením k internetu na trhu. Zákaznicí si považují jeho rychlost, stabilitu a cenu.

Kompletní nabídku připojení shrnuje následující tabulka:

Fiber Power


Nejvyužívanějším způsobem připojení je bezesporu základní UPC Fiber Power 10, který zákazníkům nabízí solidní připojení za bezkonkurenční cenu. Nedávno bylo představeno i nové připojení UPC Fiber Power 100, které svojí rychlostí pokryje potřeby i těch nejnáročnějších uživatelů internetu, či pokryje rozvod internetu v celé kanceláři.

UPC Česká republika vstoupila v roce 2007 i na pole telekomunikací s inovativní a převratnou hlasovou službou UPC telefon. Jedná se o alternativu ke klasické pevné lince. Zákazník UPC telefonu automaticky získává hovory zdarma po celý den, sedm dní v týdnu v celé UPC síti. Zákazníci si tak mohou volat prakticky zadarmo v případě, kdy jejich blízcí mají též tuto službu. Pomineme-li volaní zdarma do vlastní sítě i ostatní sazby za hovorné, ať už do mobilních či pevných síti, jsou více než výhodné.

Veškeré tarify UPC telefonu přehledně shrnuje tato tabulka:
UPC telefon

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Světlo může být vším, čím chcete. Objevte Philips HUE

Světlo může být vším, čím chcete. Objevte Philips HUE.

Philips HUE je osobní bezdrátový systém osvětlení, který vám umožní jednoduše ovládat světlo a vytvářet správnou...

Nové A3 tiskárny od HP s důrazem na bezpečnost

Nové A3 tiskárny od HP s důrazem na bezpečnost

Kanceláře budoucnosti se neobejdou bez výkonné multifunkční tiskárny s maximálním zabezpečením. Společnost HP Inc.,...

Obraz jako v hollywoodském filmovém studiu

Obraz jako v hollywoodském filmovém studiu.

Televizory osazené panely OLED nabízejí v současnosti nejvyspělejší zobrazovací technologie. Panasonic EZ950 uspokojí i...

Najdete na iDNES.cz