Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


UPC – internet, telefon, kabelová a satelitní televize

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost UPC je největším poskytovatelem vysokorychlostního internetu, kabelové a satelitní televize v České republice. Od roku 2007 přináší též revoluční služby pro telefon. Služby UPC jsou dlouhodobě nejlépe hodnocené na trhu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

logo UPC | foto: UPC

Hlavní náplní společnosti je poskytování televizní zábavy. Televizní služby předplácí u UPC celkem 640 700 domácností v České republice. Televizní signál od společnosti UPC lze získat buďto satelitním příjmem skrze službu UPC Direct a nebo pomocí Kabelové televize.

Kabelová i satelitní televize nabízí širokou škálu televizních programů všech žánrů, od filmových kanálů jako je MGM, Film +, Filmbox, či HBO, přes dokumentární Discovery, Spektrum, Animal planet, až po sportovní, hudební a dětské kanály. Celkem je v nabídce více než 90 programů.

Programová nabídka je opravdu široká a vybere si tak i ten nejnáročnější divák. Velká část programů je vysílaná v češtině ale nabízí se i programy v angličtině, němčině, španělštině, ruštině, francouzštině, ale třeba i v polštině. V případě digitální kabelové televize si zákazník si může volit ze dvou základních služeb Starter a Standard a tyto dále rozšiřovat o tématické balíčky. Nabízí se i komplexní nabídka Supreme, která již v sobě zahrnuje veškeré nabízené programy.

Společnost UPC se snaží nabídnout zákazníkům maximální pohodlí při využívání jejích televizních služeb a tak kromě vysílaní samotného, je možné si pronajmout i DVR zařízení, s kterým jdou vysílané filmy nahrávat přímo na pevný disk. Zákazníkům UPC digitální televize tak již neunikne žádný oblíbený pořad. V rámci svojí kabelové televize poskytuje UPC navíc zdarma i zásuvku pro kvalitní příjem nejrozšířenějších rozhlasových stanic.

TIP

Fiber Power

Za pevně stanovenou měsíční částku je zákazník připojen 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a neplatí již žádné další poplatky, např. za telefon či modem a není omezován žádnými datovými limity ( takzvaná FUP)

V současné době nejpopulárnější produkt od společnosti UPC je vysokorychlostní připojení k internetu Fiber Power. UPC internet je dlouhodobě nejlépe hodnoceným připojením k internetu na trhu. V současné době nejpopulárnější produkt od společnosti UPC je vysokorychlostní připojení k internetu Fiber Power. UPC internet je dlouhodobě nejlépe hodnoceným připojením k internetu na trhu. Zákaznicí si považují jeho rychlost, stabilitu a cenu.

Kompletní nabídku připojení shrnuje následující tabulka:

Fiber Power


Nejvyužívanějším způsobem připojení je bezesporu základní UPC Fiber Power 10, který zákazníkům nabízí solidní připojení za bezkonkurenční cenu. Nedávno bylo představeno i nové připojení UPC Fiber Power 100, které svojí rychlostí pokryje potřeby i těch nejnáročnějších uživatelů internetu, či pokryje rozvod internetu v celé kanceláři.

UPC Česká republika vstoupila v roce 2007 i na pole telekomunikací s inovativní a převratnou hlasovou službou UPC telefon. Jedná se o alternativu ke klasické pevné lince. Zákazník UPC telefonu automaticky získává hovory zdarma po celý den, sedm dní v týdnu v celé UPC síti. Zákazníci si tak mohou volat prakticky zadarmo v případě, kdy jejich blízcí mají též tuto službu. Pomineme-li volaní zdarma do vlastní sítě i ostatní sazby za hovorné, ať už do mobilních či pevných síti, jsou více než výhodné.

Veškeré tarify UPC telefonu přehledně shrnuje tato tabulka:
UPC telefon

Autor:

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Prohlížeče netolerují nezabezpečený web. Zjistěte, jak ho zabezpečit

Prohlížeče netolerují nezabezpečený web. Zjistěte, jak ho zabezpečit.

Nově vydaný Chrome 68 upozorňuje na weby bez HTTPS slovy Nezabezpečeno vedle adresního řádku. Další prohlížeče ho budou...

Firmy se připravují na Průmysl 4.0, musí myslet na budoucnost

Výrobní proces budou kontrolovat tisíce senzorů, IT infrastruktura se musí...

Továrna plná robotů a automatických senzorů, které v každém okamžiku sledují výrobek a ihned hlásí jakékoliv odchylky....

Plynová tepelná čerpadla Robur: inovativní řešení s vysokou účinností

Plynová tepelná čerpadla Robur: inovativní řešení s vysokou účinností

Tepelná plynová čerpadla se obecně vyznačují velmi vysokou účinností, což je charakteristickým rysem také plynových...

Najdete na iDNES.cz