Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Univerzita Tomáše Bati mění tvář Zlína

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně vstoupila rokem 2011 do druhé dekády své existence. Za dobu svého působení poskytla vysokoškolské vzdělání tisícům studentům. Mimo to zásadním způsobem ovlivnila architektonický rozvoj města Zlína.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | foto: Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Univerzitní centrum, univerzitní areál na Jižních Svazích, vědeckotechnický park…  Ať už se student rozhodne pro kteroukoli fakultu, bude se vzdělávat v moderním prostředí.

Všechna pracoviště, která má Univerzita Tomáše Bati, totiž sídlí buď ve zcela nových, nebo nově zrekonstruovaných objektech. "Člověka formuje i prostředí, v němž se pohybuje. Našim posluchačům i zaměstnancům můžeme nabídnout inspirující prostředí," říká kancléřka UTB Ing. Andrea Kadlčíková.

Moderní budovy pro vzdělávání

Univerzita Tomáše Bati spolupracuje s řadou architektů. Nejznámější z nich je jistě Eva Jiřičná - architektka světového významu pocházející ze Zlína. Tato "první dáma hi – tech architektury" je autorkou Univerzitního centra, sídla univerzitní knihovny a rektorátu, a projektu plánované budovy pro Fakultu humanitních studií.

I ostatní univerzitní budovy však představují trendy současné architektury pro vzdělávání a také svým vybavením snesou srovnání s univerzitami v nejvyspělejších zemích Evropské unie.

Univerzita Tomáše Bati patří v posledních deseti letech k nejaktivnějším investorům ve Zlíně - jen v letech 2011 - 2012 zahajuje tři stavby. Navazuje tak na tradici vynikajících architektonických děl, která ve městě vznikala od 20. let 20. století a byla reprezentovaná jmény jako Jan Kotěra, Vladimír Karfík, František Lýdie Gahura nebo Jiří Voženílek.

škola

Univerzita Tomáše Bati je mezinárodní instucí

Univerzita Tomáše Bati je veřejná vysoká škola, která svým studentům nabízí širokou škálu oborů, jejichž zaměření je neustále přizpůsobováno požadavkům trhu práce. Vzdělání je poskytováno ve všech stupních vysokoškolského studia - bakalářském, magisterském i doktorském.

Univerzita Tomáše Bati je mezinárodní institucí, která úzce spolupracuje s partnerskými univerzitami v zahraničí. Snahou je, aby každému posluchači byla dána možnost strávit část studia v zahraničí. Vysoká škola má mezinárodní prostředí, které pomáhá vytvářet 800 zahraničních posluchačů, kteří na UTB přijíždějí z celého světa. Nejen z tohoto důvodu je angličtina takřka rovnocenným jazykem češtině.

studentky

Univerzita Tomáše Bati nabízí šest fakult:

  • Fakulta technologická
  • Fakulta managementu a ekonomiky
  • Fakulta multimediálních komunikací
  • Fakulta aplikované informatiky
  • Fakulta humanitních studií
  • Fakulta logistiky a krizového řízení (se sídlem v Uherském Hradišti).

Více informací naleznete na www.utb.cz.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

St. Petersburg Festival Ballet uvede úchvatná baletní představení.
St. Petersburg Festival Ballet uvede úchvatná baletní představení

Skvělé a velkolepé umělecké těleso St. Petersburg Festival Ballet disponuje vším, co lze nazvat ruskou školou klasického baletu, tj. veškerou přísnou elegancí...  celý článek

Žena programátorka je jako vzácný diamant.
Žena programátorka je jako vzácný diamant

Na otázku, proč usilovat o ženu v IT odpovědělo TOP 1000 světových firem. Z odpovědí lze vyčíst, že ženy by se tomuto oboru rozhodně neměly vyhýbat.  celý článek

Program Erasmus slaví 30 let.
Program Erasmus slaví 30 let

V roce 2017 slaví Evropa 30 let existence programu Erasmus. Zahraniční studijní pobyt absolvovalo tehdy na evropské úrovni 3 244 studentů. Česká republika se...  celý článek

Jobs Contact
Technolog výroby - plechy (30.000 - 35.000 Kč)

Jobs Contact
Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj
nabízený plat: 30 000 - 35 000 Kč

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.