Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


UNET síť: levné a kvalitní připojení k internetu

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Kdo by nechtěl mít možnost se bez problémů kdykoliv připojit k internetu, libovolně dlouho surfovat, nečekat drahocenný čas na načtení každé stránky, využívat rychlý internet a navíc za super ceny? Skvělou představu můžete snadno přeměnit v realitu. Se sítí UNET to je hračka.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

UNET síť: levné a kvalitní připojení k internetu | foto: Coma, s.r.o.

Síť UNET nabízí bezdrátový internet, optické připojení, ale i internetovou telefonii. Provozovatelem je firma COMA s.r.o. se sídlem v Poličce. Na svém kontě má už přes 30 000 spokojených zákazníků ve více jak devíti stovkách lokalit. Buduje metropolitní sítě v okresech Blansko, Havlíčkův Brod, Hradec Králové, Chrudim, Pardubice, Rychnov n. K., Svitavy, Ústí n. O. a Žďár n. S.

UNET - rychlý bezdrátový internet

Služba bezdrátové připojení UNET nabízí časově neomezený, plný přístup do sítě Internet prostřednictvím bezdrátového připojení či optického kabelu v případě bytových domů.

Každý zákazník získává připojení k internetu a veřejnou statickou IP adresu a není schován za NATem sdružujícím stovky lidí a znemožňujícím používat volně některé oblíbené služby.

obr 2

Díky síti UNET získáte připojení k internetu rychlostí až 16MBit/s, v případě optického připojení dokonce 50MBit/s nezávisle na telefonní síti. Realitou se pro vás tak stane bezproblémové využívání multimediálních služeb, přenosu zvuku, obrazu i internetové telefonie. A navíc máte možnost využívat symetrického přenosu, tedy stejnou rychlost příchozích i odchozích dat.

Samozřejmostí je bezplatný servis a pronájem potřebného zařízení po celou dobu využívání s hot-line telefonní linkou 24 hodin denně i garancí ceny. Služby UNET firma ještě nikdy nezdražila, vždy je jen zlepšuje.

V UNET síti můžete volat zdarma

Stačí si v rámci sítě UNET zřídit službu VoIP telefonie. Nebudete vás to stát nic navíc. Pouze si pořídíte přístroj, nebo adaptér pro připojení stávajícího analogového telefonu a platíte jen to, co provoláte. Žádný poplatek za pevnou linku.  A v rámci sítě UNET voláte zadarmo! Kdo by neocenil nižší provozní náklady?

Pro firemní zákazníky to představuje i další výhodu a tou je úspora prostředků na dvojí infrastrukturu. VoIP telefonie využívá pouze počítačovou síť, není nutné budovat telefonní rozvody. UNET VoIP je možno doplnit o služby virtuální ústředny, což umožňuje využívat pokročilé funkce moderní telefonie, aniž by bylo nutno pořizovat telefonní ústřednu v řádu desítek či stovek tisíc.

Logo Unet

UNET bezdrátové připojení v praxi

Zřízení služby pro zájemce představuje návštěvu firemního technika, při které je zdarma přeměřen signál pro zajištění dostupnosti služby. Následuje instalace přijímací antény na vhodném místě objektu (včetně konzoly či výložníku), anténního svodu k PC.

Technik připojení oživí a služba je pro klienta k dispozici. Služba zahrnuje kromě statické veřejné IP adresy, 50 e-mailových schránek velikosti 100 MB s možností správy uživatelem a umístění a provoz www stránek velikosti 10 MB.

Podrobné informace o firmě COMA s.r.o., jejích službách bezdrátového a optického připojení, službě UNET VoIP, tarifech, mapě pokrytí i kontaktech a referencích najdete na internetové adrese www.unet.cz.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Výkonný kancelářský pomocník, který vyhrál dTest

Značku kvality dTest získala HP OfficeJet Pro 8720

Zorientovat se v množství kancelářských zařízení, která spolehlivě zvládnou barevný tisk, kopírování a skenování, je...

Jsme součástí kybernetického bojiště, žádný web se útoku nevyhne

Český internet je součástí velkého kybernetického bojiště a žádný web se válce...

Představa hackerů jako mladých kluků, kteří se snaží prolomit obranu tajných vládních institucí, aby odhalili pravdu,...

Nové A3 tiskárny od HP s důrazem na bezpečnost

Nové A3 tiskárny od HP s důrazem na bezpečnost

Kanceláře budoucnosti se neobejdou bez výkonné multifunkční tiskárny s maximálním zabezpečením. Společnost HP Inc.,...

Najdete na iDNES.cz