Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Univerzita VŠFS podporuje sport

Univerzita VŠFS podporuje sport | foto: VŠFS

16 2018
Nejen předávat vědomosti z ekonomie, ale i podporovat společensky přínosné aktivity, jakou je třeba sport, si klade za cíl vršovická univerzita Vysoká škola finanční a správní.
Komerční sdělení

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nikdo dnes nepochybuje o pravdivosti klasického „ve zdravém těle zdravý duch“, i vedení školy si uvědomuje, že rozvoj pohybových aktivit je stejně jako vzdělání nedílnou součástí rozvoje osobnosti. Jakým způsobem se tedy škola do sportovních aktivit zapojuje? VŠFS pořádá vlastní sportovní turnaje, podporuje fotbalový tým FC Bohemians Praha 1905, florbalový TJ Tatran Střešovice a stala se partnerem mnoha nadějných i vrcholových sportovců.

Univerzita VŠFS podporuje sport

Podpora mladých sportovních talentů

Co může mít motocyklový závodník, reprezentantka v beach volejbalu a úspěšná olympionička společného? Ano, všichni zmínění jsou nejen studenty univerzity, ale zároveň škola sponzoruje rozvoj jejich skvěle nastartovaných kariér. Jednadvacetiletý Karel Hanika si kromě studia Marketingové komunikace stihl vyzkoušet závod Moto2 v Brně na divokou kartu. Plážová volejbalistka Michala Kvapilová je zkušenou reprezentantkou ČR a vicemistryní Evropy z roku 2017. Tato nadějná sportovkyně ví, že vrcholová kariéra trvá jen pár let a rozhodla se studovat obor Právo v podnikání, myslí tím na svou budoucnost. Úspěšnou olympioničkou je samozřejmě dvojnásobná olympijská vítězka Ester Ledecká – studentka oboru Marketingová komunikace na Vysoké škole finanční a správní. Pro Ester navíc není univerzita cizím prostředí. Úspěšně absolvovala gymnázium Bankovní akademie, které je součástí Společenství škol, systému vzdělávacích institucí zahrnujících VŠFS. Univerzita spolupracuje s vynikající sportovkyní již několik let a stála i u jejího raketového vzestupu. Podpora je však oboustranná, nedávno Ester pořádala besedu se studenty a veřejností na půdě univerzitního Kongresového centra.

Nejčtenější

Další z rubriky

Skvělý tiket v plné jízdě! Přestřelka na Šachťaru a triumf Manchesteru
Skvělý tiket v plné jízdě! Přestřelka na Šachťaru a triumf Manchesteru

Taky dnes pokračuje nejlepší fotbalová soutěž na planetě. Čekají nás dva vyrovnané mač, ve kterých by mohli dominovat hosté.  celý článek

Životní výhra 522 937 Kč za 5 Kč!Ve vzduchu ale viselo přes 3,5 milionu
Životní výhra 522 937 Kč za 5 Kč!Ve vzduchu ale viselo přes 3,5 milionu

Tímhle tiketem žila největší komunita sázkařů od minulého úterý. Tipér mrakiss naložil do Tiket arény nenápadný mix deseti zápasů za pětikorunu, a pak se...  celý článek

Sledujte MS v hokeji na TV Tipsport a získejte 150 Kč zdarma
Sledujte MS v hokeji na TV Tipsport a získejte 150 Kč zdarma

MS v hokeji začíná pro českou repre pořádně zostra. Tipéři to vidí nejprve na triumf ve vyhecovaném derby a pak porážku od úřadujících světových šampionů....  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze