Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

University of New York in Prague otevřela nový magisterský obor

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01
University of New York in Prague (UNYP) získala od Ministerstva školství ČR akreditaci pro svůj nový magisterský studijní program v oboru psychologie a stala se tak jedinou soukromou univerzitou u nás, která v tomto oboru poskytuje ucelené vzdělání, navíc plně vyučované v anglickém jazyce.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

University of New York in Prague otevřela nový magisterský obor | foto: University New York in Prague (UNYP)

Absolventi dvouletého magisterského programu psychologie na University of New York in Prague získají specifické znalosti a profesní kompetence, které jim umožní samostatný výkon profese psychologa a eventuální zařazení do návazných specializačních příprav nebo postgraduálního vzdělání. Studijní program klade důraz na možnosti uplatnění absolventů na trhu práce a získání základních znalostí a dovedností pro vedení vlastní psychologické praxe.

Komplexní studijní program kvalitně připraví absolventy na budoucí povolání

Ve většině zemí je pro kariéru psychologa vyžadováno ukončené vysokoškolské magisterské vzdělání. Program, který nabízí UNYP, zahrnuje ale navíc i praxe a stáže, které absolventům poskytují možnost praktického ověření a osvojení získaných poznatků a dovedností.

Nezbytnou součástí studia je také příprava k samostatné vědecké činnosti a možnosti další vědecké specializace. Studijní program klade na studenty velké nároky, a to jak v oblasti teoretické přípravy, tak v oblasti realizace praxe a vědeckého projektu. Studijní program je koncipován tak, aby byl v souladu s mezinárodními požadavky European Diploma in Psychology pro magisterský stupeň v oboru psychologie.

V programu vyučují přední odborníci v oboru psychologie z České republiky, USA, ale i řady dalších zemí, jako je Edel Sanders, Ph.D. kandidátka v oblasti vzdělávání a psychologie na University of Cambridge, Dr. Julia Shaw, Ed. D. v oblasti vývoje člověka a psychologie na Harvard University, doc. PhDr. Marek Preiss, Ph.D., vedoucí oddělení klinické psychologie Národního ústavu duševního zdraví, doc. PhDr. Radek Ptáček, Ph.D., vedoucí oddělení vzdělávání České lékařské komory a Dr. Filip Smolík z Akademie věd ČR. Absolventi této školy se tak stávají zajímavějšími pro potenciální zaměstnavatele i klienty.

Studijní program poskytuje studentům ucelený přehled o nejširší psychologické problematice na úrovni magisterského stupně. Program vychází z pokročilé úrovně teoretických předmětů (např. Aktuální témata obecné psychologie a psychologie osobnosti, Aktuální témata vývojové psychologie), které poskytují základ pro ukotvení návazných aplikovaných a disciplín (klinická psychologie a psychologie zdraví, školní a pedagogická psychologie, psychologie práce).

Studujte psychologii v anglickém jazyce na University of New York in Prague i vy

Edel Sanders, vedoucí katedry psychologie na University of New York in Prague, říká: „Akreditace tohoto programu je přímým důsledkem nedávných změn na UNYP a celkového pozvednutí étosu školy. Jsem nesmírně ráda, že mohu být součástí tak dynamického týmu, který zde na univerzitě máme.“

Katedra psychologie nedávno prošla několika významnými vylepšeními, která zahrnují každoroční studentskou vědeckou konferenci, založení nového výzkumného centra (Center for Advanced Behavioral Research) a spoluzaložení odborného časopisu Psychology Observer. „Vysoké akademické nároky katedry psychologie vyvažuje přátelská atmosféra, která na univerzitě panuje. Je mi ctí, že mohu na UNYP přivítat docent Radka Ptáčka jako garanta našeho nového magisterského programu,“ dodala Edel Sanders.

Více informací o novém magisterském oboru psychologie na University of New York v Prague najdete na www.unyp.cz.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Podlehněte kráse českých stříbrných šperků, které dobyly Japonsko

Kapky rosy na kvítcích třešňových stromů připomíná náhrdelník Pearl Blossom.

„Můžete být nádherná ve třiceti, okouzlující ve čtyřiceti a neodolatelná po zbytek svého života,“ řekla Coco Chanel....

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

I pořízení vozu může být rychlé a jednoduché. Pokud máte vybrané auto, stačí najít toho pravého prodejce a nakonec...

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Další z rubriky

GreenChem nabízí AdBlue® pro osobní automobily

GreenChem nabízí AdBlue® pro osobní automobily.

Ochrana životního prostředí pro budoucí generace není pro nás jen ideou, ale skutečným cílem. V poslední době slýcháme...

Brňáci trhli rekord a porazili Pražany. Kilovník očesali do 50 minut

Brňáci trhli rekord a porazili Pražany – Kilovník očesali do 50 minut.

Sotva padesát minut trvalo Brňákům otrhání stromu Kilovníku ověšeného stokorunami, který včera překvapil příchozí u...

Automatické pytlovací linky krmných směsí pracují rychle a efektivně

Automatické pytlovací linky krmných směsí pracují rychle a efektivně.

Společnost VELS nabízí plně automatické pytlovací linky krmných směsí, které navrhuje pro konkrétní podmínky v místě...

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.