Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


UNET síť: levné a kvalitní připojení k internetu

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Kdo by nechtěl mít možnost se bez problémů kdykoliv připojit k internetu, libovolně dlouho surfovat, nečekat drahocenný čas na načtení každé stránky, využívat rychlý internet a navíc za super ceny? Skvělou představu můžete snadno přeměnit v realitu. Se sítí UNET to je hračka.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

UNET síť: levné a kvalitní připojení k internetu | foto: Coma, s.r.o.

Síť UNET nabízí bezdrátový internet, optické připojení, ale i internetovou telefonii. Provozovatelem je firma COMA s.r.o. se sídlem v Poličce. Na svém kontě má už přes 30 000 spokojených zákazníků ve více jak devíti stovkách lokalit. Buduje metropolitní sítě v okresech Blansko, Havlíčkův Brod, Hradec Králové, Chrudim, Pardubice, Rychnov n. K., Svitavy, Ústí n. O. a Žďár n. S.

UNET - rychlý bezdrátový internet

Služba bezdrátové připojení UNET nabízí časově neomezený, plný přístup do sítě Internet prostřednictvím bezdrátového připojení či optického kabelu v případě bytových domů.

Každý zákazník získává připojení k internetu a veřejnou statickou IP adresu a není schován za NATem sdružujícím stovky lidí a znemožňujícím používat volně některé oblíbené služby.

obr 2

Díky síti UNET získáte připojení k internetu rychlostí až 16MBit/s, v případě optického připojení dokonce 50MBit/s nezávisle na telefonní síti. Realitou se pro vás tak stane bezproblémové využívání multimediálních služeb, přenosu zvuku, obrazu i internetové telefonie. A navíc máte možnost využívat symetrického přenosu, tedy stejnou rychlost příchozích i odchozích dat.

Samozřejmostí je bezplatný servis a pronájem potřebného zařízení po celou dobu využívání s hot-line telefonní linkou 24 hodin denně i garancí ceny. Služby UNET firma ještě nikdy nezdražila, vždy je jen zlepšuje.

V UNET síti můžete volat zdarma

Stačí si v rámci sítě UNET zřídit službu VoIP telefonie. Nebudete vás to stát nic navíc. Pouze si pořídíte přístroj, nebo adaptér pro připojení stávajícího analogového telefonu a platíte jen to, co provoláte. Žádný poplatek za pevnou linku.  A v rámci sítě UNET voláte zadarmo! Kdo by neocenil nižší provozní náklady?

Pro firemní zákazníky to představuje i další výhodu a tou je úspora prostředků na dvojí infrastrukturu. VoIP telefonie využívá pouze počítačovou síť, není nutné budovat telefonní rozvody. UNET VoIP je možno doplnit o služby virtuální ústředny, což umožňuje využívat pokročilé funkce moderní telefonie, aniž by bylo nutno pořizovat telefonní ústřednu v řádu desítek či stovek tisíc.

Logo Unet

UNET bezdrátové připojení v praxi

Zřízení služby pro zájemce představuje návštěvu firemního technika, při které je zdarma přeměřen signál pro zajištění dostupnosti služby. Následuje instalace přijímací antény na vhodném místě objektu (včetně konzoly či výložníku), anténního svodu k PC.

Technik připojení oživí a služba je pro klienta k dispozici. Služba zahrnuje kromě statické veřejné IP adresy, 50 e-mailových schránek velikosti 100 MB s možností správy uživatelem a umístění a provoz www stránek velikosti 10 MB.

Podrobné informace o firmě COMA s.r.o., jejích službách bezdrátového a optického připojení, službě UNET VoIP, tarifech, mapě pokrytí i kontaktech a referencích najdete na internetové adrese www.unet.cz.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Výkonný kancelářský pomocník, který vyhrál dTest

Značku kvality dTest získala HP OfficeJet Pro 8720

Zorientovat se v množství kancelářských zařízení, která spolehlivě zvládnou barevný tisk, kopírování a skenování, je...

Získejte zpět svou krásu v laserovém centru VS Lasera

Získejte zpět svou krásu v laserovém centru VS Lasera

Trápí vás nežádoucí chloupky, vrásky, tetování, nebo třeba chrápání? Všeho se můžete bezbolestně zbavit pomocí šetrných...

Prohlížeče netolerují nezabezpečený web. Zjistěte, jak ho zabezpečit

Prohlížeče netolerují nezabezpečený web. Zjistěte, jak ho zabezpečit.

Nově vydaný Chrome 68 upozorňuje na weby bez HTTPS slovy Nezabezpečeno vedle adresního řádku. Další prohlížeče ho budou...

Najdete na iDNES.cz