Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Unikátní cihly s integrovanou izolací nahradí dodatečné zateplení

Komerční sdělení   9:00aktualizováno  9:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Unikátní cihly s integrovanou izolací nahradí dodatečné zateplení Každý, kdo plánuje stavět dům, vybírá stavební materiál tak, aby pokud možno ušetřil náklady a přitom postavil dům s nejlepšími tepelněizolačními vlastnostmi. Jsou cihly ideální volbou?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Unikátní cihly s integrovanou izolací nahradí dodatečné zateplení | foto: HELUZ

Budoucí majitelé se často rozhodují, zda využít dodatečný zateplovací systém nebo materiál, který již není potřeba zateplovat. Toto dilema řeší zcela nový produkt - cihly HELUZ Family 50 2in1. Tyto unikátní cihly v sobě spojují ty nejlepší vlastnosti kvalitního zdicího materiálu a tepelné izolace.

Unikátní cihly pro domy s téměř nulovou spotřebou energie

Nové broušené cihly, které jako žhavou novinku uvádí začátkem července na český trh společnost HELUZ cihlářský průmysl v.o.s., jsou výsledkem několikaletého vývoje. Základem produktu jsou v Čechách i na Slovensku oblíbené cihly HELUZ Family 50, do jejíchž dutin je vložena tepelná izolace v podobě expandovaného polystyrenu.

Vznikly tak unikátní cihly, které mají nejlepší tepelněizolační parametry na trhu a jsou vhodné pro výstavbu domů s téměř nulovou spotřebou energie.

Unikátní cihly s integrovanou izolací nahradí dodatečné zateplení2

Expandovaný polystyren, který je v dutinách unikátní cihly pevně fixovaný a i při vyřezávání otvorů pro elektroinstalace či úpravách velikosti bloku zůstává uvnitř cihly, nabízí výborné tepelněizolační vlastnosti, jež dosahují lepších výsledků než minerální vlna.

Tepelněizolační parametry původního výrobku se jeho přidáním zvýšily až o 40 %. Jednovrstvé zdivo z cihel HELUZ Family 50 2in1 díky tomu s rezervou splňuje požadavky na obvodové konstrukce nulových, pasivních a nízkoenergetických domů bez dodatečného zateplení.

Unikátní cihly s integrovanou izolací nahradí dodatečné zateplení1

Unikátní cihly mají předpoklad pro to, stát se lídrem na trhu stavebních materiálů

Kromě tepelněizolačních parametrů vyniká zdivo i svou pevností, masivností a trvanlivostí. Další výhodou cihly HELUZ FAMILY 50 2in1 je jejich paropropustnost, která zamezuje hromadění zkondenzované vodní páry, jak tomu může být u nesprávně provedených kontaktních zateplovacích systémů. Unikátní cihly HELUZ Family 50 2in1 tak mají předpoklad pro to, stát se lídrem na trhu stavebních materiálů.

Zajímavostí také je, že unikátní cihly HELUZ Family 50 2in1 vznikly v rámci projektu, který byl realizován ve spolupráci se Stavební fakultou ČVUT v programu Výzkum a vývoj nové generace cihelných prvků jednovrstvého zdiva a který byl podpořen z prostředků státního rozpočtu prostřednictvím Ministerstva průmyslu a obchodu ČR.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Orbit už podruhé oplácí úsměvy, zapojte se i Vy

Orbit už podruhé oplácí úsměvy, zapojte se i Vy.

Úsměv je někdy to nejkrásnější, co Vás během dne může potkat, speciálně ten dětský. Ne všechny děti ale mají k úsměvu...

Postavte dřevěný plot s brankou

Postavte dřevěný plot s brankou

Plot nejen chrání majetek a soukromí. Má také dekorativní funkci, dotváří vzhled domu a zahrady. Chcete-li se pustit do...

Zastiňte okno markýzou

Zastiňte okno markýzou.

Zastíní nejen okna, ale i posezení u domu či jeho část. Pomůže okennímu zastínění v ochraně před přímými slunečními...

Najdete na iDNES.cz